ناکسویل شرکت EDP زیست فناوری در حال کار اضافه کاری به منظور توسعه یک COVID-19 آزمایش پادتن

کوچک ناکسویل شرکت که تولید کننده تشخیص زود هنگام آزمایش برای سرطان روده بزرگ تغییر چرخ دنده ها به سرعت توسعه COVID-19 آزمایش پادتن.

EDP بیوتکنولوژی مدیر عامل اریک مایر گفت: ناکس اخبار این شرکت به دنبال گواهینامه به فروش و فرایند تست آنتی بادی از تولید کنندگان دیگر در حالی که آن را توسعه خود را تست.

“این آنتی بادی آزمایش در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مهم است به خصوص که ما بیشتر و بیشتر در مورد شيوع (ویروس) در جامعه و در مورد افرادی که اصلا علائم که ممکن است حامل در گذشته و یا آلوده شده اند در گذشته” مایر گفت. “این آنتی بادی آزمون کمک خواهد کرد که نشان می دهد که.”

این شرکت پیش بینی آنتی بادی آزمایش خواهد شد یک جزء کلیدی از مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس طی 12 تا 18 ماه.

مایر حدود پنج فرد آزمایشگاه مستقر در ناکسویل در نهایت می تواند به بیش از 1000 تست آنتی بادی در هر روز.

آنچه که یک تست آنتی بادی و چگونه کار می کند ؟

آنتی بادی آزمون, همچنین به عنوان شناخته شده است آزمايشهاي اندازه گیری سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت ناشی از ویروس با توجه به FDA. آنتی بادی به یاد داشته باشید عوامل بیماری زا است که بدن انسان مبارزه کرده است.

بیشتر: تست آنتی بادی می تواند کلیدی برای بازگشایی این کشور است. در اینجا چگونه کار می کنند.

این COVID-19 آزمایش پادتن می توانید شناسایی که از بهبود عفونت و توسعه یک پاسخ ایمنی به ویروس. اما, این یک تست تشخیصی. اگر یک فرد است که هنوز در مراحل اولیه از عفونت آنتی بادی ممکن است تشخیص داده نمی شود. و یک نتیجه مثبت می تواند ناشی از عفونت های مختلف فشار از coronavirus.

بیشتر: آنتی بادی آزمایش قرار بود برای کمک به راهنمای ما بازگشایی برنامه. آنها به ارمغان آورد سردرگمی بیشتر از وضوح در میان coronavirus.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است هیچ شواهدی وجود ندارد که افرادی که از بهبود COVID-19 محافظت از دوم عفونت است. دانشمندان هنوز نمی دانم که آیا یک پاسخ ایمنی به COVID-19 اعطا “محافظ حافظه” به بدن است.

ارائه اطلاعات در مورد عفونت نرخ

EDP زیست فناوری تاسیس شد در سال 2005 و تولید ColoPlex, یک آزمایش خون برای تشخیص سرطان روده بزرگ است که هنوز هم این شرکت تمرکز اصلی.

تلاش برای راه اندازی آنتی بادی آزمایش آغاز شد و در اواخر ماه مارس مایر گفت: به عنوان جامعه علمی شروع به فراتر از نیازهای فوری از تجهیزات حفاظت شخصی و سواب تست.

استفاده گسترده از آنتی بادی آزمایش می تواند به ارائه اطلاعات در مورد میزان عفونت در جوامع و کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های سیاست.

این شرکت امیدوار است برای به دست آوردن گواهینامه دولت در اواسط ماه مه به استفاده از آزمون از دیگر تولید کنندگان داخلی.

مایر گفت: EDP بیوتکنولوژی خواهد بود استخدام به خصوص هیئت مدیره گواهی پزشکی تکنولوژی است. کارآفرین تام بوید رئیس این شرکت در هیئت مدیره.

چه خواهد شد به آزمایش پادتن بود ؟

مایر تخمین زده می شود پس از توسعه و اعتبار سنجی مطالعات و اصلاحات شرکت می تواند یک محصول نهایی در ماه ژوئن خواهد بود و شروع تولید 100-200 آزمون در روز است. EDP بیوتکنولوژی یکی از 25 labs به اطلاع FDA از قصد خود برای انجام تست.

خون کشیده خواهد شد در مطب از طریق یک ورید و یا یک fingerstick. آزمون در مورد هزینه $100. مایر گفت: این شرکت باید قادر به ارائه نتایج در عرض دو روز.

“این است که به ما یک ایده نسبی حوادث چگونه بسیاری از مردم در جامعه آن را داشته اند در صورتی که بدون علامت و یا اگر آنها تا به حال علائم خفیف و در حال حاضر بهبود” مایر گفت. “این نیز ممکن است کمک به ما در تعیین چه مدت آنتی بادی در سیستم شما باقی بماند در طول زمان, بنابراین ما در حال رفتن به مطالعه پاسخ ایمنی بیش از چند هفته و چند ماه و ببینید اگر سطح آنتی بادی تغییر دهید.”

این نتایج می تواند بسیار مفید برای افراد است. کسی نیست که این آنتی بادی می تواند به تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد بیرون رفتن در ملاء عام.

مایر گفت که این شرکت تا به حال بحث های اولیه برای ارائه آزمون به Knox County Health Department.

Knox County Health Department ندارد یک قاب زمان برای زمانی که آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود و نه باید آن را روش اصلی تست خیریه گفت: Menefee این شهرستان مدیر مسری و محیط زیست بیماری و آمادگی اضطراری.

“تست آنتی بادی است که یک راه خوب برای به دست آوردن یک ارزیابی از بار بیماری در جامعه پس از آن بیشتر در نظر گرفته شده مبتنی بر پژوهش (آزمون) در این زمان نسبت به استفاده از آن را برای فردی تشخیص” Menefee گفت.

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>