Knoxville, جنگ کره, دامپزشک جان McBee, 87, می میرد از COVID-19 با وجود اینکه خانه نشین

جان وارن McBee Sr. بود با عجله به محلی اورژانس با ثبتشده مشکلات تنفسی در ماه گذشته. به سختی یک هفته بعد او رفته بود.

87-سال ناکسویل بومی و کره جانباز درگذشت آوریل 27, تبدیل شدن به پنجمین و جدید ترین فرد در Knox County برای تسلیم به عوارض ناشی از کوروناویروس اعضای خانواده را تایید کرد.

مانند محلی دیگر قربانیان را از دست داده به جهانی همه گیر ویروس McBee سن و مشکلات اساسی او را از چپ به خصوص مستعد ابتلا.

“ما می دانستیم که اگر او گرفتار coronavirus این امر می تواند یک حکم اعدام” پسرش ویلیام McBee گفت: ناکس اخبار.

پس از درد و رنج سکته مغزی دو سال پیش او در حال توسعه زوال عقل بود و تا حد زیادی خانه نشین ترک عزیزان خود را به تعجب که چگونه او ممکن است قرارداد این بیماری است.

McBee همسر کسی که با او زندگی می کردند و پدر شده بود و آگاه به پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که مراقبت از او را. Deliverymen به تازگی به ارمغان آورد یک ویلچر موتوری به خانه اش با این حال و کارگران نیز برای نصب دسترسی رمپ خارج است.

“این می تواند هر چیزی بوده است,” او گفت:. “ما نمی دانیم و ما هرگز نمی دانید.”

اعضای خانواده خود را بعد از آزمایش منفی برای ویروس.

خانواده برگزار خصوصی graveside خدمات در Lynnhurst گورستان بیش از آخر هفته فقط به عنوان ناکسویل و Knox County راه اندازی مرحله به مرحله طرح به بازگشایی کسب و کارهای محلی.

ویلیام McBee که سفر از ایندیانا با مرگ پدر گفت که او نگران بود برای دیدن بسیاری از مردم در ناکسویل که تصمیم به پوشیدن ماسک های صورت و یا به دنبال دیگر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“من آن اقتصاد بد است و مردم از کار هستند اما مردم درک نمی کنند این چیزی که واقعی است,” او گفت:. “من فقط شوکه شده — شما به پوشیدن ماسک خود را. این یک ویروس جدی است.”

Knox County Health مدیر دکتر مارتا Buchanan صحبت کرد به گزارش های مشابهی در طول روزانه رسانه ها در جلسه سه شنبه.

“ما برنامه ریزی متکی مانند خیلی از بهداشت عمومی می کند بر مردم انجام می دهند درست در زیر دستورالعمل,” او گفت:. “این مایه تاسف است زمانی که آنها را انتخاب کنید نه به دلیل آنچه که این افراد در حال انجام است و قرار دادن کل جامعه ما در خطر است.”

“آنها در معرض خطر سلامت دیگران ممکن است آنها را از تماس با کسی که شاید آنها نمی کنید تا بیمار از COVID-19 — اما خود مادر و یا مادر بزرگ خود را پدر بزرگ یا پدر ممکن است تبدیل شدن به بسیار بد از COVID-19 و ممکن است در نهایت در بیمارستان و یا حتی مرگ.

“ما می دانیم که قدیمی تر مردمی هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به شدت بیمار از COVID-19.”

شهرستان مقامات بهداشتی کاهش یافته است به انتشار جزئیات شناسایی از ناکس شهرستان قربانیان فراتر از سن و جنس پزشکی با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

چهار دیگر قربانیان شامل 93-سال 86-سال-پیر زن و دو مرد در سنین 63 و 84.

جان McBee تشخیص داده شد با COVID-19 در طول اولیه بیمارستان مراجعه کنید. او منتشر شد اما به زودی بازگشت و قرار داده شد, در ونتیلاتور.

وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت به عنوان قلب او تلاش تحت نیروی کار به تنفس و فشار خون خود spiked و کلیه ها نیز شروع به شکست است.

“این فقط استرس از همه چیز,” او گفت:.

همسر و فرزندان پوشیدن کامل دنده محافظ مجاز بودند به بیمارستان اتاق در یک زمان می گویند نهایی خود خداحافظی.

جان McBee و همسر خود را از 60 سال والریا McBee مطرح چهار فرزند شدند و با برکت هشت نوه و همچنین.

سابق ارتش سرباز چترباز و عروس خود مستقر در شیکاگو جایی که او کار می کرد برای خدمات پستی برای 20 سال به دنبال یکی دیگر از 20 سال با سانتافه آهن است.

“او همیشه ارائه شده برای خانواده ما” ویلیام McBee گفت.

بازنشستگی در نهایت به ارمغان آورد و شوهر به ناکسویل.

جان McBee فوق العاده بود قصه گو و یک مرد از ایمان بود که همیشه سخاوتمندانه با زمان خود است.

“احتمالا وجود ندارد کسی که ملاقات پدر من که نمی خواهم او را” پسر خود را گفت. “او عاشق زندگی و عاشق مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>