Kroger برای محدود کردن خریداران ورود به فروشگاه های سراسر کشور در طول شیوع کروناویروس

کروگر گفت: فروشگاه های سراسر کشور ارسال خواهد شد محدودیت سه شنبه در تعدادی از خریداران مجاز در داخل فروشگاه در یک زمان معین برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

روز دوشنبه Kroger گفت: خریدار محدودیت ها متفاوت خواهد بود توسط فروشگاه اندازه. اما تحت Kroger جدید کاهش ظرفیت محدودیت تعداد خواهد بود 1 نفر به ازای هر 120 متر مربع است.

بنابراین یک سنتی مواد غذایی-داروسازی “دسته کوچک موسیقی جاز” فروشگاه 60,000 75,000 فوت مربع خواهد اجازه می دهد 500 تا 625 خریداران در یک زمان. بزرگتر بازار فروشگاه که در حال 125,000 فوت مربع یا بزرگتر خواهد مجوز بیش از 1 ، 000 خریداران در یک زمان.

Kroger است که این کشور بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای. علاوه بر Kroger فروشگاه بقال عمل چندین منطقه ای و سوپر مارکت های زنجیره ای در 35 ایالت از جمله Fred Meyer, Harris Teeter, Ralphs, ماریانو را سرخ اسمیت پادشاه Soopers, QFC و دیگران. شرکت استخدام 460,000 کارگران در سراسر کشور و در عمل حدود 2,800 فروشگاه.

قبل از همه گیر Kroger به طور معمول به کار گرفته شده 11 میلیون خریداران در روز.

کروگر گفت: آن استفاده می شود 50 درصد از بین المللی ساختمان کد محاسبه ظرفیت استاندارد آن برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از مشتریان.

“در طول این ملی همه گیر ما متعهد به اتخاذ اقدامات پیشگیرانه برای کمک به حفاظت از ایمنی و سلامت همکاران و مشتریان و جوامع گفت:” ماری الن Adcock, Kroger, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات.

همچنین در روز سه شنبه Kroger گفت که به دنبال افزایش خریداران و کاردانی ایمنی از طریق مراحل اضافی:

• Kroger گفت: آن را در زیر احکام محلی در شهرستانها و یا شهرستان که حکم کارمند متوسط چک. همکاران نیز ممکن است درخواست خود را به حرارت گرفته شده در محل کار. این شرکت شروع به تست دما چک در آن مراکز توزیع چند هفته پیش و شروع به گسترش دیپلم متوسط چک به فروشگاه. در حال حاضر کارکنان را تشویق به گرفتن درجه حرارت خود را قبل از رفتن به کار می کنند.

• Kroger گفت: همچنین آزمون one-way راهرو در بازارهای خاص برای تعیین راه موثر برای تشویق اجتماعی فاصله. این شرکت مشخص نیست چه بازارهای تست خواهد شد.

• Kroger گفت: این امر نیز به طور موقت چشم پوشی از نسخه تحویل هزینه ها از طریق پست و یا پیک. مشتریان می توانند با تماس با داروخانه های محلی خود را برای اطلاعات بیشتر.

آخرین اندازه گیری ایمنی پیوستن به دیگر حرکت می کند در هفته های اخیر مانند نصب پلکسی گلاس پارتیشن های آموزشی و کف کن و پخش از عادات سالم پیام از طریق در فروشگاه های رادیویی برای تشویق مشتریان به رعایت بهداشت و آگاهی فضایی. Kroger محفوظ است ویژه خرید زمان برای ارشد مشتریان و دیگران بیشتر در معرض خطر عفونت است.

این شرکت همچنین عامل کاهش ساعت اجازه می دهد تا تمیز کردن فوق العاده و تهیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>