در سال 2017, دانشگاه تنسی پردیس شوکه شده بود به یاد بگیرند که Krystal در کامبرلند خیابان خواهد بود به طور موقت بسته شده است. این Krystal محل گرفته شده بود در یک وضعیت نمادین توسط دانش آموزان شده مورد علاقه ناهار نقطه برای بسیاری از دهه 1960.

اما در حال حاضر همه چیز متفاوت بود. با توجه به ناکس اخبار Krystal مدیریت ذکر شده کاهش در فروش را با توجه به ساخت و ساز مداوم به بهبود بسیار سفر جاده در نزدیکی دانشگاه تهران پردیس.

فقط چند ماه بعد از آن اعلام شد که در حال حاضر خالی و نقاشی های دیواری-پوشش ساختمان خواهد بود بسته به طور دائم باعث یک پاسخ از شهردار سابق Knox County, و در حال حاضر در کنگره ایالات متحده hatebreed: “هر بار که یک Krystal بسته یک فرشته بال خود را از دست می دهد. و من گریه بیاختیار.”

همان تیم. همان.

این مورد را متاسفانه نمی توان برای اولین بار کامبرلند و یا به عنوان من در کالج سن خود نام آن را “نوار” است که از قضا بوده و محروم از هر گونه هویت با تشکر سال از ساخت و ساز را ساخته اند که محبوب کشش از فضای خرده فروشی unenjoyable و غیر عملی است.

و برگ که کسانی که به دنبال پویا تجربه زندگی شبانه رنج می برند.

کامبرلند خیابان فقدان هویت

در چهار سال حضور در دانشگاه تنسی من به تماشای کامبرلند تبدیل در طول کامبرلند خیابان راهرو پروژه 17 میلیون دلار بالابر به طراحی مجدد جاده بین 22 و 17 خیابان. هدف این بود که این منطقه بیشتر دوستانه به عبور و مرور از جمله گسترش پیاده رو فضا توسط چرخش چهار خیابان خطوط به سه.

کامبرلند خیابان: کسب و کار شادی با عنوان شهر آماده برای کامبرلند خیابان اتمام

اگر چه این پروژه آغاز شد و در سال 2015 ساخت و ساز به نظر می رسید بی پایان.

و اگر چه بیش از 200 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است را به کمک به احیای کامبرلند خیابان بیش از دهه گذشته این منطقه هنوز هم قادر به پیدا کردن هویت خود.

کامبرلند خیابان رنج می برد از وحشتناک زیبایی کمبود با ارتفاع های مختلف و طراحی معماری. خالی عرض هستند یا اینکه از چپ به پوسیدگی و یا در حال تخریب و بازسازی شده به عجیب بالا افزایش آپارتمان دانشجویی است.

که مشکل — Cumberland هیچ ایده از آنچه در آن باید باشد. یک طرف نقطه چین با آپارتمان مجتمع فست فود مفاصل و فضای خرده فروشی دیگر میزبان یک مرکز بزرگ پزشکی در حالی که در پیاده رو در حال swarming با دانشجویان بافی را از طریق ترافیک سنگین در جستجوی Chipotle و Juul غلاف.

در حالی که کامبرلند خیابان تلاش به نوع social hub است که در بر داشت در بسیاری از کالج شهرهای آن اساسا می کند مخالف است. آن را دچار کمبود شدید پارکینگ با کیلومتر ماشین پوشش جاده باریک تحت متقاطع خطوط برق. پیدا کنم که من بسیار به جای هر جای دیگری.

و در حالی که نوار می کند باید سهم عادلانه خود را از میله های زندان رفتن نوار رقص اغلب احساس می کند مانند موش خرمای کوهی امریکا روز. بله شما باید کسانی که میله که هر دانشگاه تهران دانشجو می رود به عنوان یک مراسم از تصویب (به دنبال شما سرد لوبیا). شما باید این بار شما را ملاقات کند تا در به pregame. این بار شما در زمان سابق خود را برای سال اول. اما در پایان آنها را با طبقه مهم و سبد غذایی سرخ شده در روغن. نوع محل که در آن تنها تمرکز در چقدر شما می توانید بنوشید.

من را دریافت نمی اشتباه من تا به حال مقدار زیادی از شب نوشیدن آبجو ارزان در فرو رفتن میله های زندان. و این بدان معنی نیست که این خوب نیست. اما یک نوار است که دارای شخصیت است. این یکی که باعث می شود من می خواهم بگویم که دوستان من در مورد آن و یا حتی کل شهر از طریق یک ستون.

آیا امیدی برای کامبرلند خیابان?

اگر کامبرلند می خواهد به ایستادگی کردن به عنوان یک شبانه مقصد وجود دارد به انواع. و در یک نقطه وجود دارد. در روز کالج, دانش آموزان پوش شب خود را با دوئل پیانو در راکی تاپ نوار پیانو و یا گرفتار نشان می دهد در جهان معروف سقف قلع. اما زمان تغییر کرده, کسب و کار به مدت طولانی فراموش شده است و کامبرلند بیکار نشسته در امید خود را برای تجدید حیات.

به عنوان کسی که یک بار لذت می برد عظمت نوار, من امیدوارم که برای دیدن تغییر دهید. با آبجوسازی کسب و کار پررونق در ناکسویل چرا باز یکی در کامبرلند? و یا چگونه در مورد یک موسیقی اختصاص داده شده محل?

بدون من نمی توانید سرزنش کامبرلند خیابان مشکلات در خود دارد. من را تصدیق آن دشوار برای کسب و کار به رقابت در برابر دانشگاه تنسی برنامه ترم. با تنها حدود نه ماه دوام فرصت های فروش و رقابت Volcard-پذیرش تجار آن است که انتظار می رود که هیچ کسب و کار می تواند زنده ماندن برای هر مدت زمان طولانی.

بله, من می دانم که چیزهای خوب زمان می برد. و شما می توانید می گویند من فقط تلخ است که من دیگر لذت بردن از آزادی من تا به حال یک بار در کالج. اما حقیقت این است که کامبرلند خیابان eyesore. آن را به سادگی مناسب نیست و تقریبا باید شرمنده به تماس خود را به یک فرمت از مرکز شهر را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de