Land O’ Lakes, هل برای بهتر پهنای باند


سران ائتلاف حمایت جمعی اقدام به بستن شکاف دیجیتالی

کشاورز تعاونی Land O’ Lakes تیمی با بیش از چهار ده دیگر به نهادهای رسمی خود را از ائتلاف برای بستن شکاف دیجیتال و ترویج بهتر پهنای باند, نان و کره از جوامع روستایی و شهری است.

دقت کشاورزی یکی از برنامه های کاربردی رانندگی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سعی و بستن شکاف دیجیتال است که در درجه اول روستایی هر چند نه منحصرا و زمین O’ Lakes مقدار زیادی از تجربه با اقدام جمعی و قدرت.

“همه بیش از حد اغلب کشاورزان و صاحبان کسب و کار و حتی مدرسه کودکان محروم بودن در طرف اشتباه از کشور ما شکاف دیجیتالی یک مشکل تبدیل شده است که حاد تر به عنوان ما را در مقابله با چالش های COVID-19” گفت: بث فورد رئيس جمهور از زمین O’Lakes, Inc., که نشان می دهد این است که یک ائتلاف از کسانی که مایل به اعتراف است که این کشور در اینترنت زیرساخت های شکسته و درک پیامدهای آن است.

جدید آمریکا پروژه اتصال پهن باند ائتلاف را ضربه بزنید آن تقریبا 50 کسب و کار و گروه ها در سراسر, سرمایه گذاری, تکنولوژی, بهداشت و درمان و تولید مواد غذایی و بیشتر.

آن را می گویند که آنها را “اقدام مستقیم” برای دریافت اینترنت با سرعت بالا برای همه آمریکایی ها است. آن را در حال حاضر تحویل داده که وعده نوشتن نامه ای به تهمت و رهبران کنگره به تصویب و امضای “پیشگامانه پهنای باند اتصال قانون که شامل منابع لازم برای بستن شکاف دیجیتال در این کشور است.”

علاوه بر این زمین O’Lakes تیمی با دیگر شرکای مایکروسافت یکی از آنها را به مجموعه ای رایگان از Wi-Fi دسترسی به نقاط خارج از زمین O’Lakes محل کسب و کار در بیش از 150 جوامع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>