ناکسویل بازار مسکن طول می کشد یک ضربه از coronavirus اما همه چیز نیست به عنوان بد 2008

متحد طلا و شوهر شده اند به دنبال یک خانه است که در حال حاضر وظیفه استرس زا. اما انجام آن را تحت شیوع کروناویروس است “تمام توپ های جدید از موم.”

“جستجو بخشی است که قطعا چالش برانگیز” طلا گفت: ناکس اخبار. آنها را به فروش خانه خود را از پنج سال فقط به عنوان فرماندار تگزاس لایحه لی صادر ایالت امن تر-در-خانه سفارش.

زن و شوهر, صفحه اصلی تنظیم شد در اواخر ماه آوریل, اما آنها مذاکره به نگه کردن تا زمانی که ممکن است برای خرید زمان بیشتری برای پیدا کردن یک محل جدید. با حدود چهار هفته برای پیدا کردن خانه آنها امید به شروع یک خانواده در, مدال طلا روبرو هستند فشار بیشتری از آنها تا به حال انتظار می رود.

با وجود ترس است که از گسترش این ویروس می تواند بازار مسکن به سقوط Coldwell Banker والاس فرگت مسکن Jonathan دسای گفت ناکس خبری که خوشبختانه همه چیز نیست بازی مانند رکود اقتصادی ،

“بسیاری از مردم فکر می کنم این است که رفتن به بعدی 2008, اما حقیقت این است که آن را به خصوص برای ناکسویل” دسای گفت.

ناکسویل در نظر گرفته شده است به در یک سنگین فروشندگان بازار در دو سال گذشته که بدان معنی است که وجود دارد بیشتر تقاضا برای خرید از موجودی به فروشندگان دست بالا در هنگام مذاکره.

دسای گفت: تفاوت بین آن زمان و در حال حاضر این است که هزاران نفر از کمتر listings و خریداران کمتر احتمال دارد به گرفتن وام آنها نمی تواند استطاعت.

“خط پایین این است که فروشندگان هنوز هم فروش و خریداران هنوز هم خرید” دسای گفت. “ما فقط انجام برخی از کارهای متفاوت است.”

طلا متناسب با معمولی خریدار شرح مشتریان Daren Poppen ارشد مسئول وام در وام مسکن از سرمایه گذاران گفت: او شده است پس از جلسه با ویروس زدم در شرق تنسی درب جلو.

“شما می توانید شکستن و خریداران را به سه دسته” Poppen گفت ناکس اخبار. “شما مردم بودند که در روند خرید یک خانه و بسته شده اند در طول COVID-19 محیط زیست است. سپس مردم وجود دارد که با توجه به خرید یک خانه قبل از COVID-19 و پس از آن شاید فقط سعی کردم از آنجا که از محیط زیست است. دسته سوم بزرگترین در حال حاضر و این مردم هستند که باید برای خرید یک خانه و واقعا یک انتخاب است.”

در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل این ویروس مربوط به اقتصادی باعث خاموش شدن بازار سهام به نازل شدن. نرخ بهره کاهش یافت و به رکورد پایین و شرکت های وام مسکن بالا برده معیارهای خاصی برای وام از جمله بالا بردن نمره های اعتباری مورد نیاز از 580 تا 640 و سفت بدهی به نسبت درآمد.

“در عرض یک هفته افرادی که واجد شرایط بودند به خرید خانه نیست دیگر” Poppen گفت. “برای افرادی که در حال حاضر به چالش کشیده به خانه آن ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای آنها را به واجد شرایط.”

همه چیز را حل و فصل پس از coronavirus شوکه بازارهای چند هفته پیش. Poppen گفت: نرخ بهره باید باثبات بعد از نوسانات و هر کس در کسب و کار است و تنظیم به روش های جدید کار می کند.

Coronavirus ایجاد کرده است اثرات ماندگار بر روی هر بخشی از این روند است.

Poppen است که با داشتن مشکل تایید اشتغال به دلیل بسیاری از منابع انسانی بخش تلقی شده است غیر ضروری و یا دشوار برای رسیدن به. او همچنین تا به حال مردم در خانه های از اتومبیل های خود را به عمل اجتماعی فاصله.

دسای میزبانی تورهای مجازی از لیست خود برای محدود کردن تماس بین خریداران و خودش. طلا خواسته شده است تا با پوشیدن دستکش و کفش را پوشش می دهد در حالی که تور برخی از خانه ها و به دنبال صاحبان طریق خانه های خود را برای جلوگیری از دست زدن به دستگیره های درب و سطوح دیگر.

“بازار نیست آب گرفتگی با خریداران در حال حاضر به دلیل عدم اطمینان است که بسیاری از مردم ترس از” دسای گفت. “اما در حال حاضر زمان به دلیل محدودیت آغاز خواهد شد به آسانسور به زودی و بیشتر مردم شروع به استفاده از این نرخ است.”

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>