Knoxville, مادر متهم به قتل جنایت در 5 سال تیراندازی مرگ

یک ناکسویل مادر که به چند متضاد داستان در مورد تیراندازی سپتامبر مرگ او 5 سال است تحت تعقیب در چندین اتهام از جمله قتل جنایت.

رابین Howington, 37 متهم در شش-تعداد presentment بازگشت ژوئیه 1 به اتهام, که همچنین شامل تشدید غفلت ساخت یک گزارش نادرست دستکاری با شواهد و اقدام به دستکاری با شواهد.

او را بازداشت گرفته شد روز شنبه و در حال برگزار شد در $500,000 اوراق قرضه.

ناکسویل پلیس در پاسخ سپتامبر. 14, 2019 به Howington را بلسان رانندگی در چشمه شهرستان برای پیدا کردن دخترش سرنوشت الیور ضرب گلوله کشته شده بود. دختر گرفته شده بود به دانشگاه تنسی مرکز پزشکی که او مرده.

Howington در ابتدا گفته محققان یک مرد ناشناخته آمده بود به خانه و شات سرنوشت یک بار در قفسه سینه قبل از فرار یک سیاه کرایسلر 300 با توجه به حکم جستجو.

او بعد از تغییر داستان خود را به ادعا می کنند آن دختر بود پدر که به ضرب گلوله کشته بود سرنوشت و سپس فرار کرد و در یک کرایسلر 300.

مقامات در بر داشت یک تفنگ دستی پنهان در خار در نزدیکی خانه اش. Howington متهم به دوست پسر او — یک مرد مختلف از سرنوشت پدر — از stashing تفنگ. اما یک همسایه اسیر فیلم از Howington خودش پنهان کردن اسلحه گرم وجود دارد.

زمانی که محققان مواجه او با این فیلم Howington تغییر داستان خود را دوباره و این بار ادعا او پاک کردن تفنگ و پنهان آن را خارج و بعد از 2 سال با پسر پیدا کرده بود سلاح در گنجه و به ضرب گلوله در قفسه سینه.

Howington دوست پسر بعدها به پلیس گفت که او را دیدم او را بکشید و اسلحه در سرنوشت پدر در حیاط جلویی در روز عکسبرداری با توجه به حکم. پدر در زمان تفنگ و دور از او به پسر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>