برخی از ناکسویل مردم و مکان های الهام گرفته از یکی از مورگان والن آخرین آهنگ ها: دلتنگ و انعکاسی آهنگ “این بار.”

والن که بزرگ شد در ناکسویل و با حضور گیبس دبیرستان نوشت: “این بار” با برخی از دوستان دیرین در ذهن است. او همچنین کشید و از تجارب آنها تا به حال در سه میله های محلی: پنبه چشم جو سرد لوبیا و Wagon Wheel.

“هنگامی که شما در حال نوشتن یک آهنگ که شما به وضوح فکر می کنم در مورد دوستان خود را و که در آن شما رفت و آن سه نفر که در آن ما صرف بیشتر از زمان ما,” او گفت:.

‘این نوار’: ناکسویل مورگان والن مذاکرات شخصی با آلبوم جدید collab with Diplo

‘این نوار’ به لمس شخصی

این آهنگ منتشر شده Dec. 31 نشان می دهد والن را درونگرا طرف. او می نویسد: در مورد درس های آموخته شده از روابط و اشتباهات در آهنگ گروه کر:

“من احساس می کنم این آهنگ مناسب برای قرار دادن در پایان و یا در آغاز یک سال و نوع فقط به دنبال پشت نوع آهنگ. من نمی دانم. این درست کردم که احساس به آن” والن گفت. “این یک آهنگ شاد. این یک آهنگ غمگین. این نوع باعث می شود شما لبخند, کمی, اما آن را نیز به ارمغان می آورد تا یک سری کامل از احساسات برای من و من امیدوارم که آنچه در آن به مردم است. من واقعا با چگونه که معلوم شد.”

این آهنگ از آلبوم یک تماس های شخصی و والن نگه داشته که موضوع رفتن با پیگیری پوشش بیش از حد از جمله یک عکس از خود و چهار نما در یک نوار در آوریل 17, 2014.

“و من بسیاری از دوستان خوب هنوز که من صرف زمان زیادی با شده اند و از طریق چیزهایی و آن را فقط به نوع قصیده به آنها و نوع چرا من قرار داده که عکس من و رفقا من بر روی جلد و آن را به یک آهنگ که من واقعا احساس به شدت در مورد.”

والن گفت: دوستان خود انتظار نیست به چهره آهنگ و او لذت می برد نمایشگاه اوراق قرضه خود را به عنوان یک گروه.

“من فکر می کنم آنها از تعجب. من فکر نمی کنم آنها انتظار مرا به انجام هر چیزی مانند آن چرا که فکر می کنم چیزی که واقعا اتفاق می افتد اما آن را سرد بود برای من,” او گفت:. “شما می دانید, من خدا را شکر برای آنها و همه چیز ما شده است از طریق به عنوان یک دوست و سرد قادر به نشان دادن آنها با سر اشاره کردن.”

‘این بار’ در مورد آنچه شما عزیز

در حالی که والن آهنگ با تمرکز بر خاطرات خود از رفتن به میله او گفت: آن را می توانید معانی دیگر به شنوندگان. در هسته آن یک آهنگ در مورد مکان ها و مردم شما را دوست داشتم در طول سال.

“من احساس می کنم که آهنگ شما می دانید, من صحبت کردن در مورد میله چون من صرف زمان زیادی در آنها با افراد و چیزهایی که دوست دارم اما می توان آن را هر چیزی را به هر کس که آیا آن یک کلیسا که آیا این خانه کسی, هر آنچه در آن است, برخی از جایگاه خاص و یا برخی از ویژه چیزی است که بسیاری از خاطرات و یا چیزهایی که شما را عزیز چیزهایی که باید نوع کمک شکل که شما به فرد در حال حاضر,” او گفت:.

“من فکر می کنم که واقعا چه که آهنگ مخفف … هر آنچه در آن است هر جا که آن را به هر کس که شما فکر می کنم زمانی که شما از شنیدن این آهنگ چیزی است که باعث می شود آن را مخصوص به من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im