ناکسویل مالیات دهندگان خواهد چنگال $150K پس از KPD افسر معافیت دستبند دست مرد

ناکسویل اداره پلیس سرپرستان تایید شده به عنوان “مناسب” نیروی شکستن یک دستبند سرعت مظنون بازوی اما در حال حاضر شهرستان مالیات دهندگان خواهد بود و جای پای این لایحه برای آن ناکس اخبار نقد و بررسی را نشان می دهد.

KPD افسر کریستوفر علامت بروکس می دانست که او تا به حال شکسته ریموند آلوین تیلور جونیور بازو هنگامی که او پیش نویس یک گزارش در مارس 2019 حادثه اما هرگز با اشاره به آسیب روزنامه را نقد و بررسی را نشان می دهد.

سه KPD سرپرستان — دو نفر از آنها پس از ترک سازمان در میان رسوایی بیش نامناسب جنسی تفسیر و توصیفاتی — تصویب گزارش اگر چه سوابق و رزمناو تصویری روشن هر سه می دانستند بروکس شکسته بود تیلور بازو.

KPD سخنگوی اسکات Erland گفت: این گزارش و بروکس ” را نیز بررسی خود را “فرمانده منطقه” و یک محقق با آژانس امور داخلی بدست آورد. آنها بیش از حد تلقی می شود نیروی “عینی معقول” Erland گفت.

شهر قانون بخش هر چند تایید کرده است حل و فصل در یک طرح دعوی در دادگاه وکیل لنس بیکر ظ نمایندگی از تیلور در اوایل این سال است. با توجه به سوابق به دست آمده توسط Knox, اخبار, مالیات دهندگان خواهد بود forking از 150.000 دلار برای حل و فصل کت و شلوار. بروکس در ضمن باقی مانده در نیروی در ایستاده خوب است.

“شهر را حل و فصل نیست یک پذیرش از سوء رفتار توسط ماموران یا که افسر بروکس استفاده غیر ضروری مقدار نیروی” Erland نوشت: در پاسخ به سوال در مورد KPD را از دست داده و مورد.

“من به شما گفته نه برای رسیدن به’

بروکس در میان تعداد انگشت شماری از افسران که پارک کرده بود و رزمناو خود را تا حدی در وسط خیابان در خیابان های مسکونی در شرق ناکسویل به عنوان آنها بررسی یک اختلال داخلی تماس در مارس 2019. در رزمناو تصویری را نشان می دهد حداقل سه وسایل نقلیه گذشت — که یکی از آنها مجبور به سفر به خط می دوزند از ترافیک به اطراف موبایل.

تیلور کامیون سوم بود که به تصویب توسط پارک شده در موبایل. کامیون خود را در مناسب خط از ترافیک و در cruiser ویدئو نشان می دهد که کامیون خود را آهسته به توقف در مدت کوتاهی پس از عبور از افسران موبایل و سپس اقدام از طریق یک تقاطع بعد از ترافیک می دوزند گذشت.

حدود یک دقیقه بعد بروکس به رزمناو و رهبری بدون چراغ یا آژیر در جهت که در آن تیلور کامیون سفر کرده بود. در رزمناو تصویری را نشان می دهد بروکس به تیلور کامیون در خیابان ماگنولیا و مشغول رزمناو خود چراغ بارق. تیلور بلافاصله کشیده بر روی یک سمت خیابان و پارک شده است.

“سلام دوستان آیا شما در عجله بسر می رسانید؟” بروکس خواسته به عنوان او راه می رفت تا به درب سمت راننده کامیون.

بروکس سپس پرسید تیلور بود که 59 در آن زمان اگر او تا به حال “هیچ سلاح” در کامیون خود را. تیلور پاسخ مثبت و شروع به توزیع بروکس یک غلاف چاقو, این ویدئو نشان می دهد. بروکس بلافاصله جلب تفنگ خود را از جلد چرمی قرار دادن و اشاره آن را در تیلور ،

“من به شما گفته نمی رسیدن من نه؟” بروکس گفت: به عنوان او در زمان غلاف چاقو از تیلور دست و پرتاب آن را در پیاده رو.

تیلور به دنبال به توضیح است که او در حال حاضر این غلاف چاقو در دست خود را به بروکس که بروکس فرمان او را به رسیدن به آن. بروکس holstered تفنگ خود را.

“خارج شدن از ماشین” بروکس گفته تیلور. “چهره از من دور. چهره از من دور.”

بروکس دستبند تیلور سلاح های پشت سر خود را. تیلور اعتراض او بود “فلج” با زخمی بازو.

“Ow بد دست” تیلور تکرار شود.

بروکس گفت: “خوب در حال حاضر شما در حال رفتن در کافهای. من گفته شما را برای رسیدن به.”

بروکس و سپس برداشت تیلور دستبند و راه می رفت تیلور دور از کامیون خود را.

“شما در حال صدمه زدن به دست راست من” تیلور گفت. “من سرطان (expletive).”

با تیلور قرار است با بازگشت خود را به بروکس و اسلحه خود را دستبند به دست پشت سر او بروکس tugged در دستبند و سپس برداشت تیلور در اطراف شانه ها و ناودان او را به زمین. که در آن نقطه بروکس صوتی رفت و سکوت.

روشن نیست اگر بروکس عمدا خاموش صوتی اما بروکس صوتی باقی مانده به عنوان دیگر افسران و KPD ناظران شروع به در صحنه می رسند.

بروکس دیده می شود در بالا از تیلور برای چند دقیقه. بروکس راه می رفت دور از Taylor — هنوز هم دستبند به دست و در حال حاضر نوشتن بر روی زمین بارها و بارها شکایت در مورد بازوی خود را و لعن کردند.

“بازوی من را شکسته” تیلور گفت. “من نمی توانم در یک (expletive) چیزی اشتباه است.”

در یک نقطه, فیلم, نشان می دهد, دو افسر برگزار شد Taylor — هنوز هم دست به دستبند — بر روی زمین هر چند تیلور به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر جسمی.

“در حال حاضر ما روشن است ؟” ناشناس افسر گفت: در فیلم به دست آمده توسط ناکس اخبار. “آیا شما با رفتن به رفتار کنم ؟ ما در حال روشن, راست?”

“من شکست بازوی خود را’

بروکس می دانست که او را شکست تیلور بازو, روزنامه, تحقیقات نشان می دهد. او گفت: بنابراین و به نام یک آمبولانس.

“من شکست بازوی خود را” یک افسر دیگر در رزمناو تصویری نشان می دهد. “من کاملا مطمئنم که آن را شکست.”

تیلور باقی مانده بر روی زمین و در دستبند — بارها و بارها فریاد می زدند که او در درد و لعن افسران — برای بیش از 30 دقیقه. افسران دیده می شود حول غلاف چاقو به پشت تیلور کامیون.

دو سرپرستان سابق KPD سرهنگ تراویس Brasfield و سابق KPD Sgt. بابی ماکسول — در صحنه وارد شدند. بروکس نشان داد ماکسول خراش خود را به عنوان بازوی تیلور در ادامه به گریه کردن.

“من نه سرعت” تیلور شنیده می شود گفت. “(بروکس) گفت: “آیا شما یک سلاح؟’ من گفتم: “بله من انجام دهد. من توزیع آن را به شما است.'”

ماکسول بارها و بارها خندید و در یک نقطه ساخته شده یک حرکت زشت و ناپسند خود را با چراغ قوه. تیلور بود که در نهایت به دانشگاه تنسی مرکز پزشکی برای درمان.

اسناد دادگاه نشان می دهد بروکس شارژ تیلور با مقاومت در برابر بازداشت وی از سوی مامورین تیلور رسیده بود زیر صندلی خود را و brandished “چاقو بزرگ” و بعد “اقدام به کشیدن دور” از بروکس پس از او دست به دستبند. هیچ اسمی از تیلور بازوی شکسته.

بروکس همچنین شارژ تیلور با سرعت ادعا او از سفر 50 مایل در ساعت هنگامی که او در گذشت بروکس’ رزمناو در خیابان های مسکونی. بیکر مقابله در طرح دعوی در دادگاه است که بروکس خود تصویری belies که ادعا می کنند. تیلور نیز مواجه است به اتهام عدم اثبات بیمه تولید اولین جرم رانندگی تحت تاثیر و در اختیار داشتن یک نیمه خالی بطری مشروب.

تمام کسانی که به اتهام باقی می ماند, معلق در Knox County کلی جلسات دادگاه. وضعیت شنوایی برای جولای 20.

سرپرستان OK نیروی, گزارش

بروکس مستند خود را به استفاده از زور در گزارش او ثبت شش روز پس از حادثه. در آن او می گوید: تیلور دچار “خراش.”

Brasfield, ماکسول و KPD سروان. تونی ویلیس تصویب گزارش و بروکس’ استفاده از زور. هیچ یک از آنها را ذکر تیلور بازوی شکسته را در نظرات.

ماکسول نوشته است که تیلور “به شدت مست شفاهی توهین آمیز و مبتذل است.”

ماکسول توصیف تیلور صدمات به عنوان “خراش” اما همچنین نوشت که او “خواسته گمان آنچه رخ داده به بازوی خود را.”

“من قادر به تشخیص است که او درگیر شده بود در یک موتور سیکلت خراب” ماکسول نوشت.

ماکسول نتیجه گرفت بروکس “با استفاده از مقدار نیروی لازم برای حفظ کنترل و کاهش اقدامات خصمانه مظنون است.”

Brasfield اشاره نمی تیلور صدمات و ادعا در گزارش خود که بروکس بود به تنهایی و در مواجهه با “یک intoxicated, غیر سازگار و مسلح مظنون” زمانی که او برداشت و محکم او را به زمین. در رزمناو تصویری روشن می سازد تیلور دستبند و غیر مسلح که بروکس اعمال زور.

ویلیس نوشت که او به بررسی تصویری و به این نتیجه رسیدند تیلور “به طور فعال چرخاندن دور از افسر بروکس” در توجیه افسر استفاده از زور. ویلیس اصرار داشت در گزارش خود بروکس’ میکروفون فعال باقی مانده تمام زمان اما KPD خود در رزمناو تصویری belies که.

“افسر بروکس به حال خود میکروفون و صدا را به وضوح درک” ویلیس نوشت.

ماکسول Brasfield, ویلیس و رئیس خود — معاون کنی میلر — ماه بعد زخم در مرکز یک رسوایی در KPD پس از Maxwell دستگیر شد در ویدئویی طراحی یک تصویر بر روی یک تخته سفید در طول رول ندای یک زن در دهان مرد و گفت: “شما نیروی خود را برای انجام آنچه که به نام” chokejob.'”

Brasfield بود که برای اولین بار به عموم متهم ماکسول از طریق شکایت به مخالفت ویلیس نیز تا به حال درگیر در نامناسب جنسی تفسیر و میلر چیزی برای سرکوب جنسی و اذیت و آزار در محیط Brasfield گفت: ناظران ایجاد کرده است.

Brasfield استعفا داد و پس از تشکیل پرونده شکایت خود ادعا KPD رئیس حوا توماس بود کنار او با یک میز کار به عنوان مجازات برای شکایت. او را رد نماید.

ماکسول تصمیم به بازنشسته و نقشه کشی کامل بازنشستگی. ویلیس و میلر بعدها مواخذه اما باقی می ماند در ایستاده خوب با آژانس است.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>