ناکسویل دستور شهردار امن تر در خانه اندازه گیری با اجرای قدرت

ناکسویل شهردار Indya Kincannon صادر کرده است قوی تر و امن تر در خانه سفارش برای شهرستان. آن پژواک موجود Knox County سفارش و می افزاید: “توانایی اقدام اصلاحی” در برابر کسانی که نقض قوانین است.

آن می رود به اثر چهار شنبه.

“بیش از حد بسیاری از مردم در حال گرفتن این جدی است. من صادر شده به این منظور پس ما کدهای مأموران اجرای پارک ها و Rec کارکنان ناکسویل آتش نشانی بازرسان و Knoxville, اداره پلیس, افسران خواهد بود قدرت به اجرا درآوردن این صرفه جویی در زندگی سفارش,” او نوشت: در یک نسخه.

سفارش به شهر ناکسویل کارکنان که اجرای و نظارتی اقتدار توانایی اقدام اصلاحی در شهرستان ناکسویل محدودیت در برابر کسانی که نقض امن تر در خانه ،

این شهرستان می تواند موضوع استناد به کسانی که به دنبال دستورالعمل.

این شهر انتشار نقل قولهایی از Knoxvillians نادیده گرفتن موجود شهرستان و شهر امن تر در صفحه اصلی سفارشات از جمله مردم فشار گذشته padlocked دروازه به بازی در پارک, رستوران, مشتریان با استفاده از صندلی مناطق و سافتبال مسابقات است.

سفارشات و دستورات ملی, درخواست از مردم برای جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 و به حفظ و جدا از دیگران.

در نظم جدید, Knoxville, پارک ها و قیمت و خدمات عمومی بخش خدمه در حال اضافه کردن کنترل های بیشتر و اطلاعات برای کمک به نگه داشتن مکان امن. آنها را قفل دادگاه دستشویی و توپ, زمینه, علاوه حذف شبکه و دیگر اقدامات.

این Knox County Health Department راه اندازی کرده است یک COVID-19 اطلاعات عمومی خط. تعداد خط تلفن است 865-215-5555 و یا تلفن رایگان در 888-288-6022. اطلاعات خط در دسترس خواهد بود و از ساعت 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>