بانوی Vols زمین Keyen سبز گراد انتقال از لیبرتی

یک هفته پس از تنسی بسکتبال زنان تیم تا به حال یک جفت از خروج بانوی جلد اضافه گراد انتقال.

Keyen سبز اعلام کرد در توییتر او متعهد به بانوی جلد و مربی Kellie هارپر.

چراغ سبز آزادی با 13.9 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته به عنوان یک تازه وارد. او همچنین برداشت 7.5 ریباند در هر بازی به دست آورده و برای اولین بار تمام تیم-ASUN افتخارات پس از از دست رفته 2018-19 فصل با آسیب مچ پا.

6-پا-1 جلو بود بزرگ جنوب بازیکن سال در 2017-18 با 12.9 امتیاز و 6.2 ریباند در هر بازی. فیلادلفیا بومی بود بزرگ جنوب دانشجوی سال اول سال 2016-17 پس از به طور متوسط 12.3 امتیاز و 8.1 ریباند در هر بازی.

شات سبز 60 درصد از این زمینه در او سه فصل در آزادی.

تنسی از دست نگهبانان Zaay سبز و سیاه Massengill برای انتقال این offseason.

سبز, که تنها در دو بازی فصل گذشته قبل از درد و رنج پاره لیگ قهرمانان آسیا ذکر شده او را “اقدامات و تصمیمات و مربیان” هنگامی که او را ترک بانوی جلد در تاریخ 1 آوریل. او یک ثانیه همه دانشجوی سال اول انتخاب تیم در 2018-19 هنگامی که او به طور متوسط 9.6 امتیاز 4.0 و پرتاب ریباند در هر بازی.

Massengill وارد انتقال پورتال در 31 مارس است. Massengill شد یک قطعه کلیدی از مربی هارپر بانوی اول جلد تیم ملی. او شروع به 30 از 31 بازی و بازی 28.5 دقیقه در هر بازی. او به طور متوسط 6.5 امتیاز 4.7 کمک و 4.1 ریباند در هر بازی.

بانوی جلد بازگشت سه دو رقمی گلزنان در رائه Burrell, Rennia دیویس و اردن Horston.

بارل شد UT کلید ذخیره و سوم-پیشرو گلزن. او لباس پوشیدن و در 10.5 امتیاز و 5.5 ریباند در هر بازی.

دیویس به حال همه SEC فصل به طور متوسط 18 امتیاز و 8.2 ریباند در هر بازی.

Horston یک ملت استخدام در 2019 کلاس شروع شده 22 بازی به ثمر رساند و به 10.1 امتیاز در هر بازی. او به رهبری خانم جلد با 4.6 کمک در بازی.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>