دولت Rep. ریک کالاهای اساسی بود و اخراج از خانه او ذکر شده خود را به عنوان آدرس اصلی در اسناد اعلام انتخاب مجدد او, اما او گفت: ناکس اخبار حقوقی عمل “ترور شخصیت” طرح.

در ماه اکتبر یک Knox County, قاضی دستور داد استیپلز D-Knoxville به پرداخت $8,875 به صاحبان Holston دادگاه خانه پس از ثبت سفارش به اخراج او.

کالاهای اساسی می گوید: مسئله این است که به کار گرفته شده توسط وکلا و که وجود دارد بحث بر سر مسائل قارچ در خانه و در آن حال خطاب در یک قرارداد بین طرفین است. کالاهای اساسی مشترک با همسرش و حداقل دو فرزند که یکی از آنها ناتوانی است.

“اغلب اسناد و مدارک است نه به عنوان آن را می خواند و یا ارائه و من درک می کنم ممکن است حملات در شخصیت و اعتبار به دلیل آن را یک انتخابات نجومی و من از طریق بوده است که قبل از,” او گفت:, Knox, اخبار روز سه شنبه.

“و من از کار و شخصیت من و خدمت من به جامعه برای خود صحبت می کند” او ادامه داد. “من هرگز یک نابکار و یا مشکوک فردی است.”

چگونه با این نسخهها کار روند

مالکان QB, ملک, تیم, ثبت, سند, به حکم دادگاه قانع کننده کالاهای اساسی به ترک با توجه به اسناد دادگاه و دادگاه مدنی کارمند. این است که به طور معمول پس از مستاجر داده شده است یک فرصت برای حرکت در خارج از ملک اما حاضر. کالاهای اساسی می شده ام با توجه به 10 روز به حرکت و یا درخواست فایل در مدار دادگاه.

کالاهای اساسی نیست درخواست فایل و همچنین را ترک نمی کند بنابراین صاحبان پرونده حکم در اختیار داشتن که در آن اجرای قانون تماس مالک به ترتیب به حرکت مستاجر.

QB Realty تیم پس زمینه دستمزد garnishments و لوی بانک برای جبران $8,875 بدهکار است. به درخواست تامین خواسته نشده بود که یک Davidson County Sheriff معاون شد “قادر به اجرای” آن را با توجه به اسناد دادگاه.

کوین دین است که وکیل برای QB تیم دارایی غیر منقول. او گفت: ناکس اخبار ناکس شهرستان کلانتر دفتر یا خدمت کالاهای اساسی در ماه اکتبر و یا کالاهای اساسی در حال حاضر نقل مکان کرد و قبل از اینکه او می تواند در خدمت.

“من می توانم به شما بگویم که او دیگر وجود دارد,” Dean گفت.

کالاهای اساسی کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات دادگاه غیر از گفتن همه چیز نیست به عنوان آنها ظاهر می شود.

زمانی که ناکس اخبار فرستاده او را به یک پیام متنی سهشنبه اگر درخواست خود را در آدرس جدید بود نیز در این منطقه اساسی پاسخ داد: “من متولد و بزرگ شده در شرق ناکسویل … و همیشه خواهد بود در شرق ناکسویل.” او گفت: زمانی که او در دادخواست خود را آن را به لیست آدرس جدید.

در میان سایر مدارک به خانه عضو قانونگذاران باید ساکن شهرستان آنها نشان دهنده یک سال قبل از انتخابات.

Knox County انتخابات مدیر صخره راجرز گفت: اگر کسی به تغییر آدرس خود را بین زمانی که آنها را انتخاب کنید تا یک طومار و زمانی که آنها فایل طومار آنها را مجبور به انتخاب کنید تا یک فرم جدید و تغییر آدرس دریافت و آن را پر از امضا دوباره.

چهار اتاق خواب و سه حمام Holston دادگاه خانه در حال حاضر ذکر شده برای فروش.

در مورد کالاهای اساسی

کالاهای اساسی شده است شرق ناکسویل سیاسی رقم برای بیش از یک دهه است و شناخته شده برای کار خود را در جامعه از جمله با 100 مرد سیاه و سفید از ناکسویل. او در سال 2016 به جای جو آرمسترانگ که رد صلاحیت شد پس از یک جنایت محکومیت در دادگاه فدرال برای پر کردن نادرست مالیات بازگشت.

کالاهای اساسی بود unopposed در انتخابات در سال 2018 اما اتحاد دموکراتیک چلنجر متی پارک این سال است. منطقه خود را پوشش می دهد شرق Knoxville, مرکز شهر و بخش هایی از جنوب ناکسویل.

در سال گذشته کالاهای اساسی بود و کارگردانی را به “اقدام پیشگیرانه” و “اقدامات درمانی” پس از تحقیقات داخلی در بر داشت نقض مقننه را آزار و اذیت جنسی سیاست. یک گزارش منتشر شده توسط روزنامه نگاران در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-تنسی اتاق های خبر توضیح داد که منابع مختلف تایید کرده بود اساسی خود را یک عضو از کمیته اخلاق و کمیته فرعی شده بود موضوع تحقیق پس از چندین آزار و اذیت شکایت واصل شد در برابر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su