ناکسویل فروشندگان گروه با هم به صورت pop-up روز مادر رویداد

چهار فروشندگان محلی باید با هم متحد ویژه روز مادر pop-up رویداد با عطر و طعم متفاوت 3 تا 6 p. m. روز شنبه, آوریل 8 پرات در بازار.

“شکوفا کامیون گل و من co-میزبانی آن را سال گذشته در Cruze مزرعه” گفت: Jessica Roberts صاحب پرتو و سبد سرپرستی جعبه های هدیه و کالا از محلی و ساخته شده در ایالات متحده آمریکا صنعتگران مزارع و سازندگان.

“این سال ما اضافه شده اند Wrenhouse نانوایی برای رفتار شیرین و دانه خردل Co. برای طلا و جواهر و نقل مکان به پرات است که به عنوان یک نقطه محبوب برای شکوفا کامیون گل.”

جدا از شکوفا کامیون گل هر کسب و کار خواهد شد راه اندازی یک جدول و یا صفحه نمایش با کالاهای خود را برای خرید در دسترس. رابرتز گفت که او باید یک انتخاب premade جعبه های هدیه برای کمک به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“ما همه کسب و کارهای کوچک محلی که یک قلب برای ارائه فرصت برای دیگران به گسترش شادی” رابرتز گفت: “با ارسال گل, شیرین, رفتار, هدیه برای جشن گرفتن نقاط عطف و یا پیدا کردن که مناسب جفت گوشواره به درمان خود را.”

رابرتز در اصل آغاز پرتو و سبد خرید (یک بازی در خانه و هدیه) تحت نام های مختلف در سال 2014 به معاون کشیش بخش سبدهای هدیه برای عوامل املاک و مستغلات را به خریداران خود را در بسته شدن. در اصل رابرتز مشغول handcrafting نشانه برای سبد, اما می دانستم که او تا به حال برای رسیدن به محلی دیگر سازندگان را به انجام برسانند تقاضا برای سبدهای هدیه.

“این قسمت در مورد پرتو و سبد که من خیلی دوستش دارم رابطه با کسب و کارهای کوچک گفت:” رابرتز. “من عاشق دستباف فروشندگان و سعی کنید به استفاده از محلی تا آنجا که ممکن است. و آن ارتباط با دیگران است. من قویا اعتقاد دارم که همه ما با هم رشد در حمایت از یکی دیگر از کسب و کار و همکاری; موفقیت من موفقیت شما است.”

رابرتز ملاقات ساوانا Pannell (صاحب شکوفا کامیون گل) در زنبور عسل قهوه هنگامی که او به دنبال یک گل فروشنده برای سبد. “من اگر او را اگر او تا به حال هیچ علاقه ای به انجام یک روز مادر pop-up رویداد گفت:” رابرتز. “من بسیار خوشحال بود و با توجه به آن رفت و سال گذشته در Cruze مزرعه. ما در آنجا ماند و باز بعد از ما برنامه ریزی شده است. من build-your-own جعبه هدیه.

“در این زمان من تا به حال به محوری و premade جعبه های هدیه و پیشنهاد فقط چند مورد کوچک برای وانت فقط به خاطر اینکه ما می خواهید به امن و از بین بردن فرصت ها برای گسترش این ویروس است. ما می خواهیم برای کمک به محافظت از مردم و هنوز هم آن را لذت بخش و امن رویداد است.”

پرتو و سبد جعبه های هدیه ارائه خواهد شد در نقاط مختلف قیمت. “ما یک مجموعه از هدیه روز مادر جعبه که شامل تمام چهار فروشندگان خواهد شد که این رویداد به علاوه دو اضافی فروشندگان – تنسی تافی شرکت و 865 شمع شرکت” رابرتز گفت. “هدیه جعبه خواهد بود نوع مضمون و مامان مادربزرگ و بهترین دوستان و یا هر کسی خاص برای لذت بردن از. وجود خواهد داشت چیزی جالب برای خوردن چیزی فوق العاده به بو و گوشواره – چرا که آنها چیزی را می پوشند به شما احساس خوب است. من می خواهم آن را به احساس می کنم مثل یک تجربه خوب برای تعامل با همه حواس است.”

فروشندگان خواهد بود از لحاظ جسمی فاصله از یکدیگر خواهد شد و با پوشیدن ماسک. “خواست ما این است که مشتریان ما از پوشیدن ماسک بر اساس دستورالعمل جدید گفت:” رابرتز. “ما خواهد بود مطابق با اصول بهداشتی فرآیند پرداخت و انجام همه چیز ما می توانید آن را به امن. ما می خواهیم که مردم نقطه کردن آنچه آنها می خواهند بنابراین ما می تواند رسیدگی به این محصول برای آنها است.”

در علاوه بر این به رشد را premade دسته Pannell خواهد ساخت سفارشی دسته در صورت درخواست پذیرش بدون تماس با پرداخت اما هیچ نقدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>