این برنامه ممکن است نرم و قابل توجهی برای تنسی بانوی Vols. اما این نرم کافی است ؟

که یک سوال منطقی پس از UT را 67-63 پیروزی بر واندربیلت در بعد از ظهر یکشنبه در تامپسون-Boling عرصه است.

ذهن هرگز که تنسی موفق به پایان پنج بازی از دست دادن رگه پس از سخت ترین کشش از خود برنامه. در آخرین دقیقه پیروزی را از دست دادن بیش از یک تیم به سختی ارائه شواهد قانع کننده ای است که آن را مجهز برای postseason.

در واقع یک اسکله در مسابقات NCAA دیگر می تواند گرفته شده برای اعطا حتی با دو به طور منظم فصل بازی های باقی مانده دو برابر بیشتر از دست دادن تیم – Ole Miss پنج شنبه شب در خانه و Auburn در بعد از ظهر یکشنبه در جاده ها است.

شورشیان که یک دور در ثانیه باید به ارائه مقاومت اما Auburn ثابت شده است سخت به اندازه کافی در برابر برخی از این کنفرانس را بهتر تیم برای ارائه یک چالش است. تنسی خواهد نیاز به پیروزی بیش از هر دو به صورت مطلوب NCAA Tournament رزومه قبل از مسابقات SEC.

Vanderbilt (13-14, 3-11 SEC) ارائه شده بیشتر از یک چالش از انتظار است. The Commodores موفق به کسب تنها سه ثانیه بازی و حال خود را از دست داده گذشته سه کنفرانس سرمایه گذاری به طور متوسط 28 امتیاز. خود شوم شروع پیشنهاد بیشتر از همان.

پس از این بانوی جلد (18-9, 5-6) رسید به یک 32-18 سرب در سه ماهه دوم بازی را به طرز چشمگیری تغییر. دفاع شده است که مانع از تناقض که در چرخش.

“من فکر می کردم ما دفاعی شدت خیلی بیشتر نازدار گفت:” Rennia دیویس که یک تیم بالا 18 امتیاز. “ما قادر به دریافت آن منجر شود چرا که ما دفاعی شدت.”

شدت کاسته فقط به اندازه کافی برای جرقه وندربیلت جرم که نگاه درمانده در این بازی لحظات اولیه. ناگهان امیدوار the Commodores بازی راه خود را به بازی و قرار دادن استرس بیش از نیاز در یک تیم از جان گذشته و به پایان آن از دست دادن خط.

“شما همچنین نگرانی که هر لحظه وزن آن ضرر و زیان بیش از حد به جلو خود را از طریق” سال اول تنسی مربی Kellie هارپر گفت. “ما نمی خواهیم یک بازی نزدیک. من فکر نمی کنم یک بازی نزدیک خواهد بود خوب برای ما است.”

اما یک پیروزی ضربان جایگزین به خصوص در برابر یک دولت رقیب که به نحوی موفق نادر پیروزی بر تنسی اصلی دادگاه در فصل گذشته.

“ما تا به حال یک تراشه بر روی شانه ما گفت:” تنسی Rae بارل که تا به حال نه از 12 امتیاز در نیمه دوم.

در حالی که تراشه کافی نبود انگیزه.

Vanderbilt گارد Chelsie سالن که به ثمر رساند بازی-بالا 20 امتیاز به ثمر رساند 11 متوالی امتیاز برای کمک به کشیدن واندربیلت در عرض پنج امتیاز حاصل کار دو تیم. دانشجوی سال اول کوی عشق در نهایت به Commodores رهبری 56-55 که انطباق تنسی دفاعی به او کمک کرد تا به یک لیآپ با 6:02 به بازی.

به بانوی جلد اعتباری برای آنچه اتفاق افتاده است. در همراهی با خود و فصل آنها نمی شبهه برابر کمتر تیم. در حالی که آنها موفق به ضرب و شتم هر تیم در حال حاضر در رتبه بالا 25, آنها متعادل است که با پیروزی در این بازی آنها قرار است به نفع خود.

تنسی اجرا کلاچ نقش و محکم دفاع از آن در پایان با یک بازی آن مورد نیاز در بدترین راه برای ماندن در مسیر برای یک NCAA Tournament آن را هرگز از دست رفته است.

وجود دارد نیز نشانه های دلگرم کننده برای تنسی طرفداران در طول راه. دانشجوی سال اول گارد اردن Horston به ثمر رساند و 16 امتیاز – اکثریت که آمد سریع و قاطع به درایوهای سبد – و کاهش در گردش است که باید دستکاری او بیش از حد اغلب در اول فصل است.

“دو گردش است یک گام بزرگ برای من” گفت: اردن که تا به حال به عنوان بسیاری از هشت گردش در یک بازی. “این یک گام بزرگ برای من است. من هنوز هم اتاق را برای بهبود.”

بنابراین آیا تیم او توضیح می دهد که چرا هارپر است که تفکر در postseason شرایط در روزهای پایانی فصل به طور منظم. اما این بدان معنا نیست که او به دنبال به جلو.

“ما نه صحبت در مورد (postseason امکانات),” او گفت:. “ما در مورد صحبت کردیم که چگونه بسیاری از روز ما قبل از این (SEC) مسابقات.

“ما در حال گرفتن هر بیت از این فرصت برای بهتر تیم بسکتبال.”

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im