بانوی Agreda نبود پرواز راهبه اما که او را متوقف نمی کند عرفانی سفر

یک موسیقی جدید بر اساس زندگی یک منزوی-در-اسپانیا راهبه که به نوعی خدمت به مردم در قرن 17 دنیای جدید با استفاده از bilocation مورد برای اولین بار در قوینسبوری تئاتر.

بانوی Agreda یک سفر عرفانی با کتاب Marley Singletary و موسیقی و شعر توسط سینتیا اردن ایجاد شده در حساب تاریخی از زندگی ماریا عیسی از Agreda اسپانیا بود که همچنین به عنوان شناخته شده بانوی آبی. راهبه است که معشوق را به این روز نه تنها در اسپانیا و اروپا بلکه در سن آنجلو تگزاس که در آن او “ظاهر” به مردم بومی وجود دارد از 1620 1631.

به عنوان مدیر بروس Lumpkin توضیح می دهد که آن مخاطبان می توانید با توجه داستان به عنوان اسطوره و یا معجزه اما آن است که یک فوتی و فوری. در اصل اردن شروع به کار بر روی آن را ده سال پیش طراحی شده و آن را به عنوان یک باله. او آن را به Lumpkin یک سال و نیم پیش و این تصمیم به تبدیل آن به یک موسیقی. “ما به ارمغان آورد Marley برای نوشتن این کتاب می گوید:” Lumpkin که در موقعیت سابق خود به عنوان مدیر هنری در تئاتر زیر ستاره ها تا به حال کار با Singletary که کارگردانی وجود دارد قبل از حرکت به قوینسبوری.

ماریا متولد سخت خانواده کاتولیک رومی (اگر چه پدر او یک converso یهودی تبار.) او تصمیم گرفت در سن بسیار جوان برای تبدیل شدن به یک راهبه و در نهایت انتخاب شد رئيسه کند. اما او ادعا می کند که او در بازدید از ساکنان چه شد تگزاس و نیومکزیکو در حالی که هنوز از نظر جسمی در درون او, اسپانیایی, صومعه پرسش در مورد اینکه آیا او یک جادوگر — ناراحت کننده او همکار راهبه و جلب توجه تفتیش عقاید اسپانیایی است.

تفتیش عقاید او را در بر داشت و نه گناه پس از تلاش او برای ارتداد. “هنگامی که آنها را مورد پرسش در مورد bilocation او گفت:” من واقعا نمی دانم چگونه آن را انجام داده آیا آن روحانی که آیا متافیزیکی. من می دانم که من هرگز به سمت چپ صومعه. و من نمی دانم که این مردم که من دیدم این مردم و آنها به من این هدیه را که تنها وجود دارد در [آنچه بعدها تگزاس و نیومکزیکو].'”

خوشبختانه به عنوان Lumpkin توضیح می دهد که “او نیز گرفتار چشم از پادشاه فیلیپ چهارم اسپانیا شد که او مربی شد که او نجات دهنده بسیار زیاد است. و او خود را معنوی و مشاور سیاسی زمانی که او در 20s خود را. داستان در مورد این سفر است که او در زمان به صرفه جویی در زندگی خود. او نوشت: یک کتاب به نام عرفانی شهر خدا که سوزانده شد دو بار توسط اسپانیایی تفتیش عقاید.”

ایجاد این موسیقی بود یک تجربه غیر معمول برای Lumpkin.

“این آهنگ ها برای اولین بار آمد. او نوشت: این به عنوان یک موسیقی باله. نوشته ایم بسیاری از آهنگ های جدید نشان می دهد. من انجام بسیاری از فیلم های موزیکال در زندگی من و من و زندگی من, زندگی در موسیقی تئاتر اما من هرگز انجام یک پروژه شبیه به این. این یک استاندارد موسیقی را با موسیقی آن است که یک نوع متفاوت از داستان سرایی با موسیقی و فرم متفاوت است و قوانین متفاوت هستند و در برخی از راه های آن را آزاد و از راه های دیگر آن را ترسناک اما این یک راه هیجان انگیز برای گفتن داستان است. به دلیل آن را به ما در این راه است که آن را انجام داد و از آنجا که ما در حال اضافه کردن یک کتاب به آن بعد, آن را تقریبا به یک عقب رویکرد به نوشتن موسیقی.”

سرب تولید کننده نشان می دهد که دانا کول که تاسیس Lady in Blue Prductions, LLC به تمرکز بر روی توسعه این موسیقی ویژه. 16-عضو بازیگران شامل نیک Szoeke به عنوان پادشاه برایان Mathis به عنوان Benavides, Preston اندروز به عنوان Marcilla دار ریچموند به عنوان کاتالینا Jordynn گادفری به عنوان ماریا; میا هکلر به عنوان Jeronima, Gia مارتینز به عنوان تولا جارد بارنز به عنوان توره, Rodrick Randall به عنوان Don Luis و جوئل سندل به عنوان آنتونیو دلم اخلاقی است.

“من فکر می کنم داستان خود را کمی جهانی می گوید:” Lumpkin. “ما در حال صحبت کردن در مورد قرن 17 و درگیری بین اسپانیایی تفتیش عقاید و آنها مردم ترسناک و مردم بودند که سوخته در معرض خطر و پس از آن ما در حال برخورد با یک راهبه که ظاهرا می تواند bilocate به حمل و نقل خود را به مکان های مختلف.

“اگر شما به سفر به سن آنجلو آنها می دانند که همه چیز در مورد او. و در اسپانیا او یک ستاره راک است. آنها را زیارت به صومعه که در آن بدن او نهفته در یک تابوت شیشه ای. این چیز دیگری است. بدن او هرگز تجزیه می شود. در واقع برخی از آب بدست کرده بود در داخل آن و تراکم بر روی بخشی از صورت خود را اما بقیه بدن او تا به حال تجزیه می شود. و او نبود مومیایی.

“من نمی خواهم شما به آن اعتقاد دارند. او را هدیه به صومعه چیزهایی که وجود ندارد در اسپانیا در آن دوره از زمان مانند پتو و او به ارمغان آورد و همه از آن به آنها. حتی شخص او خواهر فکر می کردم او یک جادوگر است که او شیطان است. ظاهرا وجود دارد داستان که او را شناور شدن در شب در خواب او. و راهبه ها در واقع حفر سوراخ در درب خود را به دیدن که.

“ترس از ناشناخته چیزی است که ما در حال تلاش برای گفتن با این. این واقعیت است که این زن چنین تأثیر عمده ای در قرن 17 در اسپانیا در جهان است. آن مرد جهان که در آن زمان” Lumpkin می گوید.

“این زن اگر چه او در قرن 17 بود که مبارزه با چیزهایی که زنان در حال مبارزه با امروز” Lumpkin می گوید. “و او موفق شد حتی اگر آنها او را از طریق سه inquisitions هر که او تا به حال به انجام در یک kneeler برای 11 ساعت در روز است. آنها نمی تواند ثابت کند که او در هر چیزی بد است که بسیار باور نکردنی است.”

اجرای برنامه ریزی شده برای مارس 12 آوریل 5 در 7:30 بعدازظهر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه از طریق روزهای یکشنبه و ساعت 2 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در قوینسبوری تئاتر 12777 قوینسبوری Lane, هوستون. برای اطلاعات تماس 713-467-4497 و یا بازدید ladyofagreda.com/tickets. $55-75$است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>