Kroger به نیاز خریداران به پوشیدن ماسک به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

شروع بعدی چهارشنبه Kroger نیاز خریداران به پوشیدن ماسک در فروشگاه های سراسر کشور به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد و خرده فروشان از جمله خارج شده – سوئیچ مشتری ماسک سیاست به یک نیاز.

“ما در حال بدست گرفتن این گام اضافی در حال حاضر از آنجا که ما می دانیم اقدامات احتیاطی اضافی مورد نیاز برای محافظت از کشور ما” ملت بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

چهار شنبه, Walmart گفت: آن را به آن را تغییر دهید ماسک سیاست به نیاز مشتریان به آنها را می پوشند در هنگام خرید.

خارج شده و باشگاه سام نیاز به ماسک در فروشگاه ها و باشگاه ها شروع دوشنبه. بهترین خرید و استارباکس شروع به نیاز مصرف کنندگان به پوشیدن ماسک چهارشنبه.

آمریکا مرگ باید صعود گذشته 136,000.

عمده فروشان متوقف کوتاه نیاز به ماسک به عنوان مرگ و میر کاهش یافته و در اواخر بهار و بسیاری از کشورهای “بازگشایی” اقتصاد خود را با بلند کردن stay-at-home سفارشات.

ماسک جدید سیاست: خارج شده و باشگاه سام نیاز به ماسک در سراسر کشور شروع جولای 20

COVID-19 و اقتصاد: J. C. Penney برنامه ای برای برش از 1000 شغل

بحث بر سر پوشیدن ماسک های سیاسی تبدیل شد یکی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها استدلال مورد نیاز نقض آزادی های شخصی خود را. در مارس اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine انصراف نیاز به پوشیدن ماسک در فروشگاه های خرده فروشی گفت: برخی از Ohioans یافت قیمومیت “توهین آمیز است.”

“ما می دانیم که برخی از افراد دارای دیدگاه های متفاوت در مورد این موضوع. ما همچنین می دانیم نقش ما می توانیم برای کمک به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما در خدمت پس در حال تکامل هدایت مقامات بهداشتی مانند CDC” خارج شده و به گفته مقامات در یک پست وبلاگ در چهارشنبه.

COVID-19 کشته شده است یک پنجم تعداد آمریکایی که جان خود را از بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1918.

شیوع کشته شدن چند بار بیشتر آمریکایی ها از عمده تاریخی حوادث: 9/11 حملات تروریستی کشته 3,000; در گلوستون طوفان در سال 1900 کشته 12,000. آمریکا مرگ و میر بیش از حد بسیاری متحده آمریکا جنگ از جمله جنگ جهانی اول که به کشته شدن 117,000.

Cincinnati-بر اساس Kroger عمل منطقه ای و سوپر مارکت های زنجیره ای در 35 ایالت از جمله Fred Meyer, Harris Teeter, Ralphs, ماریانو را سرخ اسمیت پادشاه Soopers, QFC و دیگران. شرکت استخدام 460,000 کارگران در سراسر کشور و در عمل حدود 2,800 فروشگاه.

در اواخر آوریل Kroger روشن از تشویق کارکنان به پوشیدن ماسک به نیاز آنها.

Kroger گرفته است تعدادی از مراحل را به سرعت گسترش COVID-19 همه گیر از جمله: کلاه بر روی تعدادی از مشتریان مجاز به فروشگاه در فروشگاه های آن; افزایش بهداشت از فروشگاه; پلکسی گلاس پارتیشن بندی در ثبت پول نقد; کف کن برای نشان دادن مشتریان چگونه به حفظ فاصله اجتماعی در پرداخت; و ویژه خرید زمان برای ارشد مشتریان و دیگران بیشتر در معرض خطر عفونت است.

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز

برای آخرین Kroger P&> Fifth Third Bank و سینسیناتی, کسب و کار, follow @alexcoolidge در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>