ناکسویل ماراتن است موکول به صورت Nov. 14-15

میثاق سلامت ناکسویل ماراتن بود که به تعویق افتاد و در اوایل این ماه در حال حاضر محل Nov. 14-15.

16 سالانه رویداد برنامه ریزی شده بود برای آخر هفته از ماه مارس 28-29 اما سازمان دهندگان مسابقه اعلام مارس 13 که آن را نمی خواهد را به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

“به محض این که ما تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن 2020 میثاق سلامت ناکسویل ماراتن تیم ما و همکاران مشغول به کار مجدانه با شهر ناکسویل و دیگر شرکای کلیدی برای تضمین یک تاریخ جدید” گفت: Jason آلتمن نژاد مدیر میثاق سلامت ناکسویل ماراتن گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه. “این مسابقه الهام بخش, انگیزه و تبدیل زندگی ما بسیار خوشحالیم که شرکت کنندگان و حامیان هنوز هم این فرصت را به تجربه شرق تنسی بزرگترین رقابتی مسابقه جاده بعد از این سال. ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید هر کس در خط شروع در ماه نوامبر است.”

دو-وقایع روز آغاز می شود در Nov. 14 با کودکان اجرا در 4:30 p. m. در این مسابقه دو نیمه ماراتن و رله حوادث در شروع 7:30 صبح در Nov. 15 با 5K مسابقه ابتدا در 7:45 صبح

تنها تغییر در فرمت است که 5K منتقل شده است از شنبه شب و در حال حاضر بخشی از یکشنبه برنامه.

تمام چهار وقایع شروع در مرکز شهر ناکسویل و پایان در نمایشگاه جهانی پارک.

بیش از 8,300 ثبت نام برای دو روز از حوادث سال گذشته است.

دونده که در حال حاضر ثبت نام و برنامه ریزی برای اجرا به شما در تنظیم. دونده همچنین می توانید تاخیر ورود به 2021 مسابقه بدون پرداخت هزینه; دریافت بازپرداخت برای ثبت نام هزینه یا کمک هزینه ثبت نام به ناکسویل آهنگ باشگاه.

شرکت کنندگان در مسابقه تماس گرفته خواهد شد از طریق ایمیل با دستورالعمل در مورد چگونه به انتخاب یک گزینه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به www.knoxvillemarathon.com تماس بگیرید و یا 888-217-5635.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>