ناکسویل خرده فروشی: که در آن ناکسویل بازار مرکز مستاجران به پایان رسید و دیگر پرسش ها پاسخ داده

آن را سخت به نگه دارید تا با تمام کسب و کار تغییرات ورود و خروج در ناکسویل. هر ماه من از پاسخ به سوال در مورد, آنچه را در حال حرکت به که نمای و یا که در آن است که یک کسب و کار رفت.

بنابراین lay it on me, Knox, اخبار, خوانندگان! چه پرسش های شما در مورد رستوران ها و خرده فروشی و تصادفی ساختمان ها می گذرند هر روز ؟

ایمیل من در [email protected] با یک سوال و شامل نام خود. شما همچنین می توانید پیدا کردن من در توییتر @_BrennaMcD.

این ماه من پاسخ به سوالات در مورد ناکسویل بازار مرکز و جنوب ناکسویل و خیابان. بیایید شیرجه رفتن!

آغازی جدید برای بازار مستاجر ؟

س: چه اتفاقی برای مستاجران بودند که هنوز هم در ناکسویل مرکز بازار زمانی که آن را بسته است ؟ — اموزش

یک: وجود ندارد بسیاری از سمت چپ زمانی که بازار قبلا به عنوان شناخته شده شرق Towne بسته Jan. 31 اما بیشتر یا خانه یا در حال حرکت به خانه جدید خود را.

شاهوار لباس مخصوص مهمانی رسمی و Avis/اجاره بودجه در حال همسایه جدید. هر دو آنها نقل مکان به شرق شهر عبور مرکز خرید نیز خانه به خانه انبار و کمی سزار. آن را در حدود نیمی از یک مایل پایین جاده از بازار به عنوان کلاغ مگس. هر دو تا و در حال اجرا وجود دارد. شاهوار لباس مخصوص مهمانی رسمی همچنین دارای یک محل در ویندزور مربع است.

DentaCare بود در طبقه اول از سیرز بال. آن را به حال شده است تنها نمای (و اغلب فراموش شده) در این جناح پس از سیرز بسته در سال 2018 است. این نقل مکان به یک محل موقت در 121 S. Weisgarber جاده در Bearden و عمل وجود دارد و حدود یک سال در حالی که خود محل سکونت دائمی در Millertown پایک بازسازی شده است. مشتریان می توانید با تماس با 865-544-1711.

LensCrafters در حال حرکت است به 5449 واشنگتن Pike, خانه سابق LifeWay Christian Store در هدف مرکز خرید. با توجه به شهر اجازه گزارش کسب و کار ساخت و بازسازی به ساختمان از جمله تغییرات ایجاد موقت ،

زندگی جدید برای, Sevier, خیابان ساختمان ؟

س: چه چیزی اتفاق می افتد در قدیمی عمو Lem را در جنوب ناکسویل? — دانا

یک: نمای در 1024 Sevier Ave. شده است خالی از عمو Lem را Outfitters ترک ناکسویل بازار برای جعل کبوتر در سپتامبر 2019.

اگر ویندوز هنوز papered بیش از وجود دارد به نظر می رسد عمل در جریان است. تحقیقات من به من منجر به یک مستاجر A2H مهندسین و معماران و برنامه ریزان.

A2H به دست آورد ناکسویل مبتنی بر Red صندلی معماران در جولای 2019. قرمز صندلی بنیانگذار دیوید Cockrill در حال حاضر ارشد کاردانی اصلی با A2H و مدیریت خواهد شد ناکسویل ، او همچنین به طور جداگانه به فروش می رسد خود را در آتش سوزی خیابان Lofts.

A2H, انجام کسب و کار در ناکسویل به عنوان قرمز صندلی معماران شروع خواهد شد بازسازی در ساختمان به زودی با ساخت و ساز Plus, Inc. Cockrill گفت که او امیدوار است به نقل مکان کرد و در اواخر بهار.

او انتخاب شده Sevier خیابان برای فعالیت و دسترسی به قهوه غذا و خارج از منزل. او فکر می کند بد بو محله پرنیان کمک خواهد کرد که با استخدام.

“ما در حال گرفتن در یک زمان و در یک محل بزرگ” Cockrill گفت.

هنگامی که به پایان رسید 3000 فوت مربع فضای اداری خواهد شد و شامل یک شیشه اتاق کنفرانس, یک شیشه اتاق, آشپزخانه و یک تراس بزرگ و طراحی با ظرفیت 15-18 کارکنان در تیم چند رشته ای.

ممفیس مبتنی بر چند رشته شرکت دارای دفاتر در سراسر کشور. این خواهد بود که آن را برای اولین بار حضور در ناکسویل.

چه با کرن نانوایی?

س: من دیده ام خاک در حال حرکت در کرن نانوایی. چه تازه ها وجود دارد ؟ — دانا

یک: این کرن نانوایی پروژه از توسعه دهندگان مالوری و ایوانز همکاران خواهد بود چند وجهی از جمله خرده فروشی و رستوران و هتل بوتیک. در حال حاضر توسعه محور است در اطراف آن چند پروژه شاخص کرنس مارک به عنوان “بوتیک, co-زندگی” با 160 یک و دو خوابه آپارتمان.

این آپارتمان مبله در حال برنامه ریزی برای پایان خواهد رسید در ماه اکتبر و شامل امکانات رفاهی مانند یک مرکز تناسب اندام, استخر, ترموستات هوشمند, تلویزیون هوشمند, راه رفتن در جعبه 24 ساعته, اتاق مطالعه و پوست درخت پارک.

ملک اجاره در حال حاضر.

“وحشی” اخبار آینده به, گی, خیابان ؟

س: چه آخرین وحشی بال کافه/”چیزی وحشی در حال آمدن است” در فضا, گی, خیابان ؟ آن بوده است خالی در حالی که برای. — Jared

یک: شما با اشاره به 417 S., گی, خیابان, در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Kress ساختمان. من فکر می کنم من متوجه “چیزی وحشی در حال آمدن است” نشانه پاپ تا حدود 18 ماه پیش. بر اساس گزارش های انجام شده قبل از زمان من در Knoxville, وحشی بال کافه صاحب حق رای دادن دیو مک فارلند تا به حال علاقه به آن محل برای سال.

این Kress ساختمان ساخته شده بود در سال 1963 و ملک تا به حال انواع مختلفی از صاحبان. مکفارلاند مدیریت Group LLC خریداری شده آن در ماه سپتامبر سال 2018 برای $3.8 میلیون نفر است. مالک فعلی ذکر شده است به عنوان 417, گی, خیابان, LLC. که نهاد P. O. box همان مکفارلاند مدیریت گروه P. O. box.

من چندین تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از طریق مک فارلند گروه مدیریت تیم بازاریابی در در چند ماه گذشته اما باید بدست نمی هر گونه اطلاعات در پاسخ.

وحشی بال کافه مکان در سراسر جنوب از جمله شرق تنسی مکان جانسون در شهرستان فرگت و پاول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>