Laremy Tunsil نشانه شکستن رکورد با فرمت تگزاسی

در یک زمان در فوتبال تقویم و در یک اقدام بی سابقه در دوران تاریخ ما زمانی که لایحه اوبراین می توانید انجام بسیار کمی در زیر “سر مربی” چتر خود را شرح شغل اهالی تگزاس نیز-به طور کلی-مدیر رفت و به کار در این آخر هفته در تلاش برای تقویت این فهرست برای سال 2020 فصل است. آره وجود دارد پیش نویس NFL که ما آن را در زمان دیگری اما اوبراین نیز موفق به بررسی یکی از مهم ترین داس از offseason, inking چپ مقابله با Laremy Tunsil به یک تمدید قرارداد:

در یک GM سلطنت که پر است از انتقاد و در زمان حتی باطل خشم از صاحب نظران و طرفداران شاید اوبراین نمی امضای Tunsil به یک فرمت در روز او معامله برای او در ماه اوت گذشته بوده است تصمیم ترین نقطه به و می گویند: “چه غلطی میکنی ویلیام?” (و در میان تصمیم گیری که آیا شامل DeAndre هاپکینز حداقل). در آن زمان من به عنوان مهم ترین دانستن اگر Tunsil صرفا خیلی خوب در 2019 او خواهد بود بازنشانی مقابله با بازار به هر حال پس از این فصل است.

جزئیات بیشتر در افکار من در Tunsil جدید شمع نقدی:

ما می دانستیم که این آمد و من سرد با آن
دوباره ما می دانستیم که این روز بود در آینده از اهالی تگزاس فرستاده می شود دو میدارد دور اول یک 2021 انتخاب دور دوم و برخی دیگر از تجارت مانده به دلفین برای اساسا Tunsil و WR کنی عکسهای. ما می دانستیم که Laremy Tunsil که قرار بود برای تبدیل شدن به پرداخت بالاترین مقابله در تاریخ این ورزش است. داشتن زندگی از طریق پست-Duane قهوه ای Holdout عصر — کریس کلارک Julien Davenport, Martina Rankin, oh my — آن را به خوبی به Deshaun واتسون سمت کور حفاظت شده برای حداقل بعد از چهار فصل و احتمالا به مراتب طولانی تر است. مردم هستند و با اشاره به سه سال و $66 میلیون اضافه شده بر روی 2020 فصل (Tunsil شد و در حال حاضر تحت قرارداد برای سال 2020) و گفت: “نگاه او شده است ساخت $22 میلیون نفر در سال… OMG اوبراین!” اما Tunsil را در سال 2020 و دستمزد بیش از 10 میلیون دلار به طوری که به طور متوسط بیش از چهار سال است بیشتر در 19 میلیون دلار سالانه محله که من خوب هستم ، دوباره Tunsil است که فقط 25 سال, او در حال حاضر خوب به عالی, و هنوز هم اتاق را برای بهبود. چک کردن این, به انجام, و انجام کار بیشتر اوبراین.

“هوشمند محکم و قابل اعتماد” طول می کشد در یک معنی متفاوت
لایحه اوبراین عاشق هوشمند, سخت, اعتماد بازیکنان. او می گوید آن را در هر کنفرانس مطبوعاتی. جهنم وجود دارد حتی یک گرافیک که تگزاسی ها در’ رسانه های اجتماعی تیم توییتهایی و تعبیه شده در ویدئوها استقبال هر بازیکن جدید به این تیم است. آن را تا حدودی خسته کننده اما آن چه در آن است. خوب “هوشمند” بخشی از این همچنین بدان معنی است که شما باید بازیکنان که مکمل خود را در فوتبال از توافق با خام عقل و فراست. بازیکنان مانند oh I dunno… LAREMY TUNSIL? این را بررسی کنید…

چقدر عالی است ؟ هوشمند نه تنها به معنی دانستن خود را مسدود انتساب. هوشمند همچنین به معنی کوبیدن کردن رکورد خود را تنظیم کرد. خوب برای Tunsil. آن دیوانه به فکر می کنم که فقط چهار سال پیش از این هفته گذشته او قربانی در شب پیش نویس توسط توییتر هک ارسال محکم علف هرز سیگار کشیدن تصویری از او آنلاین. چهار سال بعد Tunsil است که چکش خود را استاندارد-بازنشانی معامله است. من عاشق این مرد! بنابراین آیا J. J. وات!

البته اگر آنها صلح با Duane قهوه ای…..
در حالی که من عاشق داشتن Tunsil در این تیم و فوتبال سرشار از عشق برای خود انسان… YOUZA که زیادی قیمت به پرداخت هزینه برای یک چپ مقابله با — دو میدارد دور اول و دور دوم انتخاب برای حق باید او را جویدن بیش از ده درصد از حقوق و دستمزد خود را کلاه. این خرید در “ما غبار محافظت از ما QB” پوکر جدول. از آن اينجا آوندها یک برچسب قیمت در برخی از حس به این تیم را خرید اینترنتی با سابق چپ مقابله با Duane قهوه ای که هنوز هم بازی در سطح بالا در سیاتل. اگر این تیم تا به حال فقط توانسته به صلح با براون در سال 2017 — اذعان کرد در نزدیکی عدم امکان آن را دریافت کنم اما هنوز هم در تئوری Deshaun واتسون شده اند که به خوبی محافظت شده در rookie فصل از سال 2017 در سال 2018 در سال 2019 و چند سال و این تیم شده اند که استقبال از یک بازیکن تاثیر برخی از مرتب کردن بر اساس از دور اول پیش نویس آخر این هفته نه به ذکر است این دو بازیکن در سال آینده در دور اول و دوم.

آنچه در حال حاضر برای Deshaun واتسون ؟
به عنوان اوبراین چک “ثبت Tunsil” در to-do list (توسط راه من می خواهم به فکر می کنم اوبراین همه از او GM وظایف نوشته شده در پشت یک پاکت نامه است و او به معنای واقعی کلمه عبور آنها را به عنوان او می رود) که Brinks کامیون در حال حاضر در سراسر شهر به Deshaun واتسون خانه…..

اگر شما فکر می کنم Tunsil قرارداد عظیم بود شما نمی خوای چیزی دیده نشده است. واتسون ممکن است کرک $40 میلیون نفر در سال در پول جدید اضافه شده به زمان معامله و به لایحه اوبراین دوم “موقعیت استاندارد بازنشانی” قرارداد دست در offseason با GM عنوان.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>