ناکسویل سه گانه قتل پسر قربانی می گوید او در حال حاضر بخشش در قلب او

سابق معتاد به مواد مخدر-تبدیل-ناکسویل کارآفرین تایلر Trotter می گوید اگر او می تواند بازخرید توسط خداوند, بنابراین می تواند مرد در حال حاضر متهم به قتل مادر خود را.

Trotter تاکید کرد او هیچ خشم نسبت Desmon رئا که مقامات متهم به ضرب تیر اندازی اسب یورتمه رو خدا باربارا راجرز و دو زن دیگر در یک سه گانه قتل بیش از آخر هفته.

“تماس با من در هر کسی که دچار خشم و غضب … من دعوت شما به شفاعت بخشش این فرد به ببخشند” Trotter گفت: در پرشوری تصویری ارسال به Facebook در شب دوشنبه در مدت کوتاهی پس از ناکسویل پلیس اعلام کرد رئا بازداشت.

“این تمام من است کسی که نیاز به نجات از دست دشمن. … من در این نگاه فرد و صادقانه بگویم که من او را دوست دارم. و پدر او را دوست دارد.

“من به شما گفتن مادرم به قتل رسید شب گذشته و خدا هنوز هم خوب است. او هنوز هم در قلب من, او هنوز هم آرامش من است.”

رئا را بازداشت گرفته شد یکشنبه ساعت پس از راجرز 57 و دوست دیرین او Millie Blackwell, 55, هر دو مرده پیدا شد و چند زخم گلوله در خانه راه خانه آنها به اشتراک گذاشته شده در شمال غرب ناکسویل.

بیشتر: ناکس مرد دستگیر شده در ارتباط با سه گانه قتل; پلیس شناسایی قربانیان

بلکول دختر 29 ساله Juliana سفید, همچنین شناخته شده به عنوان Juliana logic wolf کشف شد مرده در جاده در بخش خیابانی در غرب ناکسویل همان شب.

این ناکسویل اداره پلیس اعلام کرد رئا بازداشت پنج شنبه و علنا شناسایی قربانیان. مقامات اما کاهش یافته است به انتشار هر گونه اطلاعات دیگر از جرم و جنایت.

اسب یورتمه رو گفت که قربانیان همه به اشتراک گذاشته شده در خانه در خانه در جاده است. سفید و بلکول اصلی, مستاجران, او گفت:, و مادر او هم اتاقی خود را. Trotter گفت: Rhea — که تا به حال یک رابطه با رنگ سفید — دارای یک کلید به خانه و زندگی در زیرزمین.

سفید دو فرزند داشتند هر چند اسب یورتمه رو نمی دانم که آیا آنها در خانه در تیراندازی. ناکسویل سخنگوی پلیس اسکات Erland کاهش یافته است برای تایید اینکه آیا وجود دارد هر یک از فرزندان در خانه در زمان slayings.

اسب یورتمه رو بود که در خارج از کشور زمانی که او برای اولین بار کلمه از قتل به یک حساب دقیق از قتل به ناکس اخبار اما Erland کاهش یافته است به نظر در نسخه خود را و ناکس اخبار انتشار جزئیات اسب یورتمه رو حساب بدون اضافی تأیید زیرا او شاهد حوادث.

مقامات گفته اند که اتهامات در حال انتظار در مقابل رئا که باقی مانده در زندان بعد از ظهر سه شنبه در نقض آزادی مشروط و حکم.

Trotter اعتبارات مسیحیت برای قدرت برای غلبه بر خود را اعتیاد به مواد مخدر و جنایی گذشته برای تبدیل شدن به صاحب برش تمیز, نظافت سالن در چپمن بزرگراه. سال گذشته او رای دادند “مورد علاقه باربر” در ناکس اخبار ” بهترین Knoxville جوایز.

هنوز هم کشتی با از دست دادن ناگهانی مادر خود را و دوستان او اسب یورتمه رو امیدوار به استفاده از این فاجعه به عنوان یک فرصت برای زندگی ایمان خود را و به اشتراک گذاری شهادت او.

“مامان من مرگ است که نمی تواند برای هیچ چیز” او گفت:. “این فقط برای رفتن به یک عمل بی معنی از خشونت است.

“من نمی خواهد اختلاس پلت فرم و توجه است که پدر در من است. مادر من گرفته شده بود اما خدا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>