ناکس خبر ساخت این پوشش از جاری شدن سیل در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

تنسی ولی قدرت آغاز کرده عقب نگه داشتن آب در آن انشعاب سدها به حداقل رساندن جاری شدن سیل به عنوان باران های سنگین چکش شرق تنسی.

این ناکسویل منطقه دریافت کرده است بیش از 5 اینچ از بارش باران طی 48 ساعت با توجه به خدمات ملی آب و هوا در موریستاون. که بیش از یک میانگین مارس ارزش از بارش باران در دو روز اشاره کرد جیم اورت را دارا رودخانه پیش بینی مدیر مرکز.

آب و منتشر نشده از, Cherokee, داگلاس و فنتنا سدها در تلاش برای نگه داشتن سطح آب پایین در فورت Loudoun دریاچه. اما غیر قابل تنظیم متورم و رودخانه ها — مانند کبوتر کمی رودخانه در Smokies کمی رودخانه در تاونسند و بخش هایی از Holston و گسترده رودخانه ها — ادامه فشار به مقدار قابل توجهی از آب به دریاچه اورت گفت: در طول یک جلسه رسانه پنج شنبه بعد از ظهر.

بیشتر: شرق تنسی مدرسه تعطیل: Knox, Anderson, Sevier County مدارس اعلام تعطیلی

بیشتر: که ناکسویل جاده ها و کسب و کار بسته به علت جاری شدن سیل?

اموری رودخانه در Harriman دیگر غیر قابل تنظیم رودخانه در حال حاضر در حال ریختن برخی از 750,000 گالن در هر ثانیه به وات نوار دریاچه.

دریاچه در منطقه در حال نزدیک شدن به تابستان استخر سطوح و ادامه خواهد داد به افزایش طول پنج شنبه و جمعه. نوریس, Cherokee, داگلاس و فنتنا دریاچه انتظار می رود که در هر نقطه از 5 به ده فوت هر اورت گفت.

مقامات اصرار حوض صاحبان اسکله و هر کسی که زندگی می کند یا در نزدیکی آب برای نظارت بر تغییر سطح آب در روزهای آینده. را دارا خواهد شد به طور منظم به اشتراک گذاری به روز رسانی در رسانه های اجتماعی و از طریق TVA دریاچه اطلاعات تلفن همراه برنامه.

این هفته باران دنبال یک وتر-از-میانگین ژانویه برای شرق تنسی معنی زمین است کمتر قادر به جذب رطوبت و رواناب بالاتر است به عنوان یک نتیجه. جاری شدن سیل موجب بسته شدن کشت از جاده ها و سیستم مدرسه در ناکسویل منطقه است.

بسیاری از سنگین باران است که انتظار می رود به تصویب از طریق منطقه چهار شنبه با بارش پراکنده در هوا بیش از آخر هفته. بیشتر بارش باران های سنگین می تواند ضربه این منطقه در این زمان در هفته آینده.

جاری شدن سیل به یاد می آورد که سال گذشته زمانی که ناکسویل دیدم آن مرطوب مارس در ضبط. در Knox County تنهایی رانندگان به نجات از ماشین که متوقف کردن در آب بالا دانش آموزان مجبور به هاپ در قایق خود را برای رسیدن به محله های زیادی منجلاب ارائه یک جاده صعب العبور و یک مرد پس از فوت رانندگی به سیلاب.

مالیات بر ارزش افزوده در حال انجام یک “بسیار مشابه عملیات” که از سال گذشته اورت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de