La Fin Du باند: شما فقط دو بار زندگی

ما در حال بازنگری بالا و پایین Eon را جیمز باند در فیلم سرب به هیچ وقت مردن. این هفته آن را 007 نیست-خیلی عالی ژاپنی, ماجراجویی.

با وجود این واقعیت انسان است و تنها سفر به ماه یک تعداد انگشت شماری از ما به عنوان یک گونه بدست قشنگ blasé در مورد سفر به فضا. این شرم آور است چرا که تحولات در جریان است که در منطقه سرد (SpaceX MOXIE) و نه آنقدر (از Spaaace زور).

بنابراین آسان به را فراموش کرده ام چگونه هیجان ما برای اولین بار آزمایشی هجوم به باطل آمیخته همه چیز در اواخر 60s به, زمانی که شما می توانید گرفتن قسمت های تکراری از Jetsons یا استراحت به دور از کارشناسی پد برای تلفن های موبایل از Esquivel! قبل از ابتلا به یک قسمت از ستاره بازحمت حرکت کردن. و یا شما فقط می تواند سر به فیلم که در آن اطلاعاتی بریتانیا نیز برای مقابله با مرز جدید.

شما فقط دو بار زندگی نیست اولین جیمز باند برای استفاده از فضای مسابقه طرح (به یاد بیاورید که دکتر هیچ تلاش بود تا خرابکاری جیوه راه اندازی) اما آن را قطعا جاه طلبانه ترین در این راستا تا سال 1979 را Moonraker (و من باقی می ماند تلخ که در دنیای واقعی هنوز رتبهدهی نشده است برای گرفتن تا با دومی لیزر-مبارزه با فضانوردان و مداری miniskirts). قبل از اینکه ما به همه که YOLT ارائه یک “تکان دهنده” قبل از عنوان دنباله ای که در آن جیمز باند (شون کانری) است که به قتل رسیده توسط, مسلسل-دارای حق اعمال toughs. صادقانه او سزاوار آن پس از آن “دختران چینی, طعم های مختلف” نظر.

و فقط بنابراین ما در حال پاک کردن این فیلم بسیار نژادپرست است. آنچه باعث می شود آن را صادقانه کنجکاو است که چگونه مدیر Lewis Gilbert (همچنین Moonrakerو جاسوسی که مرا دوست داشت) juxtaposes توصیفاتی از فرهنگ ژاپنی (سومو کشتی, یک عروسی شینتو) تا حد زیادی ناشناخته به مخاطبان غربی با گه مثل گیشا حمام, گیر منم و کانری را تاسف آسیایی, قبل (که بعدا بیشتر).

He may be a megalomaniac bent on plunging the world into chaos, but the guy sure loves his cat.

او ممکن است یک megalomaniac خم در ياوه جهان را به هرج و مرج اما مرد مطمئن شوید که دوست دارد گربه خود را.

همچنین ما به راجر مور بسیاری از گه برای چه خنده دار خود را سالمندان باند بود در این فیلم بعد (با دلیل خوب او تقریبا 60 در یک نمایش به کشتن) اما کانری و … ، اجازه دهید فقط می گویند او تا به حال بیشتر از یک مزه برای زندگی. او در سنین بسیار چشمگیری در مدت پنج سال و با وجود بسیاری از تعقیب در این فیلم که او به وضوح آن را دوست ندارد (منتظر نگه داشته پیشرو به جیمی مالون را “به اندازه کافی از این در حال اجرا گه” از The Untouchables).

به هر حال معلوم 007 مرگ یک حیله نیرنگ به پرتاب کردن دشمنان خود را به طوری که او می تواند به طور کامل به بررسی ناپدید شدن یک آمریکایی فضاپیما است. آمریکایی ها به طور طبیعی مشکوک شوروی که انکار هر گونه دخالت و منجر به خود را راه اندازی هشدار ایالات متحده به سعی کنید هر, خنده دار, کسب و کار است.

شما می توانید ببینید که در آن این است که رفتن. مقصر است البته SPECTRE رهبری ارنست Stavro Blofeld (Donald Pleasence) که شخصیت به نام برای اولین بار. آنها در حال تلاش برای دامن زدن به درگیری بین ابرقدرت ها است که خود را کل goddamn علت وجودی. این زمان در اطراف, آن را بسیار روشن آنها در حال استخدام چین اما به چه منظور است ؟ یک جنگ بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی نمی خواهید به پایان با چیزی به عنوان بی ضرر به عنوان برژنف تسلیم شدن به LBJ در Yorktown و یا هر چیز دیگری. است PRC به امید گوشه بازار جهانی برای تابش meds?

شکار آگهی باند به ژاپن که در آن او در دیدار هندرسون (Charles Gray) یک weeaboo اطلاعات تماس تقریبا به عنوان وحشت زده خود را به عنوان در زندگی واقعی هستند. شخصیت او است offed به سرعت اگر من را انتخاب کنید به این باور او صرفا فلج زیر کمر, که توضیح می دهد که او بر روی صندلی چرخدار در The Rocky Horror Picture Show (بازیگر خودش را خواهد ظهور به عنوان Blofeld در الماس هستند برای همیشه) پیوند slays قاتل و مانع سوار شدن به Osato مواد شیمیایی که در آن دزد او برخی از مقالات مهم و به نجات توسط اکی (Akiko Wakabayashi) یک SIS عامل در استخدام ببر تاناکا (Tetsurō Tamba).

تاناکا سزاوار خود سری صادقانه میگویم. به عنوان رئیس ژاپن سرویس مخفی او را بسیار می ترسید/ناسزا او خود را به قطار مترو است و هرگز دیده می شود ، این مرد همچنین دسترسی به لوله آهن ربا موشک و اسلحه و یک نینجا ، که او هرگز منصوب خود را امپراتور است لعنت معجزه است.

"What's he going to do next? The flapping dickey?"

“چه چیزی او را به انجام بعدی ؟ Flapping dickey?”

تماما undisguised 007 می رود “مخفی” را به کارخانه تولید مواد شیمیایی که در آن آقای Osato (Teru شیمادا) نمی شناسد “آقای فیشر” که بازدیدکننده داشته است (در عدالت او دستور او کشته شدند به هر حال در کل SPECTRE اصول). باند نجات توسط *دوباره* * * * توسط اکی (واقعی … deus ex Akina) قبل از فرار اراذل و اوباش در اسکله به لطف بسیاری به راحتی قرار داده شده فرود پد پس از Gymkata.

شما فقط دو بار زندگی بیشتر boilerplate اوراق قرضه. این فیلمنامه بود رولد دال. بله که رولد دال. او یک دوست از یان فلمینگ که من حدس می زنم این است که چرا او موافقت کرد برای انطباق با آنچه که او به نام فلمینگ بدترین کتاب. دال نشانی از یک کار مناسب و معقول با توجه به محدودیت حق رای دادن (به Broccolis’ بدنام “سه دختر فرمول”) هر چند YOLT اولین فیلم ولگرد قابل توجهی از این رمان طرح.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به باند تحول است که در آن جاسوسی است که تغییر در راه است که ظاهرا احمق هر SPECTRE ناظران به فکر او صرف ژاپنی ماهیگیر. آن ها … خوب نیست هر چند وزارت معارف Howard toupee ، آنها مناسب او را با تنها کمی بیشتر نفرت انگیز تر از او sports بقیه فیلم. این سوال باقی می ماند: چرا او را به ازدواج ؟ از کجا زیردریایی MI6 استفاده می شود برای قرار دادن پیوند به ژاپن در وهله اول ؟

اکی می شود به قتل پس از مدت کوتاهی به راحتی از بین بردن هر گونه ابطال سوالات.

اما اوراق قرضه جدید “همسر” Kissy سوزوکی (Mie Hama) نمی توانید گرفتن یک استراحت یا نه. نه تنها او انتظار می رود به فرض er, همسر مسئولیت او به شنا مایل گذشته هلیکوپتر گشت به هشدار تاناکا در مورد SPECTRE پایه و او حتی نمی توانید او را لباس نینجا وقتی که او برمی گرداند با سواره نظام. شاید حالا اجازه می دهد آزادی بیشتر از عمل است.

وجود دارد یک ماشین سرد (آکی را Toyota 2000GT), “کمی نلی” autogyro که improbably بهترینها چهار اندازه کامل هلیکوپتر و Q سیگار موشک.شما فقط دو بار زندگی نیز بیشتر آشکار الهام بخش برای Austin Powers حق را به رنگی لباس در SPECTRE راز آتشفشان پایه. آن را حس می کند به دلیل این است که این فیلم که در آن Eon به طور کامل پذیرای گاهی مضحک فرمول که علامت حق رای دادن از طریق 1970s و ’80s.

گلوله ولگرد:
> من فکر نمی کنم که چگونه اژدر از لوله های به کار کرد.
> “شما را فراموش کرده ام من برای اولین بار در زبان های شرقی در کمبریج.” باید چرا شما تلفظ “saké” به عنوان “sacky” شما lummox.
> Hama و Wakabayashi قبلا به نظر می رسد با هم در King Kong vs. Godzilla و به عنوان خواهر Suki و Teri Yaki در what’s Up, Tiger Lily?

بعدی:
ما نگاهی به حق رای دادن را تنها “یک و انجام” 007 در در سرویس مخفی اعلیحضرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>