Kommune|NoSlate دوباره تصور نام تجاری امضا فعال سازی برای SAP رویداد جهانی یاقوت کبود در حال حاضر همگرا به عنوان تعاملی آنلاین تجربه


نام تجاری افکار و محتوای تولید استودیو همکاران با تعاملی خانه استاد از اشکال را به “ارتکاب آب” تجربه مجازی مبنی

VENICE, CA — دقیقا چگونه شما را به یک تجربه زنده است که در نظر گرفته شده بود محور SAP جهانی توسعه دهندگان کنفرانس یاقوت کبود در حال حاضر همگرا کنفرانس برگزار شد آنلاین ژوئن 15-19) است که به ارمغان می آورد 30,000 کاربران خود را به اورلاندو فلوریدا و تبدیل آن به یک جذاب تعاملی یکی است ؟ اگر شما Kommune|NoSlate این افکار و محتوای تولید استودیو متمرکز بر استفاده همهجانبه محتوا و فن آوری برای ایجاد الهام گرفته از نام تجاری, تجربه, شما, طراحی آنلاین تعاملی قطعه ای است که احساس می کند مانند آن را در واقع ساخته شده بود وجود دارد در دنیای واقعی است.

که دقیقا چه اتفاقی افتاده است: قبل از همه گیر Kommune|NoSlate (مکرر همکار با نرم افزار کسب و کار رهبر SAP) مشغول به کار در کنسرت با interactive design studio, استاد, اشکال, Inglewood, CA, وظیفه شد برای ایجاد یک به طور کامل همهجانبه فیزیکی فعال سازی spotlighting ساختگی پایدار بطری آب نام شرکت متعهد آب.

فرصت برای نوآوری:

زندگی واقعی شرکت کنندگان خواهد تعامل با مقیاس کامل راه رفتن را از طریق تجربه نشان end-to-end روند چگونه SAP فن آوری و تجزیه و تحلیل داده ها را قادر به طراحی ساختمان و ارائه شخصی و محصولات سازگار با محیط زیست. تا به حال این رویداد اتفاق افتاده بود به عنوان برنامه ریزی شده شرکت کنندگان خواهد بدون شک همه بود محکم فشار این قابل استفاده مجدد, براق, شخصی بطری های آب موجود در پنج رنگ مختلف.

اما همه که تغییر زمانی که به سختی یک ماه از COVID-19 مجبور Kommune|بدون تخته و استاد از اشکال تیم به انجام یکی از فوق العاده شرکت محور تا کنون — دوباره تصور این تجربه زنده به کاملا دیجیتال یکی.

و یا به عنوان Kommune|هیچ تخته سنگ تهیه کننده اجرایی جف نی خواستار آن را “عطف به ظاهر مقاوم چالش را به یک فرصت برای نوآوری است.”

“برای این, ما تا به حال معمول با چالش های زمان بندی و بودجه و با کیفیت به عنوان ما اقتباس تجربه از دنیای واقعی به یک دیجیتال اما از یک چشم انداز استراتژیک ما تا به حال به را آنلاین مخاطبان در پشت صحنه سفر از این شرکت مجموعه end-to-end process” نی می گوید. “ما نیاز به نشان می دهد همه چیز را از تجربه مشتری برای خرید به تولید به امور مالی تحویل بدون از دست دادن همهجانبه تعجب می کنم از اینکه در داخل این ضرب المثلی کارخانه شکلات. همچنین ما نمی تواند از دست دادن فردی تجربه از هر بازدید کننده ایجاد محصول خود را از طراحی شخصی به تحویل فیزیکی.”

فوق العاده بوم:

آنها این کار را با نصب پیچیده و در عین حال Covid امن زندگی می کنند تولید در آن بالا است-rez HD دوربین های دیجیتال و دوربین روباتیک دکل حرکت به همسر و همهجانبه 3D, انیمیشن, تکنولوژی, تقلید زنده تجربه Kommune|بدون تخته و استاد از اشکال پیش بینی از گرفتن بروید.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما در سمت چپ کاربران کنجکاو اندیشه” آیا این عملی انیمیشن 3D? چگونه آنها انجام این کار؟” دنی Zobrist, Kommune|بدون تخته مدیر خلاق می گوید. “همه فیزیکی قطعات مجموعه ای فوق العاده بودند بوم بسیار یکپارچه و همزمان انیمیشن. آن باور نکردنی است که قادر به پایان یک پروژه شبیه به این در بالاترین سطح با وجود جهانی shutdown.”

آدم Amaral مدیر خلاق استاد از اشکال می افزاید که این پروژه مورد استفاده رشته های مختلف که همه با هم به یک چیز منسجم و جذاب است.

“SAP پشت صحنه ستون فقرات بسیاری از شرکت های, اما آن را سخت به بگویید که داستان بدون نشان دادن مثال” Amaral می گوید. “من فکر می کنم آنچه در این پروژه ارتباط برقرار است که این ایده از فرار. شما نمی دانید چه انتظار هنگامی که شما در این سایت و شما فقط کشف و شرکت در بسیاری از سطوح. برای آن می شود بنابراین بدون درز بین فیزیکی مجموعه قطعات, انیمیشن, صدا, طراحی تعاملی جزء و در نهایت ایجاد این نام تجاری و جهان از ارتکاب آب باور نکردنی است.”

جدید انواع نام تجاری, تجربه:

نگاه به آینده نی اشاره می کند که به عنوان بیشتر و بیشتر کسب و کار دست و پنجه نرم کوتاه مدت با داشتن بیشتر نام تجاری تجربه عملا خلاق جامعه نیاز به تجدید نظر در چگونه ما می توانیم ترکیب صنعت ما به بیشتر مربوط به آینده برای مخاطبان است.

“اصول تغییر نکرده است که مقدار آن هنوز هم پایین می آید به هیبت الهام بخش, با تکبر راه رفتن-ارزش تجربه است که مردم به یاد داشته باشید به بحث در مورد طولانی پس از آنها بیش از” نی می گوید. “چگونه ما تحویل دهد که به یک غیر متمرکز تا حد زیادی در خانه مخاطبان است که تنها محدود به تصورات ما.”

سعی کنید مرتکب آب تعاملی تجربه آنلاین در اینجا. شما همچنین می توانید در پشت صحنه اینجا برای دیدن Kommune|بدون تخته و استاد از اشکال ساخته شده در آن اتفاق می افتد.

در مورد Kommune|هیچ تخته سنگ:

Kommune|هیچ تخته سنگ است که افکار و محتوا تولید استودیو با تمرکز بر داستان سرایی احساسی. از طریق همهجانبه محتوا و تکنولوژی تولید آنها الهام بخش تصاویری برند و تجربه است. خود را خلاق تیم توسعه معنادار مفاهیم ساخت مجتمع تصاویری و تاسیسات بگویید قدرتمند تعاملی روایات, طراحی معماری, طرح نقشه و برنامه در زمان واقعی داده های تصویری و قدرت نام تجاری فعالانه. با ترکیبی از 35 سال تجربه در صنعت در فیلم, تبلیغات, موسیقی فیلم های آنها را در آغوش خلاق در زمینه های زندگی, سرمقاله, طراحی و گرافیک حرکت به یاد ماندنی برای ایجاد محتوا برای بزرگترین برندها در کسب و کار. برخی از مشتریان شامل SAP, IBM, UnderArmour UCLA, Lexus, Nike, سامسونگ, هوندا, دیزنی, نینتندو, هدف و Wix. برای اطلاعات بیشتر بروید به: www.kommune-noslate.com.

در مورد استاد از اشکال:

استاد از اشکال است یک فضا گشت و گذار هندسه رام کردن بوفالو سواری, خانه های آینده است. طراحی محور interactive studio متخصص در ساخت غیر ممکن است. ساخته شده از متفکرین خلاق پارسه, مدیران, & فن ما با هم کار کنند برای ایجاد نوآورانه در سطح جهان تجربه است. برای اطلاعات بیشتر بروید به: https://masterofshapes.com/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>