Texas A&M مربی گری بلر اغلب برای تلفن های موبایل مانند یک فن از تنسی بسکتبال زنان. و زنان Basketball Hall of Fame مربی بود دوباره در آن بعد از ظهر یکشنبه پس از 18-رتبه Aggies جیبش یک 73-71 پیروزی در تامپسون-Boling عرصه است.

او قدردانی جمعیت: “تنسی باید تقدیر برای روز شنبه جمعیت. هنگامی که شما 2,000 مردمی در صف انتظار برای دریافت در … شما می خواهید به فروش امتیازات بگویید آگهی خود را به باز کردن همه چیز تا یک ساعت و نیم قبل از آن.”

او با قدردانی از سنت سابق بانوی جلد مربی پت Summitt: “من بخشی از کسانی که هشت ملی در مسابقات قهرمانی. من فقط به طور اتفاقی در طرف اشتباه است.”

او حتی صحبت پوستی از یک UT تیم در چهار بازی از دست دادن رگه: “این یک تیم است که شما نمی خواهید برای دیدن در مسابقات SEC – از آنجا که آنها در حال رفتن به دریافت دقیق. آنها خواهد شد که برای رفتن با استعداد خود و ورزشکاری.”

من می تواند همراه با دو امتیاز. جمعیت 12,738 بزرگ بود و درگیر و قهرمانی آگهی های حلق آویز از این عرصه به عنوان یک عهد به Summitt موفقیت به عنوان مجسمه ای از او در سراسر خیابان.

اما من شک و تردید در مورد نکته شماره 3.

بانوی جلد باید تلاش وحشتناکی در برابر تیم های خوب تمام فصل. آن را سخت به تصور کنید که تغییر زمانی که مارس به ماه مارس و به طور منظم فصل بسکتبال می دهد راه را به postseason بازی.

آنها را بیش از حد بسیاری از اشتباهات به ضرب و شتم تیم های خوب. خود را 17-8 رکورد باد پیروزی برابر استعداد فقیر مخالفان.

بیش از حد بسیاری از گردش و بیش از حد بسیاری از دفاعی ضعف در کلاچ شده است فصل طولانی و کاستی. اما حتی کسانی که آفات توانست با غلبه یکشنبه اگر خانم جلد ساخته شده بود بیش از نیمی از آنها رایگان می اندازد. به جای آنها از دست رفته 10 از 16 ناپاک عکس.

و این جای تعجب نیست که بلر با اشاره به “گرفتن دقیق است.”

تنسی اتحادش را تغییر مربیان – از هالی Warlick فصل گذشته به Kellie هارپر در این فصل – اما عدم دادگاه آگاهی است که به عنوان آشکار به عنوان افراد و بسکتبال IQ نشده افزایش یافته است.

با اینحال هارپر بود که به عنوان زرنگ و دانا نگهبان یک نقطه به عنوان تنسی همیشه شده بود را رد نمی کند تحولات ناگهانی. او حتی با ذکر یک مثال.

“من فکر می کنم آن را بسیار واقع گرایانه (که دانشگاه تهران می تواند تبدیل به یک تیم دقیق),” او گفت:. “من خیلی امیدوار است که در آینده از این بازی است که ما همه چیز را ما می توانیم برای اصلاح برخی از چیزها و بر روی آن ساخت.

“در سال 1997 (زمانی که هارپر بود تنسی نقطه شروع گارد) من به یاد داشته باشید پت پیاده روی در و گفت:” در دو هفته ما باید بهتر تیم بسکتبال.’ من نمی دانم چه شد اما ما قطعا بهتر است. شما می توانید بهتر در اواخر فصل.”

بانوی جلد بهبود به اندازه کافی برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی در سال 1997 پس از از دست دادن 10 بازی.

قطعا هیچ چیز آن قدر که انتظار می رود از یک تیم است که نه مورد ضرب و شتم هر کسی که در حال حاضر در بالای رتبه بندی 25. اما کمتر هیچکدام از اشتباهات می تواند یک هدف معقول.

بیشتر به طور خاص Rae بارل و اردن Horston باید بیشتر مراقب باشید با این بازی بسکتبال. آنها در ترکیب 11 گردش در برابر تگزاس A&M. و این چیز جدیدی نیست.

در طول تنسی چهار بازی از دست دادن رگه Horston 24 گردش و بارل تا به حال دو بازی با پنج یا بیشتر گردش.

Horston یکی از بالا استخدام در 2019 استخدام, کلاس, کرده, اندازه, سرعت و ورزشکاری. اما او باعث می شود راه بیش از حد بسیاری از اشتباهات.

بارل دانشجوی سال دوم است بی باک بازیکن که به نظر می رسد هرگز به اجرا از انرژی است. علاوه بر این او بهبود یافته و او تیراندازی بیش از فصل گذشته. اما او همچنین باعث می شود راه بیش از حد بسیاری از اشتباهات.

بنابراین آنچه بیشتر می تواند هارپر را در مورد گردش?

“نه زیادی,” او گفت:. “ما به تماشای فیلم. ما سعی می کنیم به آموزش. ما اجرا برای هر گردش در عمل است. در برخی از نقطه آن را فقط پله وجود دارد و مراقبت از (بسکتبال.)”

مگر در مواردی که اتفاق می افتد تنسی postseason نگاه نمی هر گونه مختلف از آن فصل به طور منظم.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im