بانوی جلد افسانه Chamique Holdsclaw قفل از راه دور کلاس نشان دهنده در زمان با پت Summitt

یک دانشگاه تنسی کلاس آنلاین و دگرجنسباز دوشنبه شب.

Chamique Holdsclaw یک تنسی بسکتبال زنان و WNBA افسانه کاهش یافته است به ارائه کلمات تشویق و بحث در مورد خود بازی هم تحت پت Summitt.

“با تشکر از خدا برای فن آوری در طول این زمان” Holdsclaw گفت: در یک ویدیو ارسال شده توسط دانشگاه را از حساب رسمی توییتر. “ما عامل پیش بینی نشده در زمان. … من می گویند برکت و رحمت در لباس مبدل است و من شریک ما 4 ماهه و بسیار شادی است که او آوردن به زندگی من و زمانی که من با داشتن یک روز سخت.”

Holdsclaw گفت که او در نیویورک با پسر و شریک زندگی خود را و او شده است قادر به دیدن هر خانواده دیگر.

یک دانشجو پرسید Holdsclaw چه بود بازی تحت Summitt که برنده هشت قهرمانی ملی و ساخته شده 18 Final چهار حضور در تقریبا 40 سال فعالیت حرفه ای.

“منظورم این است که بازی برای مربی پت Summitt شد یک تجربه فوق العاده است اما هنگامی که شما در آن شما می دانم که شما جوان هستید و شما مانند “اوه خدای من او را بسیار دشوار” Holdsclaw گفت. “شما به عنوان سریع به جلو و شما را ترک دانشگاه تنسی مانند بسیاری از ما متوجه چیزهایی که او به ما آموزش این درس های زندگی را با ما چوب و من فکر می کنم او داستان سرایی به من و چیزهایی که او واقعا اجرا به من را به یک فرد بهتر برای کمک به شکل دادن به من واقعا کمک کرده است من با تاب آوری.”

Holdsclaw بازی با بانوی جلد از 1995-99 برنده سه دوره متوالی مسابقات قهرمانی ملی از 1996-98. او برنده مشاهیر جایزه در سال 1998 و 1999 به عنوان بازیکن برتر در بسکتبال کالج بود و دو بار آسوشیتد پرس بازیکن سال.

با یک حرفه ای 3,025 1,295 امتیاز و ریباند او گلزن برجسته و rebounder در تنسی مردان و زنان, بسکتبال, تاریخچه و رهبر در هر دو دسته در تاریخ SEC بسکتبال زنان.

او پیش نویس کلی برای اولین بار توسط واشنگتن عارفان در سال 1999 WNBA پیش نویس آغاز از 11 سال کار حرفه ای که در آن او شش بار همه ستاره. او به ثمر رساند قهرمان در سال 2002 با عرفا.

Holdsclaw بازنشسته در سال 2010 و القاء شد به زنان Basketball Hall of Fame در سال 2018 است.

“به جلد و هر کس لطفا لطفا لطفا ایمن ماندن” Holdsclaw گفت: قبل از ترک کلاس.

تنسی خواهد شد که کلاس های آنلاین از طریق حداقل پایان ترم تابستان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>