خط Kiffin نشان می دهد تغییر نام برای پسر ناکس. ‘در حال حاضر نام او Knoxford.’

خط Kiffin شوخی شنبه که تغییر نام ممکن است در نظم برای او 11 ساله پسر ناکس.

ناکس کامل بود نام در Kiffin یک سال از روی لئامت دادن تنسی به عنوان مربی. اما در حال حاضر که او مربی در می سی سی پی?

“در حال حاضر نام او Knoxford, چرا که او نمی تواند ناکسویل دیگر” Kiffin deadpanned در مصاحبه با لورا Rutledge در ثانیه شبکه. “آن را به چیزی برای انجام با آکسفورد. Knoxford.”

Kiffin انجام مصاحبه در یک استخر از “یک خانه در بیابان” که در آن Kiffin شده تا با بچه های خود را به رعایت اجتماعی فاصله.

Kiffin پیشنهاد تغییر نام پس از Knox را یک گلوله توپ به استخر در Rutledge پیشنهاد.

اگر چه ناکس یک نام مناسب برای Kiffin پسر در حالی که او مربی اینجا او بعدها گفت: ESPN که ناکس مادر لیلا در واقع برداشت به نام قبل از Kiffin شد Vols’ مربی در حالی که خانواده هنوز در کالیفرنیا است.

Kiffin در حال آماده سازی برای فصل اول خود را به عنوان یک SEC سر مربی از او پیچ و مهره ای تنسی پس از یک سال برای تبدیل شدن به مربی در جنوب کالیفرنیا.

او به SEC برای سه سال روی لئامت دادن به آلاباما حمله هماهنگ کننده قبل از رفتن 26-13 در سه فصل به عنوان فلوریدا آتلانتیک مربی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف بهار عمل در سراسر کشور و SEC مربیان محدود به کنترل از راه دور آموزش تصویری با بازیکنان.

“بدیهی است که آن را ایده آل برای اولین بار از سال کارکنان به در آمده و باید این وضعیت اما ما فقط از آن” Kiffin گفت: در SEC شبکه مصاحبه. “ما صرف مقدار زیادی از زمان استخدام در یک مقدار زیادی از زمان در موقعیت جلسات با خود ما بازیکنان زوم جلسات با گروه های کوچکتر و در آوردن انگیزه بلندگو به صحبت کردن با آنها ، ما فقط تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم با این وضعیت.”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>