ناکسویل مقامات می گویند آنها پیش بینی نمی پرداخت هکر باج

شهر ناکسویل شکست سکوت خود را در این حمله سایبری است که مانع از سیستم های کامپیوتری دو هفته گذشته اعلام جمعه آنها قصد ندارند به پرداخت باج در ارتباط با حمله کند.

در یک ransomware حمله cybercriminals به دست آوردن دسترسی به فایل های کامپیوتر, قفل آنها را پایین و تقاضای پرداخت برای بازگرداندن دسترسی داشته باشید. به طور کلی به عنوان مورد با Knoxville, هکرها تقاضای پرداخت بیت کوین رایگان است که از ردیابی توسط بانک ها و یا دولت.

“پاسخ تیم متمرکز در دو هفته گذشته در دوره نقاهت هسته ای عملکرد سیستم خواهد شد و در حال حاضر انتقال به تکمیل تعمیرات باقی مانده شهرستان دسکتاپ ایستگاه های” این شهر در بیانیه ای گفت. “هدف این است که به همه کارکنان (رایانه) به بالا و در حال اجرا در بعد از هفت تا 10 روز است.”

برای اولین بار در این شهرستان گفت که آن را تا به حال قرارداد امنیت, قانون شرکت مولن کولین و سایبر را بررسی و کاهش شرکت CrowdStrike.

در یک داستان است که منتشر شده چهار شنبه, Knox, اخبار رفت و از طریق این شهر گزینه برای پرداخت یا پرداخت نمی ransomware — بدون در نظر گرفتن آن است که گران قیمت و تصمیم گیری به طور معمول هزینه صدها هزار نفر.

به طور جداگانه سخنگوی کریستین Farley تایید قطب نما گزارش گفت: این شهرستان دارای “data-recovery بیمه” اما نه خاص ransomware بیمه. دیوید بریس رئیس افسر عملیات و معاون شهردار Indya Kincannon گفت: قطب نما ransomware بیمه “فوق العاده گران است.” Farley شفافی در آن نظرات.

“قبلی بررسی ransomware-بیمه خاص نشان داد بازار قابل توجهی در هزینه برای پوشش,” او گفت:. “ما به طور مداوم در تلاش برای اطمینان از پوشش بیمه مناسب برای شهرستان دارایی در حالی که احترام به سهم مالیات دهندگان ما.”

امنیت سایبر کارشناسان و پرسنل اجرای قانون بسیار دلسرد پرداخت باج به عنوان آن emboldens هکرها نمی اطمینان داده خواهد شد بازگشت به کاربر و معنا نیست که کاربران قادر نخواهد بود برای از بین بردن worm راه خود را به سیستم دوباره.

ساعت پس از این حمله مقامات شهرستان در دیدار با خبرنگاران گفت: اوضاع تحت کنترل پلیس و آتش پاسخ نبود مانع در میان چیزهای دیگر. اما به زودی پس از آن گفتگو ناکسویل اداره پلیس اعلام کرد ماموران نمی خواهد پاسخ به تصادفات ماشین مگر اینکه آنها درگیر آسیب و یا غیر فعال نقلیه مسدود کردن ترافیک زیرا آنها می توانند خود دسترسی الکترونیکی سیستم گزارش دهی. که هنوز هم در این مورد.

جمعه Farley گفت شده اند وجود دارد چند سرویس اثرات فراتر از KPD غیر اورژانس تماس وجود داشته است و هیچ ارتباطی به مسائل مربوط به آتش نشانی.

این شهر هنوز پاسخ پرسش ها در مورد اینکه آیا شخصی و یا سوابق مالی شد به خطر بیافتد توسط حمله و یا در مورد شهر نگه می دارد که اطلاعات جداگانه از اطلاعات دیگر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>