لامار الکساندر: چگونه کروناویروس جدید تسکین قانون کمک می کند تا آمریکایی ها | نظر

نظر

دولت به طور موقت تعطیل اقتصاد به دلیل COVID-19 coronavirus و دولت باید کمک به کسانی که صدمه دیده است.

در اینجا این است که یک ایمیل دریافت کردم از صاحب یک لانه در Blount County, یکی از صدها من از Tennesseans که مایل به دانستن چگونه قانون فدرال جدید برای کمک به آمریکایی ها صدمه دیده توسط COVID-19 آنها تاثیر می گذارد:

“ما در حال درد و رنج عظیم رها کردن در کسب و کار ما به عنوان یک نتیجه از coronavirus. من از ترس است که ممکن است ما به ما درها را برای یک ماه یا دو. …من در حال حاضر در تلاش برای امن در اطراف $50,000 در وام برای تکمیل ما رو به کاهش ذخایر به دیدن ما از طریق تا ماه مه یا ژوئن. …ما نه به دنبال موسسه خیریه فقط یک وام کسب و کار برای $30 ، 000 تا $50,000 به امن کسب و کار ما تا این عبور می کند. ما همیشه پرداخت راه ما.”

آنچه در بسته محرک? در اینجا نکات برجسته کنگره’ $2.2 T بسته امداد

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

اولین هدف از این قانون جدید است که برای حفظ حقوق آمدن بنابراین وجود دارد وام کسب و کار کوچک است که ممکن است بخشیده شود برای کمک به کسب و کار مانند لانه در Blount County, و همچنین وام برای کسب و کارهای بزرگ برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد و حفظ کارکنان خود کار می کند.

چگونه قانون کمک می کند تا کسب و کار و کارگران

در اینجا این است که چگونه قانون جدید کمک خواهد کرد که حفظ حقوق آمدن:

  • وام به پوشش 8 هفته از حقوق و دستمزد: کسب و کارهای کوچک می توانید یک وام تا 2.5 برابر آنها به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد. هزینه های خود را برای حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان, اجاره آب و برق و بهره در وام مسکن در طول این دوره 8 هفته خواهد بود ببخشند. وزارت خزانه داری تصویب خواهد شد بسیاری از وام دهندگان به این وام می تواند بانک شما در حال حاضر در حال استفاده و یا در نزدیکی یک بانک.
  • پرداخت مرخصی استعلاجی: کارفرمایان با کمتر از 500 کارمند باید پرداخت دو هفته مرخصی استعلاجی تا $511 در هر روز برای هر کارمند است که بیمار قرنطینه مراقبت برای کسی که بیمار است و یا مراقبت از یک کودک که مدرسه بسته است. کارفرما باید پرداخت 10 هفته بیشتر از خانواده ترک تا 200 دلار در هر روز برای یک کارمند است که مراقبت از یک کودک که مدرسه بسته شده است و یا ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست. دولت فدرال بازپرداخت خواهد شد کارفرمایان به صورت کامل هزینه این بیمار و خانواده را ترک و پیشبرد بودجه به کارفرمایان که خود به آن پرداخت.
  • جبران خسارت بیکاری: دولت فدرال دادن متحده اضافی $600 برای اضافه کردن به هر گذاشته کارمند جبران بیکاری بررسی 16 هفته. در تنسی حداکثر هفتگی بهره مند است $275; با اضافی $600 از آن خواهد شد 875 دلار.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و تفکر برانگیز ستون.

چگونه قانون اقتصادی را فراهم می کند امداد رسانی به آمریکایی ها

هدف دوم این است که برای کاهش بار مالی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها به عنوان امکان پذیر است.

اگر یک فرد ساخته شده کمتر از 75000 دلار در سال 2019 آنها را دریافت خواهد کرد $1,200 بررسی و یا $2,400 هر زن و شوهر با اضافی $500 برای هر کودک واجد شرایط. وزیر خزانه داری گفت که او امیدوار است این چک ها آغاز خواهد شد برای رسیدن به عرض سه تا چهار هفته است. این یک بار پرداخت نمی شود پرداخت می شود و علاوه بر چک های خود را بیکاری مزایای از کار افتادگی و یا چک امنیت اجتماعی.

مالیات بر درآمد فدرال نمی باید ثبت شود تا جولای 15, برآورد پرداخت مالیات می تواند به تاخیر افتاد تا 15 اکتبر و از آن خواهد شد آسان تر به استفاده از پس انداز بازنشستگی بدون مجازات.

وام های دانشجویی پرداخت ها تاخیر و بدون بهره و یا مجازات به مدت شش ماه برای 95 درصد از وام گیرندگان.

چگونه قانون مبارزه با کروناویروس

سومین هدف این است که برای مهار این بیماری است. در اینجا این است که چگونه این لایحه کمک خواهد کرد:

  • همه COVID-19 آزمون در حال حاضر رایگان;
  • 100 میلیارد دلار ارائه شده است برای کمک به بیمارستان ها از جمله بیمارستان ها در تنسی
  • 16 میلیارد دلار برای خرید تجهیزات حفاظتی پنکه و لوازم پزشکی
  • 11 میلیارد دلار برای سرعت بخشیدن به درمان های جدید و امیدوارم یک واکسن.
  • 33 میلیارد دلار برای کمک به مدارس و کالج ها که تا به حال به زود و به ارائه کمک های فوری به مراکز مراقبت از کودکان.

شایع ترین سوال من این است که زمانی که ما می تواند بازگشت به کار و به خوردن و سفر دوباره ؟ وجود نظرات مختلف در این مورد. فرمانداران گوش دادن به مشاوره پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای باید بگویم که ما با خیال راحت می توانید استراحت محدودیت در سفر ناهار خوری و کار.

امید من این است که با گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی و میلیون ها نفر تست های بیشتر در دسترس ما قادر خواهد بود به سرعت شناسایی کسانی که باید این ویروس به طوری که آنها می توانید قرنطینه و به دنبال مراقبت و کسانی که این ویروس می تواند احساس راحتی بازگشت به کار و به غذا خوردن با استفاده از حس مشترک بهداشت و اقدامات دیگر از جمله اجتماعی فاصله.

از آن خواهد شد به احتمال زیاد اتفاق می افتد همه در یک بار وجود خواهد داشت و مکان های که در آن ما مجبور به توقف دوباره. اما ما را دریافت کنید وجود دارد.

لامار الکساندر, R -, تنسی, است, رئیس مجلس سنای آمریکا کمیته بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>