ناکسویل خواننده Zoë Nutt می درخشد در آلبوم جدید پس از به ‘reteach خودم را چگونه به گوش’

در سال 2018 خواننده و ترانه سرا Zoë Nutt یک روز صبح بیدار شد و به سختی می تواند شنیدن چیز.

Nutt, 26, تلاش کرده است با از دست دادن شنوایی او تمام زندگی از دست دادن کل شنوایی در گوش راست او زمانی که او 8 ساله بود اما این حس متفاوت بود غیر منتظره و آمد در بدترین زمان. او در کالج مشغول به تحصیل موسیقی و امید برای راه اندازی خود را حرفه ای موسیقی است. او مطمئن نیستید که چگونه او در ادامه با از دست دادن شنوایی در یک عملکرد گوش.

در این جلسه در نمی آمد به طوری که او آموخته است که یک راه جدید برای شنیدن است که عمدتا با تکیه بر صبر و شکیبایی است.

“تا زمانی که من 25 بود, من تا به حال به این قسمت جایی که من ممکن است قادر به شنیدن هر کسی برای یک ماه در یک زمان. پس از آن من می خواهم به reteach خودم را چگونه به گوش همه را دوباره و دوباره” Nutt گفت ناکس اخبار.

در طول این سالها Nutt نیز تلاش برای کشف کردن چه نوع از هنرمند او را می خواستم. “من می دانستم که من می خواستم برای انجام موسیقی, بنابراین در حالی که من در تعجب که چرا من عطا با این نا امید کننده از دست دادن شنوایی من تصمیم گرفتم که من می خواستم به یک ترانه سرا و انجام آهنگ های من است.”

زندگی به عنوان کسی که با یک اختلال برگزار شد که او را از پیگیری شور و شوق Nutt اغلب احساس مانند یک خارجی است. او قسمت شد به طور فزاینده ای بدتر بنابراین او در نهایت تصمیم به توقف کار بر روی آلبوم و کاشت حلزون را در او به طور کامل ناشنوا گوش و سمعک در دیگر.

“که همه چیز تغییر فوق العاده برای من” Nutt گفت. او در نظر گرفته شود تا مقدار زیادی از زمان, اما به لطف پشتیبانی از مربی و تولید کننده Tammi Kidd Hutton او به نوشتن ادامه داد و جستجو برای پاسخ. یک سال بعد Nutt آماده انتشار دومین آلبوم “چگونه آن را احساس می کنم” در جولای 24.

“من فکر می کنم من یک راه بهتر با کلمات در آهنگ” Nutt گفت: در مورد آینده آهنگ های این آلبوم. “به من, آهنگ همیشه احساس مانند یک مقدمه است. آن را مانند من و گفت: “سلام نام من Zoë. آن را به خوبی برای دیدار با شما. این است که چگونه من احساس می کنم در حال حاضر. ”

“چگونه آن را احساس می کنم” ویژگی های انواع تلفن های موبایل الهام گرفته او را تحت تاثیر قرار Dido و Sheryl Crow او تجربیات شخصی و مجاورت بين hard-hitting, شعر, و, شاد, ملودی.

“در آهنگ (در آلبوم) وجود دارد مقدار زیادی از احساس بودن یک خارجی به دنبال در. آنها را شاد خارجی با ملودی اما شعر کمی بیشتر غمگین” Nutt گفت. “هر یک از آهنگ چیزی برای گفتن اما من به عمد سعی کردم به آنها چیزی است که آسان برای گوش دادن به.”

“مبارک” اولین تک آهنگ این آلبوم در دسترس است به جریان. Nutt گفت ناکس اخبار که دیگر تنها از آلبوم “در صورتی که آنچه در آن طول می کشد” منتشر خواهد شد ژوئن 26. یک پیش نمایش ویژه از این آهنگ است که در Nutt کانال یوتیوب

“(‘اگر این است که آنچه در آن طول می کشد’) در مورد اجازه دادن به کسی که دوستش دارید بروید و پذیرش این ایده که شاید شما نبودند مناسب” Nutt گفت. “من واقعا هیجان زده در مورد انتشار آن را به دلیل آن طول می کشد واقعا سنگین موضوع قرار می دهد و آن را در بیشتر, پاپ, تجاری, فرم است.”

Nutt آلبوم “مثل شما” و تک آهنگ در دسترس هستند در Spotify در او حساب های رسانه های اجتماعی و یوتیوب. او امیدوار است که آن را بی خطر است برای سالن برای بازگشایی به زودی به طوری که او می تواند انجام دهد در مقابل طرفداران او اما Nutt گفت: او همیشه مشغول به کار در, سوم, چهارم و آلبوم آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>