ناکسویل را پس از جنگ های داخلی روزنامه با تاکید بر نظم و قانون بیش نژادی عدالت

این داستان بخشی از مؤتلفه حساب یک پروژه مشترک از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر سراسر جنوب انتقادی به بررسی میراث کنفدراسیون و تاثیر آن بر نژادپرستی نظاممند امروز.

این کلمات نیستند که در این مقاله می گویند تا آنجا که کلمات هستند که.

در دهه های پس از جنگ داخلی Knoxville News Sentinel آن پیشینیان در ناکسویل و سفید متعلق به روزنامه ها در سراسر نژادی تفکیک جنوب نوشت: در مورد مردم سیاه و سفید به طور عمده زمانی که آنها دستگیر شدند, کشته و یا جرأت سرپیچی رنگ خط. اگر مردم سیاه و سفید دریافت پوشش خبری خارج از, جرم, داستان, آنها اکثرا در حال تمسخر میگوید denigrated و به تصویر کشیده شده به عنوان زیر سفید جامعه است.

دانستن آنها نمی منصفانه دریافت پوشش سیاه جوامع خود را آغاز روزنامه ها.

“وجود دارد کمتر از انتظار برای روزنامه ها به انجام هر نوع از عدالت به مسائل مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار چرا که آنها نمایندگان سفید برتری و ساختار قدرت در بزرگ” گفت: Brandon Winford یک دانشیار استاد تاریخ در دانشگاه تنسی که مطالعات حقوق مدنی و کسب و کار در جنوب. “آنها یک هدف صدا زمانی که آن را آمد به آمریکایی های آفریقایی تبار.”

به عنوان مردم سیاه و سفید مبارزه برای ادغام در 1950s و 1960s, اخبار نگهبان در زمان عنوان تحولات در جنبش و تشویق صلح بیش از پیشرفت در آن نظر صفحه. پوشش محلی تظاهرات به رهبری رابرت بوکر برای مثال با تمرکز بیشتر بر روی “مشکل” ناشی از ناکسویل دانشجویان که اعتصاب تئاتر های محلی به جای ایده های آنها برگزار می شود و یا بی عدالتی آنها مواجه شده است.

“جالب است که چگونه (پوشش) بود پر از لکه” به یاد می آورد بوکر که در حال حاضر می نویسد: ستون اخبار نگهبان. “من فکر می کنم روزنامه احساس کردند که اگر ما آنها را هر گونه تبلیغات آنها را تعطیل کردن و رفتن به خانه.”

قتل این سال از جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery برانگیخته اند, در سراسر کشور, Black Lives Matter تظاهرات و همچنین به عنوان یک حساب بیش از نژاد و وحشیگری پلیس راه قدرتمند موسسات حمایت سیستمیک نژاد پرستی. مصاحبه و بررسی اخبار Sentinel archives ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی, اخبار سازمان موفق به پوشش نسبتا سیاه جوامع در طول سال — یک مشکل است که امروز همچنان ادامه دارد.

“من فکر می کنم که Knoxville News Sentinel سرمایه گذاری شد در یک داستان ناکسویل به عنوان یک “نژاد متوسط’ شهر که رد حضور ضد سیاه نژادپرستی و تایید وضعیت موجود سفید برتری گفت:” رابرت مطلوب دستیار استاد تاریخ در دانشگاه تهران که تحقیقات پس از جنگ داخلی در جنوب. “روزنامه ها بودند نه تنها در این مبارزه برای حفظ این سنگر. مدرسه, هیئت مدیره, کسب و کار, جامعه, سفید شهروندان شورا و حتی برخی از شهر, سیاه, رهبری نیز نقش مهمی در حفاظت از این وزش تصویر.”

‘آسیب از مجازات’

اخبار نگهبان تشکیل شده که دو روزنامه, اخبار و نگهبان همراه. نه وجود داشته و در طول جنگ داخلی. آن ناکسویل را در رقابت روزنامه Whig و ثبت نام بود که در هر دو طرف از گسترش ملی تقسیم بر برده داری و تجزیه طلبی به پرتاب توهین و تهدید در یکی دیگر.

دو دهه پس از جنگ John T. Hearn, یک, کنتاکی, ناشر روزنامه و حزب دموکرات آمد به ناکسویل برای پیدا کردن یک شهر با صبح مقالات مجله و تریبون و یک شب. لکه بینی فرصت Hearn تاسیس ناکسویل نگهبان و چاپ اولین نسخه آن در بالا یک مشروب فروشی در برفی Dec. در 23 سال 1886.

یک گروه از paperboys در زمان به خیابان های توزیع چهار صفحه چاپ و اعلام, “اینجا شب خود را نگهبان!” یکی از پسران, Wiley L. مورگان پسر مؤتلفه کهنه بعدها کار به عنوان یک ویرایشگر در این مقاله است. مالکیت تغییر دست دو بار قبل از به نوبه خود از قرن.

اگر چه 4 میلیون به بردگی گرفته شده بودند آزاد در پایان جنگ های داخلی مردم سیاه و سفید مواجه وحشت از مجازات برای چند دهه. اوباش به دار آویخته شدند, شات, ضرب و شتم و سوخته مردان و زنان و کودکان بسیاری از آنها تا به حال شده است به دروغ متهم به جنایات. این lynchings با هدف ترساندن مردم سیاه و سفید به سرسپردگی و به اوج خود رسید و از سال 1880 تا 1940 با توجه به یک گزارش از برابر عدالت ابتکار که شمارش بیش از 4000 “نژادی ترور” lynchings در سراسر ده ایالت های جنوبی که در طول زمان. تنسی دیدم 237 چنین lynchings با توجه به گزارش Knox County چهار.

روزنامه های روز به طور منظم در نظر lynchings و نگهبان هیچ تفاوتی ندارد. در اوایل قرن 20th, مقاله محکوم مجازات به عنوان هرج و مرج در سرمقاله و منتشر موعظه و سخنرانی که انجام همان. در همان زمان مقاله را مسبب قتل نه نژادپرستانه و اوباش و یا کلانترها که اغلب ایستاده بود همدست بلکه در جمهوری سیاستمداران و حتی مردم سیاه و سفید خود را.

“مردم سفید انجام می دهند مقدار زیادی از درون گرایی; است که آنها در حال بررسی خود را در انجام به عنوان آنها باید برای انجام در حالی که سیاه پوستان در حال ساخت شهدای دیکتاتورها که واقعا از نظر شخصی سزاوار کمتر از آنها دریافت” خواندن یک سال 1901 سرمقاله. “در واقع آسیب از مجازات است که نامناسب مجازات است تجویز گناه,,,,, احزاب, اما از آنجا که نژاد سفید تنزل خود را با از دست دادن آن احترام به قانون است.”

ناکسویل رشد منفجر شد و پس از جنگ به عنوان سفید مزرعه خانواده ها از اطراف مناطق روستایی و آب گرفتگی به شهر برای کار در نساجی کارخانه های تولید و در صنایع دیگر. با وجود عقب تنسی دیگر شهرهای بزرگ در صنعت ناکسویل نخبگان بوق و کرنا در صفحات اول و در چنین نمایشگاه و رویدادها به عنوان آپالاچی نمایشگاه از سال 1910 که خود را در شهر بزرگ بعدی سرمایه جدید در جنوب.

بوستر تلاش به این شهر تصویر تبلیغ شهرت خود را به صورت مسالمت آمیز روابط حتی به عنوان سیاه و سفید کارگران به رقابت برای شغل و butted سر در سر می برند محله. یک دانشگاه تنسی مطالعه شرایط مسکن هشدار داد افزایش تنش های نژادی به عنوان ساکنان سیاه را دیدم خود را به طور فزاینده ای بسته در خارج از شهر زندگی سخت شدن تفکیک قوانین و تصریح رای دهندگان نقشه ها.

پس از جنگ جهانی اول, سیاه جانبازان که می خواهم در معرض خطر زندگی خود را در چه بود صورتحساب به عنوان یک جنگ برای آزادی به خانه آمد برای پیدا کردن آنها هنوز هم فاقد حقوق اساسی. سفید جانبازان بازگشت به پیدا کردن زندگی متفاوت از آنها در سمت چپ آن است. تنش های نژادی جوشانده به خشونت در شهرستان پس از شهرستان در آنچه که اکنون به نام قرمز تابستان سال 1919.

‘خط رنگ یک واقعیت فیزیکی’

خونریزی آمد به ناکسویل در اوت. 30, 1919 هنگامی که یک گلوله زد بیرون و کشته برايت لیندزی یک زن در خانه اش.

یک مرد تا به حال crawled شده به تخت که لیندزی و پسر عموی او Ora Smyth خواب بودند قبل از groped, Smyth, تیراندازی, لیندزی و در حال اجرا از درب.

Smyth اصرار مزاحم سیاه بود و که به اندازه کافی برای پلیس. افسران مستقر در یک مظنون قبل از آنها حتی در صحنه وارد شده: Maurice ذرت یک مرد متولد شده از یک مادر سیاه و سفید توسط یک پدر بلند شایعه به Knoxville, شهردار, John E. McMillan.

یک کلانتر سابق معاون فروشنده مشروب قاچاق و قمار باز Mays تا به حال به کشته شدن دو مرد قبل و شناخته شده بود برای آشنایی زنان, سیاه و سفید, مجرد و متاهل. در حال حاضر او whisked زیر یک خیابان که در آن Smyth شناسایی شده او را به عنوان قاتل.

کلمه از کشتن گسترش سریع و خشمگین به زودی جمع آوری شده در بازار مربع است. کلانتر به حال روحیه ذرت به Chattanooga اما رهبران اوباش حاضر به آن اعتقاد دارند. آنها منفجر باز زندان با دینامیت و هیچ نشانه ای از میز به طوری که آنها به سرقت سلاح از گی خیابان فروشگاه ها و مناظر خود را در کسب و کار صاحبان که پرتاب کرده بود تا موانع در تاک خیابان و خیابان مرکزی. شورش بودند پیوست تنسی ملی Guardsmen که آموزش در خارج از شهر.

تیراندازی فوران و Guardsmen منینگ دو مسلسل میان ضرب وشتم شروع به raking در خیابان با گلوله. هنگامی که تیراندازی متوقف شد و پس از نیمه شب, مقامات در ابتدا شمارش پنج مرده قبل از تجدید نظر تعداد به دو: سرهنگ James Payne, یک افسر ارتش متصل به گارد و جو Etter سیاه انبار دار و اسپانیا و آمریکا جانباز. شاهدان گفت: بسیاری از مرگ و میر بیشتر اما هیچ بررسی رسمی تا کنون به دنبال پاسخ.

“نظم و قانون بازسازی در سراسر شهر” blared صفحه اول تیتر سپتامبر. 1, سال 1919 نسخه از ناکسویل نگهبان. افسران و سربازان در حال اجرا یک حکومت نظامی و چه به مبلغ یک توقف-و-frisk سیاست که در آنها مردم جستجو برای اسلحه و چاقو و سلاح های دیگر. خبرنگاران به نقل از مقامات اصرار سیاست اعمال شده به همه مردم سیاه و صحبت کرد به رهبران جامعه خواست که “مردان و زنان (خود) مسابقه” به صلح آمیز باقی می ماند — حتی اگر آن را سفید و اوباش که در حال راه اندازی شد.

“آمریکایی آفریقایی رهبران آنچه که ما ممکن است اشاره به نژاد به عنوان رهبران در برخی از راه به دنبال اعتصاب کار ارتباط با ساختار قدرت” گفت: Winford دستیار استاد تاریخ. “آنها تا به حال.”

یک مقاله در صفحه سه نگهبان memorialized Payne 24 ساله سفید افسر ارتش, توسط, جزئیات, خود, تربیت, آموزش و پرورش, خانواده برجسته و دستاوردهای. یک مقاله جداگانه به بازگویی خشونت توصیف مرگ او به عنوان “وحشتناک ترین فاجعه از کل مبارزه” و گزارش او ناخواسته پا به این مسیر یک گارد مسلسل پس از “اخراج بر توسط یک سیاه پوست تیرانداز از خفا.” همان مقاله به طور خلاصه شرح داده شده توسط سیاه و سفید دار و کهنه به عنوان “بزرگ negro” که راه می رفت به سمت Guardsmen شلیک هفت تیر قبل از قطع بودن توسط گلوله.

سرمقاله منتشر شده در این روزنامه که روز گفت: کسانی که شکست را به زندان و آغاز شورش نمی شد “صادق شهروندان” اما “عناصر جنایی همیشه در حالت آماده باش برای فرصت هایی را برای شکار بر عمومی با مصونیت از مجازات” که باید تحت پیگرد قانونی قرار. سپس سرمقاله به دنبال تغییر سرزنش به روزنامه ها برای “تکان دهنده خود مردم است.”

“بدون شک این جنایت و اوباش ترسناک به آن منجر شده های مختلف رشته های دیگر به آن یا contributary علل حداقل” سرمقاله بخوانید. “رنگ خط فیزیکی واقعیت اجتماعی سخن است که نمی شود از بین برود. آن را در کتاب نوشته شده است از سرنوشت و در ابتدایی غرایز انسانی است که در زمانی که این مرده خط تجاوز وجود خواهد داشت مشکل بین نژادها. صلح امنیت و رفاه هر دو مسابقه تقاضا که درس باید القا به اعضای هر دو مسابقه که به لحاظ اجتماعی آنها باید زنده و باقی می ماند جدا شود.”

‘Impetuously, نادرست و زودرس’

Edward J. Meeman آمد به ناکسویل دو سال بعد از زادگاه خود از لافایت ایندیانا که در آن او کار می کرد به عنوان دستیار سردبیر در Scripps-Howard متعلق به مطبوعات. 32 سال از تاسیس ناکسویل اخبار ملی روزنامه های زنجیره ای در سال 1921 و به سرعت تاسیس بعد از ظهر کاغذ به عنوان یک نسبتا مترقی انتشار ترس به اب راه رفتن را به بحث از دولت های محلی.

تحت Meeman کاغذ در معرض سوء مدیریت و فساد در این شهرستان متعلق به ناکسویل بیمارستان عمومی ترغیب تحقیقات به تمام ادارات شهرستان و رهبری رای خود را به بازی شیر یا خط این شهرستان منشور در سال 1923 به نفع یک شهر-مدیر سیستم. در سرمقاله, Meeman حمایت برای توسعه تنسی رودخانه و حفاظت از آنچه در حال حاضر کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی.

ظرف پنج سال, اخبار تبدیل شده بود به طور گسترده ای توزیع روزنامه در ناکسویل. Scripps-Howard خریداری نگهبان در سال 1926 همراه روزنامه به شکل نگهبان اخبار و فروش آن را به خوانندگان به عنوان “دو مقاله در یک.” هنوز هم با وجود داشتن یک ترکیب کارکنان از صدها روزنامه شاغل به سیاه کارکنان و به ندرت نوشت: در مورد افرادی خارج از چارچوب جرم و اختلاف است. و اگر چه نژادپرستی کمتر آشکار روزنامه هنوز اجرا قوانین تبعیض نژادی در درون صفحات آن.

“آن نبود تا سال 1960 که مردم سیاه و سفید بودند و از جمله در جامعه صفحات” گفت: بوکر محلی و رهبر جنبش حقوق مدنی و مورخ. “حتی قبل از آن زمان ما تا به حال رنگ اعلامیه. با تبلیغات طبقه بندی شده جویندگان کار تا به حال در بخش رنگی. تا اوایل و اواسط’60s, روزنامه شد, به طور کامل تفکیک شود. در آن زمان بسیاری از سال قبل از یک فرد در تصویر و حتی به نظر می رسد در روزنامه. که همواره مورد تا پس از جنبش حقوق مدنی و پس از آن کسانی که همه چیز شروع به تغییر می کند.”

یک نقطه عطف در محلی لغو تبعیض نژادی مشخص تلاش در آمد در ماه مه سال 1963 زمانی که خدمت نگهبان اخبار ویرایشگر Loye W. Miller شاهد خشونت شکستن در سراسر جنوب و نوشت: سرمقاله خود خواستار به جای صلح آمیز ادغام کسب و کار در ناکسویل.

“زمان آن رسیده است که Knoxville یک شهر آمریکا را باز کرد تا به همه آمریکایی ها” میلر نوشت. “ما متقاعد شده این و می خواهیم آن را بر این جامعه. این به این معنی اعتراف همه به هر جایی که caters به عموم مردم — به فیلم, فروشگاه ها هتل ها و متل و ‘خصوصی’ بیمارستان.”

این قطعه جلب ستایش از مکان های بالا — از جمله از رئیس جمهور جان اف کندی خود را — و با الهام از مبارزات انتخاباتی با اعتبار آوردن ادغام به ناکسویل نسبتا سریع و مسالمت آمیز است. اما بوکر گفت: این سرمقاله در واقع مشخص شده تغییر در تن از این مقاله پوشش جنبش حقوق مدنی به آن نقطه.

در سال 1954 به عنوان مثال دو ماه پس از دادگاه عالی ایالات متحده برگزار شد و در Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش است که تبعیض نژادی در مدارس دولتی خلاف قانون اساسی بود, اخبار نگهبان تحت میلر منتشر سرمقاله گفتن آن نیست و در عین حال زمان به ادغام مدارس در ناکسویل.

“این گروه کوچک از Negro پدر و مادر است که به نام بر ناکسویل هیئت مدیره آموزش و پرورش به desegregate محلی سیستم مدارس دولتی در یک بار عمل کرده است بیش از حد impetuously, نادرست و زودرس” سرمقاله ادامه اضافه کرد که دولت قانون و احتمالا دولت در قانون اساسی باید اصلاح شود قبل از ادغام.

دو سال بعد و 17 مایل پایین جاده یک گروه از نوجوانان 12 راه می رفت پایین فولی تپه به کلینتون دبیرستان و اول شد دانش آموزان سیاه پوست به ادغام تمام سفید در جنوب. سرمقاله در اخبار نگهبان را محکوم خارج از شهر segregationists که به یک شورش به عنوان “قلدر” و گفت: پلیس باید به نوبه خود در مدالها اگر آنها حاضر به بازگرداندن صلح است.

در سال 1960 و 1961, سیاه, Knoxville, دانشجویان, رهبری بوکر پیوست رو به رشد جنبش اعتراضی علیه تبعیض نژادی راهپیمایی گذشته محلی ناهار شمارنده و اینجا در تنسی ریویرا و جواهر تئاتر در مرکز شهر ناکسویل. هر تظاهرات به دست آورده و یک داستان کوتاه در اخبار نگهبان است که به نقل چند دانش آموزان و led به جای آن با تعدادی از بازداشت شده توسط پلیس.

این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور خود را به بوق و کرنا کردن دانش آموزان برای کار مهم انجام می شد زمانی که او صحبت می کرد در یک مراسم فارغ التحصیلی در Knoxville, کالج در روز 30 مه سال 1960 بوکر به یاد می آورد. که در آن نقطه, شاه, شد, سال های دور از برخی از مهم ترین پیروزی بود اما هنوز معروف به عنوان یک رهبر در جنبش حقوق مدنی.

روز بعد نگهبان اخبار منتشر شده یک مقاله کوتاه در مورد کینگ بازدید در صفحه 13 از کاغذ wedged بین لیست فیلم و چنین دادخواستها به عنوان “دختر کبود در سقوط از خودرو است.”

“که عمدی بود گفت:” رابرت Norrell یک استاد تاریخ در دانشگاه تنسی است. “روزنامه ها در سراسر جنوب بود همین. پادشاه تا به حال تبدیل شدن به یک کلان ملی رقم را با سال 1956 و حضور خود را در هر نقطه بود که باعث کنجکاوی و نگرانی در میان سفید پوستان که وجود دارد رفتن به اعتراض. این اتفاق اغلب به اندازه کافی است که قدرت که می شود مانند سردبیران Knoxville News Sentinel که سعی در بی اهمیت جلوه دادن حضور او.”

‘محله های فقیرنشین و حاجت پاک خواهد شد دور’

به عنوان سیاه و سفید مردم در مبارزه برای حقوق برابر به فضاهای عمومی دولت در شهرستانها در سراسر کشور مشغول به کار به حذف آنها را از خانه های خود.

در Knoxville مقامات محلی استفاده می شود کمک های مالی از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری به ویران کردن مناطق نزدیک به مرکز شهر برای سه اصطلاح “نوسازی شهری” پروژه های کشیده است که از سال 1959 تا 1974 با توجه به بک تبادل فرهنگی مرکز. در محل از خانه ها و کلیساها و کسب و کار, دولت ساخته شده است این تحولات به عنوان ناکسویل مدنی سالن بزرگ و جیمز سفید پارک وی بزرگراه میان ایالتی حلقه.

بک تبادل فرهنگی مرکز تاسیس شد و در سال 1975 به عنوان یک پاسخ به نوسازی شهری و با هدف تصرف سیاه تاریخ در ناکسویل که در غیر این صورت ممکن بود از دست داد. آن سایت اشاره می کند که بیش از 70 درصد از 2500 خانواده آواره محلی نوسازی شهری پروژه های آمریکایی آفریقایی تبار بودند و 107 سیاه متعلق به کسب و کار در اینجا وجود داشت قبل از شروع به کار. تنها یکی از کسانی که کسب و کار هنوز هم زنده می ماند امروز: Jarnagin & Sons سردخانه.

بازسازی شهری برنامه در ابتدا نیاز به ارزیابی مستقل از خانه و یا تماس بگیرید برای بازار-ارزش پرداخت به ساکنان. سیاه صاحبان کسب و کار معلمان و حرفه ای در سمت چپ مرکز شهر با هر پولی که دولت به آنها ارائه و سپس متوجه آنها نمی تواند استطاعت جدید مسکن, پیدا کردن مشتریان و بهبود اقتصادی.

“تاثیر در کسب و کار آن بود که در کلیساها آن را در خانواده و عظیم بود گفت:” رنه کسلر رئیس بک تبادل فرهنگی مرکز.

اخبار نگهبان در آن زمان را نمی گوید این داستان آنقدر آن را به عنوان گزارش در بوروکراسی پشت این پروژه است. جای سوال چه تاثیر منفی این کار ممکن است در جوامع سرمقاله صفحه از اواسط دهه 60 تشویق هر توسعه و تاسف هر تاخیر.

“سپس در سالن اجتماعات مدنی منطقه رو به گسترش در خارج Dandridge خیابان به شرق محله های فقیرنشین و حاجت پاک خواهد شد دور برای پارک ها و خانه های آپارتمانی و مجتمع های خرید” خواندن یک سال 1964 سرمقاله. “این جامعه است که آغاز دوران هیجان انگیز رشد — دوره ای که پرتاب یک چالش فوق العاده ای برای کسب و کار ما حرفه ای و رهبران سیاسی. اجازه دهید ضعیف النفس و کسانی که زندگی در گذشته کنار.”

امروز اخبار نگهبان است, متعلق به روزنامه های زنجیره ای گانت که دارای سابقه فشار برای تنوع در استخدام و خبری از جمله تلاش به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1980 به اندازه گیری و نگه دارید و رهبران مسئول آن تلاش.

هنوز اخبار نگهبان 33 کارکنان مستقر در ناکسویل و نه در یک شهرستان که در آن مردم سیاه و سفید حدود 17.5 درصد از جمعیت بر اساس سرشماری سال 2010 آمریکا آمار و ارقام.

“در این آرایش از کارکنان ما و ارتباط ما در سراسر جامعه Knoxville, اتاق خبر, یک راه طولانی برای رفتن گفت:” اخبار نگهبان سردبیر اجرایی Joel کریستوفر که در پیوست اتاق خبر در 2019. کریستوفر است د-تاکید جرم پوشش است که منعکس کننده و تقویت سیستمیک تعصبات در اجرای قانون و به طور کلی افزایش تنوع در استخدام (روزنامه نگاران از رنگ حساب برای 12 درصد از newsroom کارکنان).

به دنبال به جلو کسلر گفت بک تبادل فرهنگی مرکز کاری به اصلاح تاریخ سیاه مردم در ناکسویل. آن را مونتاژ یک تیم حقوقی به فایل exoneration دادخواست برای Maurice Mays که در تنسی صندلی الکتریکی تقریبا یک قرن پیش با وجود هیچ مدرکی دال بر ارتباط او را به جرم و جنایت. سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam, که در خدمت به عنوان ناکسویل شهردار و فرماندار را تکذیب کرد, تلاش برای پاک کردن ذرت’ نام.

این مرکز همچنین در حال کار برای ایجاد بک فرهنگی راهرو شرح داده شده در آن وب سایت به عنوان یک تعاملی “گردش” است که به دنبال به آموزش مردم در مورد تاریخ از جوامع که رونق در ناکسویل قبل از نوسازی شهری.

“اگر ما می دانیم که تاریخ سیاه و سفید, اگر ما می دانیم که آمریکایی آفریقایی تبار داستان در طول تاریخ, من معتقدم که ما می توانید ببینید و درک چقدر مهم Black Lives Matter واقعا” کسلر گفت. “من به چالش کشیدن مردم برای دریافت به دانستن مرکز تحقیقات است که ما در اینجا برای رفتن به عقب در تاریخ و سوال و بپرسید: چه چیزی واقعی است روایت از تاریخ ؟ چه بخشی باقی مانده بود از این داستان ؟

“چه بخشی نوشته شده در داستان و چه قسمت ما نشده است گفته شده است؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter kuşadası escortbetroad