در آوریل 10, 25 (official) فیلم جیمز باند در بازدید از سالن های تئاتر. هیچ وقت به مرگ نیز نشانه (گفته) آخرین زمان دانیل کریگ را به لباس مخصوص مهمانی رسمی. در حالی که این (احتمالا) نمی هرالد پایان 007 آن را یک نقطه عطف قابل توجهی با این وجود. و شما می دانید آنچه در آن به معنی: درست است که این نوستالژی زمان.

که تاریخ انتشار این است که کمی کمتر از دو ماه از هم اکنون به اندازه کافی زمان برای انجام یک فیلم در هفته گذشته نگر (شاید وجود دارد که اگر من می خواهم به این فکر می کردم زودتر از سه روز پیش). سپس دوباره هیچ کس می خواهد به خواندن 1500 کلمه دفاع از Quantum of Solace.*

بنابراین در کاهش زمان باقی مانده بین در حال حاضر و چه خواهد شد مطمئنا بزرگترین فیلم سال 2020, من قصد دارم برای روکش کردن برخی از بالا و پایین در تقریبا 60 ساله اوراق قرضه حق رای دادن من تماس La Fin Du اوراق قرضه. و ما در حال شروع کردن با یکی که نه تعداد ناچیز از مردمی بزرگترین 007 فیلم: از روسیه با عشق.

منتشر شده در سال 1963 FRWL یکی از چند 007 فیلم که لینک به طور مستقیم به سلف خود. طرح در اینجا نگرانی ها تلاش توسط SPECTRE برای فریب اطلاعاتی بریتانیا به سرقت یک Lektor رسیور دستگاه از شوروی با پاداش اضافه شده سخت انتقام جیمز باند (شون کانری) برای کشتن خود عمل Dr. No در فیلم من نمی توانم به یاد بیاورید عنوان.

همچنین معرفی شخصیت SPECTRE big kahuna Blofeld (هر چند او می رود “شماره 1” و بازیگر Anthony Dawson نبود اعتبار) و دزموند Llewelyn به عنوان “س” چه کسی نقش بازی در هر فیلم (به جز Live and Let Die) تا زمانی که مرگ او در سال 1999.

از روسیه با عشق نیز چهارم-کوتاه ترین فیلم در این سری است که — اگر شما می خواهم پرسید: من سال پیش — من قسم خورده ام غیر ممکن بود. این فیلم فقط احساس دیگر با تشکر از طولانی توالی مربوط به رقص و کولی, پشگ جنگی (که شکر خدا شکسته با ورود بلغاری اراذل و اوباش) و از آنجا که نیمی از فیلم می گیرد در یک قطار.

نیز وجود دارد یک نسبت عدم goofiness که طاعون حق رای دادن در سال های بعد. برای مثال باند کیف از Q شعبه *تنها* شامل سلاح های معمولی و برخی از سکه های طلا که اساسا وزارت امور خارجه می گوید که شما را با شما به مکزیک این روز است.

متاسفانه پیوند ذاتی grossness است که هنوز هم بر روی صفحه نمایش کامل و فقط منظورم کانری قفسه سینه pelt. علاوه بر فوق کولی catfighters (تخت او آنها را هر دو ، natch) او سیلی دو عامل/عاشق تاتیانا Romanova (Daniela Bianchi) او را به می آیند و انجام او و سیلویا سنگر (ما نیز او را ملاقات کرد در Dr. No) باید یک رابطه باز و یا چه ؟

نه این که من می خواهم انتظار به سرزنش برای تسلیم به Ursula Andress را راديال لباس شنای زنانه دوتکه فریبندگی.

از روسیه با عشق دوم از سه فیلم به کارگردانی ترنس یانگ (و دوم *هفت* * * * برای فیلمبردار تد مور) که اعطا تونال قوام ما فاقد بعد فیلم. همچنین ویژگی های برخی از بهترین در این سری است. اتریش خواننده Lotte Lenya نقش شوم رزا Klebb که همراه با رابرت شاو “Red” گرانت — تا پایان برخی از اوراق قرضه را به یاد ماندنی تر دشمنان. در واقع اوجی آموزش مبارزه بین گرانت و پیوند باقی می ماند وحشیانه ترین, حداقل تا زمانی که دانیل کریگ عصر.

نمی شود نادیده گرفته شده است پدرو Armendáriz به عنوان MI6 ترکیه رئیس ایستگاه علی Kerim بیع. Armendáriz شد مبتلا به سرطان ترمینال در طول فیلمبرداری (قرارداد زمانی که او به نظر می رسد در فاتح) اضافه کردن یک خوفناک ابعاد فوق العاده خود را به نوبه خود به عنوان یکی از اوراق قرضه بسیاری از محکوم sidekicks.

FRWL نیز یکی از تنها فیلم که در آن پیوند توانایی نیست همیشه به مردن. بیایید آن روبرو هستند: چه می گذرد برای tradecraft در این طرفداران است که به سختی در سطح بالاتر از Spies Like Us (“من دست کشیدن سه بار.” شما معنی مانند هر کس در این سیاره؟), و کمک مالی به دخالت دو تا باند می تواند به دست آوردن Maguff … er “Lektor.” در این نقطه, آن را هنوز هم قابل تصور (هر چند مسلما بعید است) که شخصیت نمی خواهد زنده ماندن (به خصوص اگر شما می خواهم به خواندن رمان).

این رویکرد در نهایت می تواند در کوتاه زندگی می کردند. Goldfinger منتشر شد و یک سال بعد به موفقیت انتقادی و تجاری ایجاد قالب برای تقریبا هر فیلم بعدی. جالب است به تامل در آنچه جهت پیوند سری گرفته اند ممکن است تا به حال این بوده است که چنین نیست و یا اینکه می خواهم وجود دارد حتی * * * * بود* * * * یک سری. در حالی که از روسیه با عشق به تمجید از خود را دارد, آن را سخت به تصور کنید 007 خواهد لذت بردن از موفقیت در دهه های آینده به عنوان یک هوشیار تر و مبتنی بر تلاش.

خوب “نسبتا” هوشیار. هنوز هم وجود دارد یک کولی catfight. و سم چاقو-کفش.

گلوله ولگرد:

> چه کسی می دانست یک .25 کالیبر تفنگ می تواند خراب کردن بازی assassins *و* هلیکوپتر ؟
> که در آن جهنم است “شبح جزیره؟” چگونه چنین امیدوار کننده محل شده است به طور کامل نادیده گرفته و پس از? آن را تبدیل به عشق جزیره پس از SPECTRE اعلام ورشکستگی ؟
> الک Trevelyan تنها نیمی از راست: باند “قادر به محافظت از” تقریبا به عنوان بسیاری از متحدان خود را به عنوان او خود را عاشقان.

بعدی: حق رای دادن سر در بسیار از جهت مخالف با شما فقط دو بار زندگی می کنند.

*شما در حال گرفتن یکی به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im