ناکسویل را Christina Hendricks: 5 چیزهایی که بدانید در مورد ‘Good Girls’ بازیگر

چگونه به خوبی می دانید Christina Hendricks?

این ناکسویل بومی و بازیگر مورد توجه میلیون ها نفر برای نقش خود را به عنوان جوآن هالووی در AMC را “مردان دیوانه.” او همچنین ستاره دار در چند فیلم و مشغول به کار به عنوان یک مدل قبل از حرفه بازیگری خود را در زمان خاموش.

Hendricks به زودی باز خواهد گشت به صفحه نمایش کوچک این ماه است. در اینجا که در آن شما می توانید او را ببینید و چند چیز شما ممکن است بدانید در مورد بازیگر.

1. هندریکس در ان بی سی ‘Good Girls’

پس از 2018 Hendricks است ستارهدار در نقش سرب در ان بی سی “دختران خوب.”

او به تصویر می کشد دار بث بلند که به جرم به همراه خواهرش آنی (Mae Whitman) و بهترین دوست, دوست, Ruby (Retta) پس از هر یک از آنها با آن مواجه هستند غیر منتظره بار مالی.

“دختران خوب” با تمرکز بر سه نفر آنها به عنوان بیشتر و بیشتر درگیر در فعالیت های جنایی و چگونگی تاثیر آن بر زندگی شخصی خود و خانواده. NBC توصیف نشان می دهد به عنوان یک ترکیب بین “Thelma & Louise” و “Breaking Bad.”

“دختران خوب” را بازگشت خود را برای فصل سوم در 10 بعد از ظهر یکشنبه در NBC با توجه به شبکه وب سایت.

مشاهیر: ناکسویل وبلاگ: چه دالی پارتن, Johnny Knoxville, Megan Fox, دیگران هستند تا در سال 2020

2. بهترین به دنبال در امریکا

با ساعت شنی شکل و جریان مو قرمز, Hendricks به دست آورده عنوان Esquire بهترین به دنبال در امریکا در سال 2010 ضرب و شتم همکار شرق تنسی بومی مگان فاکس با توجه به مجله بررسی از نزدیک به 10 ، 000 زنان است.

در مارس 2010 موضوع متمرکز بر زنان و به ویژه طیف وسیعی از نتایج حاصل از این بررسی است.

Hendricks مطرح شده در پوشش و نوشت: یک قطعه آن را به نام “نامه ای به مردان” که در آن او کلود مردان در زنان چگونه فکر می کنم و احساس می کنید و چگونه خود را از اقدامات مهم است.

“ما همچنین به یاد داشته باشید همه چیز به شما می گویند در مورد بدن ما می شود آن را خوب یا بد” Hendricks می نویسد: در داستان است. “مهم نیست اگر آن را یک تعریف. می تواند فقط یک نظر. آن چیزهایی که شما می گویند شما ذخیره می شود را در جعبه فولاد و ما به خاطر این چیزها کلمه به کلمه.”

3. او تا به حال یک لیست متنوع از نقش های

Hendricks ممکن است بهترین و شناخته شده برای نقش خود در “مردان دیوانه” اما او تا به حال یک مجموعهای از نقش های خود در زندگی حرفه ای او است که دهانه ژانرهای مختلف است.

او ستاره دار در کمدی از جمله “زندگی به عنوان ما آن را می دانم” “من نمی دانم او چگونه آن را ندارد” و “بد سانتا 2,” فیلم های اکشن “درایو” فیلم ترسناک “غریبه: شکار در شب” و ارائه صدای Gabby Gabby در “داستان اسباب بازی 4.”

Hendricks نیز تا به حال نقش در تعدادی از تلویزیون نشان می دهد: “قلع ستاره” “یکی دیگر از دوره” “کوین هیل” و دیگران است.

4. زنان به دنبال پس از او نگاه کنید

روشن است از Esquire نظرسنجی که زنان عاشق, Hendricks,’ ظاهر. به نظر می رسد او همچنین باعث افزایش جراحی پلاستیک در میان زنان انگلیسی در سال 2010 2011 داستان از تلگراف.

تلگراف اشاره شده یک مطالعه از انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی یک منبع از سازمان که گفت Hendricks نقش زنان در گرفتن ایمپلنت های پستان.

“شما می توانید استدلال می کنند که” این منبع گفت که در تلگراف داستان. “Christina Hendricks, زرق و برق دار است و به شکل ساعت شنی است که قطعا در مد.”

این مطالعه اشاره کرد که تعدادی از بزرگ کردن سینه, جراحی رشد بیش از 10 درصد از سال 2009 تا 2010 در بریتانیا.

5. او استفاده می شود به یک مدل دست

قبل از اقدام Hendricks تا به حال حرفه ای به عنوان یک مدل و در زمان بیشتر به طور خاص یک مدل دست.

شما احتمالا دیده می شود یکی از محبوب تر دست گیگابایت مدل در یک سال 1999 پوستر فیلم.

در سال 2019 او نشان داد دست او برجسته بود در این فیلم تبلیغ برای “زیبایی آمریکایی.”

“سرگرم کننده واقعیت … صبر کنید … من استفاده می شود به یک مدل و گاهی اوقات یک مدل دست … این دست من و یکی دیگر از مدل های معده … افتخار می بخشی اگر این فیلم به هیچ وجه!!!,” او نوشت: در Instagram.

“زیبایی آمریکایی” برنده چندین جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر, بهترین کارگردان, بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین فیلمبرداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید