ناکسویل فروشگاه های مواد غذایی باید تغییر ساعت با توجه به کروناویروس: آنچه شما نیاز به دانستن

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

فروشگاه های مواد غذایی آرام شد صبح روز دوشنبه اما فاقد برخی ملزومات به عنوان خریداران جستجو برای تقاضای بالا موارد مانند کاغذ توالت تمیز کردن لوازم کنسرو شده و گوشت.

پیدا کردن بعضی محصولات تبدیل به یک تلاش به عنوان coronavirus نگرانی تحریک خریداران برای خرید مواد غذایی به صورت فله. فروشگاه های مواد غذایی در حال کاهش و یا تغییر ساعت به آنها وقت به restock و تمیز. آنها همچنین افزایش بهداشت تلاش در حالی که فروشگاه باز برای محافظت و آرامش مشتریان.

در اینجا یک لیست از فروشگاه ساعت مشتریان می توانید انتظار برای آینده و گام فروشگاه در حال به حفظ سلامت مشتریان و کارکنان. تصمیم گیری به سرعت اتفاق می افتد بنابراین بهتر است برای تایید و ساعت خود را با فردی در فروشگاه مواد غذایی.

فروشگاه مواد غذایی ساعت در ناکسویل

Aldi: همه ناکسویل مکان: 9 صبح تا 8 بعد از ظهر

Butler & Bailey بازار: ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر

Costco: دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 8:30 p. m.; شنبه 9:30 صبح تا 6 بعد از ظهر; یکشنبه ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

مواد غذایی شهرستان: تمام ناکسویل مکان: 6 صبح تا نیمه شب.

بازار تازه: ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر

Ingles بازار: 6 صبح تا 10 شب

کروگر: همه ناکسویل مکان: 6 صبح تا 10 شب

Publix: همه ناکسویل مکان: 7 صبح تا 8 بعد از ظهر

باشگاه سام: آغاز سهشنبه, فروشگاه ساعت خواهد بود 9 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه. یکشنبه ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

صرفه جویی در مقدار زیادی: شمال برادوی محل ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر; Holston درایو محل ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

هدف: بررسی خود را با فروشگاه ساعت متفاوت است.

سه رودخانه بازار: ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر

معامله گر جو: 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

ایالات مواد غذایی خروجی: همه Knoxville, مکان های باز و در ساعت 8 صبح بررسی فروشگاه خود را برای بسته شدن زمان ساعت متفاوت است.

خارج: 6 صبح تا 11 بعد از ظهر

غذاهای کل: ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر

چه اقدامات ایمنی در محل ؟

فروشنده در حال افزایش بهداشت تلاش.

مواد غذایی شهرستان اضافه شده است ضد عفونی کننده دست در ثبت به طور موقت به حالت تعلیق در نمونه به حالت تعلیق در خود ایستگاه های خدمات مانند سوپ و سالاد بار و افزایش بهداشت از شایع لمس نقاط مانند خود وسیله و چرخ دستی های خرید.

Publix به حالت تعلیق در نمونه برداری از مواد غذایی و تظاهرات و بسته شدن زودتر برای پیشگیرانه مطابق با اصول بهداشتی.

Kroger فروشگاه در حال تمیز کردن صندوقدار ایستگاه های رستوران ها و دیگر بالا لمسی مناطق پاک کردن چرخ دستی های خرید و اضافه کردن اضافی و ضد عفونی کننده دست در آن درمانگاه و استارباکس شمارنده.

Aldi فروشگاه ها تشدید شیوه های تمیز کردن در فروشگاه ها و تشویق بیمار اعضای تیم در خانه بمانند.

بازار تازه افزایش فرکانس از روش های تمیز کردن و معلق خود نمونه ایستگاه اما یک عضو تیم هنوز هم می تواند با ارائه یک نمونه است.

در معامله گر جو, ثبت نام کارگران داده می شود به طور منظم فرصت برای شستن دست. بقال را لغو کرده است مواد غذایی و آشامیدنی و نمونه برداری و افزایش دفعات شستشو به خصوص در مناطق.

تمام مواد غذایی است به حالت تعلیق در مواد غذایی تظاهرات و نمونه برداری و افزایش ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و نه پر کردن ظروف قابل استفاده مجدد در قهوه و اسموتی میله های زندان. آن را نیز محدود مواد غذایی نوار ساعت. داغ میله باز ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر سالاد باز ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر

خارج شده است تمیز کردن فروشگاه های روزانه با تمرکز بر مناطق پر ترافیک. دیپلم اختصاص داده شده است برای تمیز کردن مناطق کلیدی در طول روز و هر ثبت نام اضافی تمیز کردن وسایل. از مارس 10, خارج شده بود, ارزیابی اینکه آیا برای شروع ثالث مایع از چرخ دستی ها و فروشگاه ها.

Ingles افزایش یافته برنامه ریزی شستشو بالا-تماس با مناطق مانند پد لمسی و پرداخت سطوح و محدود شدند.

هدف روزانه در حال افزایش است از جمله روش های تمیز کردن تمیز کردن صفحه لمسی و چک کردن خطوط در هر 30 دقیقه. نمونه مواد غذایی معلق است و زنجیره ای است که افزایش نیروی انسانی برای این تیم قرار می دهد که با هم سفارشات وانت توسط مشتریان.

آیا کمبود ؟

Walmart مدیر عامل داگ McMillion گفت: در کنفرانس خبری جمعه که ضد عفونی کننده دست دشوار خواهد بود “به 100% در سهام” برای برخی از زمان. بسیاری از خرده فروشان در حال محدود کردن هر فرد در خرید آن و دیگر محصولات.

Costco CFO ریچارد Galanti گفت: در یک درآمد تماس در هفته گذشته که در فروشگاه در حال گرفتن تحویل روزانه اما “هنوز هم به اندازه کافی با توجه به افزایش سطح تقاضا در برخی از اقلام کلیدی.” او گفت: فرض بر این است که فروکش کردن بیش از چند هفته آینده.

ناکس اخبار بازدید شش فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ناکسویل در صبح روز دوشنبه. این کمبود در سراسر شهر و در سراسر مارک های با هم تداخل دارند اما یکسان نیست.

به یاد داشته باشید این سطح عرضه مشاهده شده صبح روز دوشنبه. محموله آمده در طول روز پس از چک کردن بعد از آن در روز می تواند به ارزش آن اگر فروشگاه شما است از آنچه شما نیاز دارید.

از خارج در Gallaher جاده کم بود در تمیز کردن وسایل, ظرفشویی مایع و دستمال. کاغذ توالت قفسه 75% خالی و خارج کارکنان تهیه کاغذ حوله قفسه. فروشگاه کم بود در مغازه مواد غذایی کنسرو ماکارونی و برنج. وجود دارد هیچ ارسال شده خرید محدودیت اما خارج شرکت کرده است اظهار داشت: مدیران فروشگاه مجاز به تصویب آنها را در هر فروشگاه بر اساس.

این Aldi در سدار بلاف بود و کمترین میزان در گوشت قرمز و تولید و تا حدودی کم نان و محصولات لبنی. هیچ کاغذ توالت از صبح روز دوشنبه و هیچ پست شده خرید محدودیت.

تمام مواد غذایی در Papermill بود محدود بزرگ کاغذ توالت بسته به هر فرد و بسته های کوچک به پنج نفر در هر فرد است. کنسرو محصولات بخش کم بود به عنوان آب.

کروگر در چشمه شهر خارج شد کاغذ توالت و حوله کاغذی, دست, ضد عفونی کننده و سفید کننده. آن پایین در مواد غذایی کنسرو شده و آب و نوشابه و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ماکارونی و برنج. Kroger است محدود محصولات در تعداد دسته ها به تنها سه هر مشتری از جمله سرماخوردگی و آنفولانزا پزشکی, صابون مایع, ویتامین ها, دست عفونی تمیز کردن خانه و آب و کاغذ توالت و حوله کاغذی و دستمال کاغذی.

این مواد غذایی شهرستان در عاشق نهر کم بود بر روی کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست, دست, صابون سفید کننده و رامش. بقال است و محدود کردن برخی از محصولات برای هر مشتری از جمله کاغذ توالت و حوله کاغذی, دست, ضد عفونی کننده, سفید کننده و تمیز کردن وسایل.

Publix در کامبرلند بود از کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست آئروسل Lysol و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. آن پایین روی کاغذ حوله دست, صابون سفید کننده, برنج و بافت صورت. فروشگاه محدود کردن خرید حوله کاغذی و کاغذ توالت صابون دست و مطابق با اصول بهداشتی محصولات مانند دستمال و اسپری به دو در هر فرد.

معامله گر جو در شمال وینستون جاده نسبتا مجهز بود اما فاقد برخی از نان و مرغ.

به دلار به طور کلی در ساترلند بود از کاغذ توالت و پایین در تمیز کردن وسایل.

درخواست برای نظر خود از فروشگاه های متعدد مدیران و شرکت های بزرگ سخنگویان بودند کاهش یافته و یا بازگشت نیست.

نکاتی برای خرید مواد غذایی

  • هر چند وجود الگوهای در چه کم بود آن را همان در سراسر فروشگاه ها و مارک های. فقط به خاطر انتخاب اول خود را در فروشگاه مواد غذایی را از کاغذ توالت معنا نیست که آن را در همه جا. سعی کنید یک زن و شوهر از فروشگاه ها در حالی که شما در خارج از خانه.
  • نمی بینید ضد عفونی کننده دست به عنوان شما راه رفتن ، وجود مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای سبد خرید خود را? نترس به درخواست برای این چیزها را از یک کارمند.
  • سعی کنید خوب می شود.
  • به یاد داشته باشید کارکنان و مردم هستند و فقط به نگرانی در مورد کاغذ توالت به عنوان شما هستند. کارکنان محلی هیچ کنترل بیش از زمانی که حمل و نقل می رسند و یا زمانی که قفسه نگردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>