ناکسویل را Brent Smith از Shinedown باعث می شود rockstar در تلاش جمع آوری پول در طول COVID-19

زمانی که کروناویروس اولین آمار ایالات متحده ناکسویل بومی Brent Smith از Shinedown نیست تماشای اخبار. او مشغول ضبط در کالیفرنیا studio — 12 ساعت در روز.

“من تا به حال هرگز شنیده اصطلاح خود-قرنطینه” او گفت: ناکس اخبار. “من نمی دانم آنچه که یک بیماری همه گیر بود و یا است. من می دانستم که هیچ چیزی در مورد کوروناویروس و من تا به حال هیچ ایده چه چیزی COVID-19 بنا شده است.”

اما با چند جستجوهای آنلاین واقعیت آشکار شد. وجود دارد تا به حال به چیزی که او می تواند انجام دهد.

اسمیت و Shinedown bandmates کشیده یک آهنگ منتشر نشده از طاق و جفت آن را با یک تی شرت به افزایش حدود 300.000 دلار تا به امروز به صورت غیر انتفاعی با لينک مستقيم امداد است که در ارائه تجهیزات حفاظت فردی به کارگران پزشکی در سراسر جهان است.

جمع آوری کمک های شروع شده با 20.000 دلار کمک مالی از این گروه است. فقط در بیش از یک هفته تقریبا $145,000 مطرح شده بود.

مقدار همچنان به رشد.

“ما تصمیم گرفتیم که واقعا قرار دادن یک عدد در آن” اسمیت گفت. “من در تلاش برای جمع آوری پول به همان اندازه ممکن است به عنوان من می تواند به صورت مستقیم و امداد) … آنها دوست ما در حال حاضر و ما می دانیم که ما باید در آنها است.”

یک آهنگ قدیمی را می بیند “نور روز”

اسمیت متولد و بزرگ شده در ناکسویل و رفت به جنوب دویل دبیرستان.

“هنگامی که من کردم من ديپلم من فرار به همان سرعتی که من می توانم برای شروع زندگی بزرگسالی من,” او گفت:. “بقیه سابقه است که هنوز در حال ساخته شده است.”

در اوایل سال جاری Shinedown گره خورده است Three Days Grace ترین شماره 1 آهنگ در بیلبورد جریان اصلی راک آهنگ ها پخش و نمودار پس از این دسته آغاز شد 39 سال پیش است.

نیازی به گفتن نیست, این گروه دارای بیش از سهم عادلانه خود را از طرفداران.

و کسانی که طرفداران تحویل داده اند با خرید “اطلس سقوط” پیراهن برای 50 $که شامل یک دانلود دیجیتال قبلا منتشر نشده ترانه به همین نام است. تمام درآمد حاصل از رفتن به طور مستقیم تسکین.

اسمیت گفت که این آهنگ ثبت شده در سال 2012 باید با طنین زندگی مردم از طریق همه گیر. اگر اطلس می افتد, او گفت:, آن را تا به هر کس به نگه داشتن هر یک از دیگر.

“من همیشه فکر می کردم این آهنگ را دیدن نور روز” اسمیت گفت. “این یک پیام از خوش بینی و پشتکار است.”

Shinedown: ناکسویل را Brent Smith مذاکرات زادگاه نشان می دهد, ‘توجه توجه’ ایجاد

‘آن را به ما بستگی دارد’

اسمیت گفت: با همکاری مستقیم, امداد رسانی به بیش از فقط یک جمع آوری کمک. او در گفتگو با یک نماینده از سازمان های غیر انتفاعی هر هفته به روز رسانی در مورد چگونه همه چیز می گذرد.

او انتظار دارد که رابطه خود را به ادامه فراتر از coronavirus بیماری همه گیر. با لينک مستقيم امداد با این نسخهها کار در بحران در سراسر جهان به سرعت ارائه منابع پزشکی برای حرفه ای ها نیاز دارند.

غیر انتفاعی کار می کند در تمام 50 ایالت و از 100 کشور با توجه به آزادی مطبوعات از گروه تبلیغات شرکت.

“بودن در Shinedown 20 سال گذشته ما به طور متوسط در جاده ها 280 روز از سال بدون در نظر گرفتن” اسمیت گفت. “بنابراین در طول سال ما تا به حال لذت بردن از ملاقات بسیاری از مردم در جامعه پزشکی است.”

او دکتر است که به کمک در طول COVID-19 شیوع آن را به عنوان “همه دست به دست در عرشه” اسمیت گفت.

اسمیت به تازگی به خواسته یکی از دوستان کسانی که برای به اشتراک گذاشتن برخی از خبر خوب در مورد بیماری های همه گیر.

“آنها همه به پایان رسید, “” اسمیت به یاد می آورد او را دوست گفتن او را. “اما آن را به ما بستگی دارد به تصمیم گیری زمانی که آن را به پایان می رسد.”

‘شما باید برای نگاه در داده ها’

اسمیت آشنا با برنامه های بازگشایی خانه اش در ایالت تنسی است.

“شما کردم واقعا از خودتان بپرسید” آیا شما نیاز به (باز) در اوایل در حال حاضر؟'” اسمیت گفت. “شما رو به نگاه داده است.”

او در رابطه با امکان ایجاد یک اثر موج دار شدن به دلیل این ویروس به راحتی گسترش.

“ما بسیار قوی هستند بسیار هوشمند” اسمیت گفت. “ما همه در این (با هم).”

کلمه “همه گیر” به معنی coronavirus همه جا, بنابراین شما باید به فکر می کنم در مورد افرادی که در مکان های دیگر — و نه فقط ایالات متحده, او گفت:. اما در همان زمان شما را مجبور به شروع به گرفتن مردم خارج وجود دارد” — گرفتن آنها استفاده می شود برای بودن در کنار یکدیگر اسمیت گفت.

در حالی که “روح انسان استوار است,” او گفت: مقامات دولتی نیاز به توجه نزدیک به اعداد و روند.

بازدید از خانه با ‘چراغ امید’

اسمیت گفت: او مشغول است با طرفداران بیش از هر زمان دیگری که قابل توجه است با توجه به او مشغول است.

او کار بر روی خود اسمیت و مایرز جانبی پروژه و در ژوئن 15, او را در روند نوشتن برای Shinedown آلبوم. این گروه همچنین دارای برخی از موکول تاریخ تور آینده بعد از این سال.

اما قبل از همه که او می تواند در ناکسویل در آغاز ماه ژوئن به دیدار خانواده.

سفرهای خود خانه تشکیل شده از تعداد زیادی از حلق آویز در اطراف خانه با مادر و پدر خود را. آنها صرف مقدار زیادی از زمان در نزدیکی دانشگاه تهران پردیس و مانند غذا خوردن در مس انبار.

اسمیت همچنین دارای یک اتصال قوی به این شهر با وجود چه مقدار از آن را در 10 سال گذشته

اما اسمیت قابل توجه ترین ناکسویل اتصال راهزن Lites است که رفتار خود را روشنایی از آغاز زندگی حرفه ای او. اسمیت بر روی گوشی های با این شرکت هر چند روز بحث در مورد بهترین راه برای معرفی افراد به موسیقی زنده.

اسمیت امید وجود دارد این است که برخی از اخبار خوب در مورد کوروناویروس در زمان او بازدیدکننده داشته است.

“من اینجا هستم تا به شما بگویم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات وجود دارد که مثبت است و تحقیقاتی که ما انجام می دهیم دیدن نور” اسمیت گفت. “وجود دارد یک چراغ امید در مقابل از ما.”

برای خرید تی شرت و ببینید که چگونه شما می توانید از گروه کمپین مستقیم تسکین بازدید shinedown.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>