شهر ناکسویل دوباره تمدید پرداخت تعلیق دو شهرستان کارکنان که منفجر سوت خود به مدیر شهرستان با استفاده از تجهیزات در زمان کار.

ناوگان خدمات ریک دیویس و راجر Rainey در حال حاضر معلق شده است به مدت دو هفته در حالی که این شهر به بررسی نامعلومی سوء اتهامات علیه این دو است. این شهرستان دارای تمدید تعلیق نامحدود, Knox, اخبار آموخته شنبه.

“(شهردار Indya Kincannon) تایید تمدید مرخصی اداری با پرداخت هزینه برای آقای رینی و آقای دیویس در جمعه” شهرستان سخنگوی کریستین Farley گفت ناکس اخبار در ایمیل. “پسوند است و نه لزوما برای یک هفته در این فرمت این است که” تا زمانی که تحقیقات کامل شده است.'”

دو مستند سفر از ناوگان مدیر فروشگاه جف جانستون برای ماه بعد آنها متوجه او اغلب از کار غایب بدون عواقب. آنها ترسیم جانستون را در سفر با استفاده از شهرستان صادر شده دستگاه های ردیابی در شهر خود وسیله نقلیه و گاهی اوقات به دنبال او را به مکان های مختلف قبل یا بعد از آنها کار کرده و تغییرات خود را.

بیشتر: کارگران بی اعتماد این شهر انضباطی سیستم بسیار آنها دنبال رئیس خود را با GPS

این دو در حال بررسی اتهامات آنها نقض شهر سیاست منع محل کار آزار و اذیت و خشونت است.

در زیر شهر سیاست یک مدیر گروه در این مورد ناوگان خدمات مدیر goff — می توانید تعلیق کارمند تا پنج روز. هر فرمت باید تایید توسط شهردار و Kincannon در حال حاضر مورد تایید دو پسوند.

ناکس اخبار منتشر شده یک گزارش Dec. 23 جزئیات نظارت توسط دیویس و Rainey و crack آن را در معرض بین شهرستان اجرایی و منابع انسانی تیم است.

گفت: هر دو آنها قبلا انتقام در برابر صورت خود, انجمن با نارضایتی در برابر سرپرستان. که تایید شد در گفتگو با خدمات مدنی مدیر ویکی هتفیلد دو ثبت و به ناکس اخبار.

هتفیلد قبلا گفته مردان آنها نمی نیاز به نگران اخراج شدن برای آمدن به جلو با Johnston شکایت. “هیچ چیز فاحش” است که به اتفاق می افتد, او گفت:.

شهر قوانین می گویند مرخصی اداری سیاست این است که نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک رشته اندازه گیری و کارمند پرداخت می شود در حالی که در مرخصی.

دیوید بریس رئیس افسر عملیات و معاون Kincannon قبلا گفته ناکس اخبار بررسی است که به کار گرفته شده توسط قانون بخش با کمک از ناکسویل اداره پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im