لنگ شوخی جلب دفاعی lineman متی ساقی توجه به تنسی

متی ساقی وضوح به یاد روز او یک بورس تحصیلی را از تنسی فوتبال برنامه.

او نمی دانم که خیلی در مورد جلد و رشد آنها یک تیم او می خواست به بازی برای. در آن زمان فقط در یک موج بلند از پیشنهادات نورد در طول سال دبیرستان خود را در جلب بالا در کارولینای شمالی.

در “برش” تنسی فوتبال پادکست ارشد دفاعی lineman گفت که او در ناهار هنگامی که او یک تماس از یکی از تنسی دستیار مربیان است.

آن را به تماس است که می ایستد و آن را به بورس ارائه دهد.

آن را “لنگ” شوخی که یکی از دوستان ساخته شده.

“او مانند” تنسی, وای,’ ” باتلر گفت. “‘تنسی تنها ده-من-ببینید دوستان. شما بهتر است بروید وجود دارد … که یکی از lamer جوک من تا به حال شنیده ام از او.”

به عنوان شاخی به عنوان آن را برای تلفن های موبایل شوخی بود به اندازه کافی برای هدایت ساقی توجه به Vols. فقط چند ماه پس از ارائه آن در آوریل سال 2016 ساقی بود در تنسی پردیس دو بار در طول تابستان هنگامی که به صورت غیر رسمی دیدار در ماه ژوئن و بعد از آن برای یک اردوگاه در ماه جولای.

او همچنین به یاد می آورد دو تعاملات او با مخالفت مربیان که او نمی خواهد نام, که در آن او را تشویق به حضور در تنسی اگر نه خود را در مدارس.

“یک مربی در طول فرآیند استخدام, او تا به حال برخی از روابط به تنسی و او در مدرسه دیگری” باتلر گفت. “او گفت:” من واقعا واقعا واقعا می خواهم به شما در اینجا. اما اگر شما به هر یک مدرسه دیگر به جز اینجا شما قطعا باید انتخاب دانشگاه تنسی است.’

“هفته آینده کاملا متفاوت, مدرسه, مرد دیگری گفت: همین.”

او گفت که در حالی که کسانی که به مخالفت با مربیان نیست لزوما او را تشویق به رفتن به تنسی خود تاییدیه از مدرسه طنین انداز با او. او در دسامبر اعلام کرد تعهد خود را به Vols.

ساقی بود و نه یک عامل برای تنسی تا فصل گذشته زمانی که او رهبری دفاعی linemen در تکل با 45 کل که خوب بود برای هفتم در تیم است.

او همچنین 2.5 کیسه که رتبه چهارم در تیم است.

او یکی از سه سالمندان در تنسی خط دفاعی است که انتظار می رود لنگر از دفاع و یک عضو از VOLeaders آکادمی.

“من می خواهم به یک ورزشکار بزرگ چون من عاشق ورزش” باتلر گفت. “اما همچنین به این دلیل آن را افزایش می دهد پلت فرم من به طوری که من ممکن است کمک به مردم و, به طوری که من ممکن است به عنوان مثال برای افراد جوانتر از من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>