ناکسویل پلیس سوء بررسی به پایان می رسد با سه افسر و چهار منظم

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

ناکسویل شهردار Indya Kincannon پنج شنبه اعلام کرد پایان یک ماه طولانی داخلی تحقیقات پلیس به اتهام آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار در گروه یک فرایند است که منجر به استعفا و یا بازنشستگی از سه پلیس سرپرستان و نظم و انضباط از سه سرپرستان و یک افسر.

اتهامات آمد به نور در ماه جولای از طریق ناکس گزارش های خبری در مورد یک سری از تایید صوتی و تصویری ضبط جزئیات هرزه رفتار افسران گذاشته و در داخلی شکایت توسط سرهنگ تراویس Brasfield که شکایت که ادعا میکند top مقامات پلیس سعی در رفت و برگشت سوء زیر فرش.

Kincannon توضیح داد که اقدامات انضباطی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: شهرستان متعهد به یک مسیر است که اجازه می دهد تا KPD کارکنان به گزارش آوریم. “ما در اینجا به شما بگویم که هیچ کس بدون توجه به رتبه بالاتر از قانون” او گفت:.

اقدام انضباطی

  • رئیس پلیس حوا Thomas داده شد “کلامی مشاوره” توسط Kincannon برای عدم بلافاصله پس از افشای اتهامات به شهر گروه حقوق مدنی و بخش خدمات.
  • معاون کنی میلر و سروان. تونی ویلیس داده شد نوشته شده کمیته انضباطی به تذکر. ویلیس نیز انتقال به واحد دیگر.
  • سرهنگ کنت برایان بوش استعفا داد, شنبه شب. او تحت نظارت تیم ملی و داشت به دروغ محققان.
  • افسر تایلر Wiggins که در زمان این ویدئو به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت هزینه به مدت هشت روز
  • یکی از افسران بابی ماکسول قبلا استعفا داد و پس از Brasfield — سرپرست مستقیم خود را با ثبت شکایت خود را به وزارت امور داخلی واحد است.
  • Brasfield استعفا داد و به زودی پس از گفت او مورد آزار و اذیت و انتقام در برابر. اقدامات صورت گرفته علیه او گفت: در آن زمان را دلسرد دیگر بخش کارکنان از گزارش نامناسب و یا رفتار مجرمانه.

این ویدئو به دست آمده توسط Knox, اخبار ماکسول نشان داد طراحی یک تصویر بر روی یک تخته سفید از یک زن در دهان مرد ساخته شده مبتذل نظر طول رول تماس بگیرید.

Brasfield وکیل جان Valliant گفت: ناکس اخبار روز پنج شنبه که ناکسویل پلیس whitewashed نتایج حاصل از این تحقیقات بود و تمرکز اشتباه است. او گفت: آنها در ادامه به درخواست برای صحبت با Brasfield پس از او به آنها داده بود سه ساعته بیانیه و دقیق حساب نوشته شده است.

“به جای بررسی که در آن اطلاعات از بررسی اطلاعات” Valliant گفت. “اگر شما نمی خواهید برای کشف تخلف در صفوف خود را سعی کنید به سرزنش آن در شخص دیگری” گفت: با اشاره به تحقیقی استراتژی است.

“این است که همه آنها می توانند انجام دهند چرا که آنها نمی خواهند برای پاسخ به این اتهامات چه مشکلات (در این بخش) هستند” او ادامه داد. “به طوری که آنها در حال رفتن به می گویند که آنها نمی توانند آن را دنبال کنند چرا که تراویس همکاری نمی.

“اما هنگامی که کسی که می داند همه چیز را آنها می دانند که چه چیز دیگری شما می توانید آنها را بگویم؟”

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>