Larcher به نام سر HBO حداکثر بین المللی


Exec در حال حاضر با این نسخهها کار در MBC Group

AT&T را WarnerMedia بخش استخدام یوهانس Larcher به عنوان رئیس HBO حداکثر بین المللی, یک پست جدید موثر اوت.

Larcher که در حال حاضر مدیر عامل دیجیتال در MBC گروه مستقر در دوبی شرکت رسانه ای خواهد شد برای اولین بار تمرکز بر روی راه اندازی HBO حداکثر در آمریکای لاتین است که انتظار می رود را در 2021.

او خواهد شد به گزارش گرهارد Zeiler ارشد درآمد افسر وارنر رسانه ها و رئیس جمهور WarnerMedia شبکه های بین المللی. او همچنین از نزدیک با ذره Richardson, رییس جدید WarnerMedia سرگرمی, شبکه های و پریا Dogra به تازگی شنود گذاشته باشند به عنوان WarnerMedia شبکه EMEA و APAC.

“من می دانم که یوهانس به عنوان پرشور کارآفرین. مهارت های رهبری خود را همراه با قوی خود را مستقیم به مصرف کننده و دیجیتال تجربه بین المللی کسب و کار مبانی و تکنولوژی و تخصص او زمینه مناسب برای درایو رشد HBO حداکثر فراتر از ایالات متحده گفت:” Zeiler.

قبل از MBC Larcher شد از بنیانگذاران SubVRsive یک WPP-بودجه مجازی و واقعیت افزوده استودیو در Austin, Texas. قبل از که او مدیر عامل شرکت Academy123 که فروخته شد به کشف.

“زندگی در تقاطع تکنولوژی دیجیتال و محتوا من هیجان زده برای کمک به ایجاد سرگرمی های فراموش نشدنی تجربه برای مصرف کنندگان در بازارهای بین المللی و ایجاد HBO حداکثر ضروری جریان خدمات در سراسر جهان” Larcher گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>