بانوی جلد خواهد بود و انجام می شود در NCAA Tournament اگر آنها در حفظ و تکرار خود | آدامز

تنسی بانوی جلد ظاهرا نمی خواهد تاریخ است. برای آنها خوب است.

با 21-10 رکورد آنها نمی تواند تیم برای اولین بار در تاریخ برنامه به سقوط کوتاه از مسابقات NCAA. ESPN بسکتبال زنان تحلیلگر چارلی Creme است که بانوی دو جلد به عنوان یک شماره 11 دانه در postseason مسابقات است.

ساخت تمام 38 NCAA مسابقات شمارش برای چیزی. اما برش آن این است که حتی بیشتر قابل توجه است.

در یکی از راه های UT اول فصل تحت مربی Kellie هارپر نشده است بسیار متفاوت از UT فصل گذشته تحت مربی سابق هالی Warlick که 2018-19 تیم eked به 2019 NCAA Tournament با 19-12 رکورد و از دست آن بازی برای اولین بار.

بانوی جلد باید برنده دو بازی بیشتر نسبت به فصل گذشته است. اما آن را به سختی دلیلی برای جشن. در عوض, آن را محصول جانبی از یک آسان تر برنامه.

اما, نیز وجود دارد تفاوت است. بهتر است تیم شیمی در این تیم از یکی از آخرین. هارپر که یک ارتباط بهتر از Warlick فراهم می کند و استوارتر دست بر روی کنترل در طول بازی.

مایوس کننده ترین جنبه هارپر فصل اول بوده است عدم بهبود است. وحشتناک کشش بسکتبال در ماه فوریه آغاز شد و از طریق انجام هفته اول ماه مارس.

آنها را از دست داده و پنج متوالی در ثانیه بازی ها — به طور متوسط 11.6 امتیاز. بعد آمد متوالی را ندانسته پیروزی مقابل بدترین تیم در کنفرانس: در برابر واندربیلت Ole Miss آبرن و در مسابقات SEC برابر Missouri. تنسی نبود غالب در هر یک از این بازی ها. آن طور متوسط حاشیه پیروزی بود 7.3 امتیاز در برابر تیم های که در ترکیب به از دست دادن 79 بازی.

مسابقات SEC ادامه از آخرین ماه از فصل به طور منظم. تنسی پشت افتاد میسوری با 13 امتیاز قبل از وحدت به پیروزی در اولین بازی از مسابقات است. بعدی بانوی جلد ارائه شده کمی مقاومت در 86-65 دست دادن به کنتاکی.

که نه یک عدم تطابق استعداد آن را به عنوان یک اختلاف در تلاش است. کنتاکی outhustled بانوی جلد از آغاز تا پایان.

تنسی عدم تلاش بود خودنمایی میکند. بانوی جلد شده اند اشتباه مستعد در طول فصل. و در حالی که آنها اغلب بازی نمی smart آنها بازی کرده اند سخت ترین قسمت.

شاید کنتاکی بازی یک انحراف. شاید بانوی جلد نیست به اندازه کافی دشوار است به دسته بازی ها در روزهای متوالی.

خروج زود هنگام از مسابقات SEC سمت چپ آنها را با دو هفته برای آماده شدن برای مسابقات NCAA. خستگی نمی توان یک عامل است. دو هفته نیز زمان کافی برای دریافت بهتر است.

تماشای ویدئو های ثابت ممکن است مفید تر از عمل است.

بانوی جلد تمرین شده اند از ماه اکتبر و پس از نوامبر. کمی تغییر کرده است. همان بازیکنان در حال ساخت همان اشتباهات است.

بنابراین بسیاری از کسانی که اشتباهات را به چیزی برای انجام با UT مخالفان. آنها خود تحمیل. و آنها این سوال: “چه شما فکر?”

شاهد یکی از ضعیف تصور تصویب گزاف گویی خارج از محدوده و یا به دست مخالفان ممکن است تاثیر داشته باشد. اما تماشای یک سری از این عبور به چپ چپ ممکن است متقاعد کردن این رهگذر است که او نیاز به تجدید نظر در رویکرد او.

تماشای اضافی تصویری است که ارزش امتحان کنید چرا که مگر بانوی جلد برای بهتر تغییر در دو هفته بعدی خود را مسابقات سرمایه گذاری خواهد شد و تکرار عملکرد.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>