ناکسویل سرور فقط با 45 دلار در این بانک نشان می دهد که مبارزه کارگران رستوران

الیور رویال در ناکسویل بازار مربع به حال طبیعی خود را شنبه شب فروش 14 مارس ، مجاور speakeasy شلوغ بود و الیور هتل پر بود.

اما روز بعد مدیر کل Sondra ریچاردسون گفت: همه چیز “آمد به توقف screeching” در هنگام نزدیکی نشویل دستور داد برای میله های نزدیک و رستوران ها به منظور کاهش ظرفیت.

رستوران رفت و از خانه بسته بندی شده در شنبه فقط پنج مهمانان پنج شنبه شب “واقعا وجود دارد هیچ راهی برای صنعت ما برای آماده سازی,” او گفت:.

“این ویرانی.”

Knoxville, رستوران, البته, باید از آنجا نیز دستور داده شده است برای وادار کردن مدیران به اخراج کردند و کارکنان که در حال حاضر به دنبال راه های جدید برای پایان می رسد دیدار در یک بسیار نامشخص زمان.

وجود دارد بودجه اضطراری مجازی استراتژی ها و مزایای بیکاری در محل برای کاهش تلفات که کروناویروس در کارکنان. اما تا زمانی که دولت و متخصصان پزشکی می گویند هر کس می تواند به حالت عادی بازگشت بی شماری از کارگران خدمات بدون شغل برای حمایت از خود و خانواده خود را.

پس چه می کنند ؟

سخت ترین تصمیم او تا کنون ساخته شده

روز بعد از نشویل ساخته شده خود را اعلام Knoxville, رستوران شروع به بسته شدن ریچاردسون گفت.

وجود دارد حدود 20 بسته رستوران او می دانست که سه شنبه — روز او قول داد به غیر روحانی کردن یک فرد از او “کار خانواده است.”

اما همه چیز را تغییر زمانی که دولت های محلی و ایالتی دستور داد برای رستوران ها به استثنا را خارج و تحویل.

در حال حاضر در رستوران ها در سراسر ناکسویل وجود دارد قابل ملاحظه ای کمتر کار انجام شود.

الیور رویال را کردند و کارکنان آن در ابتدای ماه آوریل به طوری که آنها می توانید شروع به دنبال مزایای بیکاری.

“در 22 سال در این صنعت شده است سخت ترین تصمیم من تا به حال به” ریچاردسون گفت. “این افراد را کودکان و خانواده ها. شما صرف بیشتر وقت خود را با کار و خانواده از شما خود را انجام دهد. آن سخت است. نگرانی خود را در مورد آنها است.”

این است منحصر به فرد روایت است.

در مرکز شهر و گریل آبجوسازی وب سایت کارکنان باید فردی لینک کلیک کنید برای مردم به ترک راهنمایی. خود را به عنوان “سرور” و “متصدی بار” در همان اندازه فونت به عنوان “مادر مجرد” و “مامان” برجسته کردن نقش خانواده تبدیل شده اند که بیشتر بدون مشکل کار می کنند.

پرداخت خودرو, یک دختر و فقط 45 دلار

مرکز شهر جلو پنجره و آبجوسازی در خدمت آن مشتریان نهایی برای هم بودن در 19 مارس ، Caitlin داف, یک مادر تنها بود میان سرور که کار می کرد آن شب.

“این نوع غم انگیز,” او گفت:. “بسیاری از ما به طور منظم بیرون آمد و به ما به عنوان ما نشسته و آنها را با فاصله از هم جدا. و بسیاری از مردم می آیند و خود را پر کنید growlers. اما آن را فقط واقعا حقیقی دانستن من مجبور به کار در روز بعد — از نوع نامحدود است.”

رستوران برنامه ریزی برای نزدیک به دو هفته است. اما آن می تواند دیگر بسته به اینکه چگونه coronavirus گسترش می یابد. که فقط بدان معناست که حتی زمان بیشتری داف بدون چک شود.

روز چهارشنبه کمتر از یک هفته پس از آخرین تغییر او فقط 45 دلار در حساب خود را با پرداخت خودرو هنوز هم به دلیل.

این خودرو که تنها راه برای داف و 2 سال با دختر, هیلی به اطراف.

“من برای اعمال بیکاری و امیدوارم من آن را دریافت کنید,” او گفت:. “این سخت است برای نشان دادن که چقدر شما را در زمانی که حقوق خود را فقط می گویند $2.13.”

او در درجه اول متکی بر راهنمایی برای به دست آوردن اما آنلاین اوج سیستم شده و بی ثمر است. پس از همه, او گفت: هر کس به نظر می رسد کوتاه در پول است.

به همین دلیل پشتیبان او کار خود به عنوان یک درمانگر ماساژ کمک خواهد کرد یا نه. نه تنها در حال ماساژ در نظر گرفته تجملات اما آنها همچنین شامل پوست به پوست تماس — بزرگ بدون هیچ توجه به توصیه هایی از مراکز کنترل بیماری.

بنابراین در حال حاضر او منتظر است.

او را به جمع شدن با هیلی هر روز صبح قبل از اینکه تخم مرغ و کلوچه انگلیسی. او ادامه آموزش نحوه نوشتن نام او و آنها احتمالا به پخش “یخ زده 2” دوباره برای 30th زمان.

“این فوق العاده است که من می توانید صرف مقدار زیادی زمان بیشتری را با مادر در خانه اما حالا که مامان و به خانه او می خواهد به بیرون رفتن و انجام کارهای,” او گفت:. “او می خواهد برای رفتن به پارک. او می خواهد به بازی و تاریخ بازی و دیدن بچه ها, اما ما نمی تواند انجام دهد.”

او فقط می گوید هیلی پارک کثیف است و او به نظر می رسد به درک. داف به نگه داشتن دختر خود را امن است.

اگر چه او برای اعمال شغل در فروشگاه های مواد غذایی که نیاز به کارکنان با موارد پرواز کردن قفسه های او را نگران بودن در اطراف بسیاری از مردم و به طور بالقوه قرار دادن آنها هر دو در خطر است.

“این نوع از ترسناک نیست دانستن زمانی که چک های بعدی خود را در حال رفتن به,” او گفت:.

کشیدن یک خرگوش از کلاه’

گیب سامرا یکی از داف همکاران را که او نیز مشغول به کار نهایی شب در مرکز شهر Grill & آبجوسازی.

“سخت ترین چیز برای من صادقانه است و عدم تعامل با انسان ها چون من که برای 50 ساعت در هفته برای سه سال متوالی,” او گفت:. “که بخشی از زندگی من است گرفته شده است.”

او پس انداز کرده بود تا برای تعطیلات به فیلیپین در ماه ژوئن است و فرو بردن به او بلیط هواپیما به پول دریافت کنید. این می رود بدون گفت که این سفر در حال حاضر لغو شده است.

“این دلخراش,” او گفت:. “این روح و خرد کردن آن باعث می شود من از دست دادن خیلی امیدوارم. شما که یک چیز است که شما به دنبال به جلو به.”

تنها در یک زمان مثل این که داشتن یک تعطیلات از طریق سقوط در نظر گرفته شود ،

اما او امیدواریم.

“چگونه بسیاری از بار ما کشیده یک خرگوش از کلاه؟” سامرا گفت: در مورد خدمات کارگران صنعت. “این فقط یک خرگوش است که رفتن به در حالی که برای خارج شدن از کلاه.”

“چیزی بسیار زیبا در هرج و مرج

محلی رستوران ها و کافه ها در حال حاضر در حال آزمایش ایده های جدید برای نگه داشتن کسب و کار شناور.

به عنوان غیر متعارف به عنوان آن را برای تلفن های موبایل ریچاردسون گفت: توانایی برای فروش در حال حاضر به رفتن الکل می تواند “یک کمی از امید است.”

به طور متوسط در حدود 68 درصد از فروش در Oliver رویال رستوران می آید از مواد غذایی با 32 ٪ از الکل است. اما در تعطیلات آخر هفته, درصد الکل بالا می رود به 40s, او گفت:.

اگر الیور رویال قادر به استفاده از کارکنان برای به الکل حتی به صورت پاره وقت به سطح آن می تواند بسیار مفید برای کارکنان و خانواده های آنان است.

اولین روز بعد از رستوران بسته نوار مدیریت آریانا پیشوا خریداری برخی از رشته فرنگی رامش و شروع به دنبال در گزینه های خود را. او شده است برای کمک به با کوکتل است و خدا را شکر برای آنچه الیور رویال در حال انجام است برای کارکنان.

الیور رویال دارای اضطراری صندوق امداد برای تمام کارکنان تحت تاثیر coronavirus. همه کارکنان باید انجام دهید این است یک عکس از دریافت خود را از فروشگاه های مواد غذایی و الیور رویال خواهد آن را پوشش میدهد.

“این سخت و ترسناک تنظیم, اما همه ما بسیار احساس خشنودی توسط افرادی که با هم برای حمایت از ما در بسیاری از راه های مختلف” پیشوا گفت.

پس چه می توانید انجام دهید ؟

چگونه برای کمک به کسب و کار کارگران در نیاز

برای رفتن مواد غذایی و نوشیدنی است که هنوز هم یکی از بهترین راه هایی برای ادامه حمایت از کسب و کارهای محلی پیشوا گفت. نیز وجود دارد جمع آوری اعانه شناور در اطراف رسانه های اجتماعی با هدف کمک به صنعت خدمات کارگران نیاز دارند.

اگر شما می خواهید به ترک مجازی راهنمایی فراتر از مرکز شهر Grill & آبجوسازی Knoxville, خدمات, صنعت, کارگران انداخته اند نام خود را به این مخلوط به صورت یک نکته رولت.

بازدید serviceindustry.راهنمایی/en/tn/ناکسویل اختصاص داده می شود به طور تصادفی تولید شده کارگر شما می توانید کمک از طریق Venmo و یا پول نقد برنامه.

“من می گویند برای جامعه محلی برای Knoxville چیزی وجود دارد بسیار زیبا که حتی در تمام این هرج و مرج و عدم اطمینان است که جامعه ما می آید با هم به عنوان یک کل” ریچاردسون گفت. “بیایید از این طریق دریافت کنید بنابراین ما می توانید در طرف دیگر از آن می شود و قوی تر از همیشه است.”

ایمیل Ryan Wilusz در [email protected] و او را دنبال کنید Instagram @knoxscruff و در توییتر @Ryan_Wilusz اگر شما لذت بردن از رایان پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>