لری Ventis Knoxville بومی و محبوب ویرجینیا استاد می میرد COVID-19

لری Ventis یک ناکسویل مطرح jokester که در ادامه به بررسی طنز در 47 سال به عنوان استاد روانشناسی در کالج ویلیام و مری در ویرجینیا درگذشت بیش از آخر هفته پس از بستری با COVID-19. او 76.

“پدر من لری Ventis درگذشت روز گذشته پس از مبارزه با کروناویروس برای بیش از یک ماه” تابستان Ventis نوشت: در Facebook پست در روز یکشنبه ، “او شاد ترین و فعال و مراقبت از فرد است. او فوق العاده پدر و مادر و من شنیده ام از بسیاری از دیگران به آنچه که او به معنای به مردم در تمام زمینه های زندگی خود را, اما بالاتر از همه, او همیشه مشتاق به خنده و دیگران خنده بنابراین در اینجا برخی از تصاویر از او خنده.

“من از دست رفته است که خنده در حال حاضر.”

هرمان Saatkamp جونیور رشد با لری Ventis در Knoxville حضور در مدارس است که پس از بسته: پارک لوری مدرسه ابتدایی پارک لوری دبیرستان و شرق ، Saatkamp خود را انجام دانشگاهی که تدریس فلسفه در دانشگاه استاکتون در نیوجرسی در حالی که خدمت به عنوان کالج رئیس جمهور گفت: دوست مادام العمر خود را به حال یک نکته جالب حس شوخ طبعی است که می تواند به راحتی نمی توان توصیف کرد.

“من و او ایجاد شده یک زن و شوهر از زبان است که ما می تواند استفاده برای برقراری ارتباط با یکدیگر و این که هیچ کس دیگری می تواند درک” Saatkamp گفت. “اسرار مهم بودند در آن سال.”

دو پسر به صرف مقدار زیادی از وقت خود را در خارج از منزل پیاده روی در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی با خود Boy Scout troop و کمپینگ در کنار یک نهر در مزرعه ای متعلق به Ventis’ پدربزرگ و مادربزرگ.

دادن: راه های کوچک شما می تواند کمک به شرق Tennesseans در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کریس Wohlwend, یک چاشنی روزنامه نگار است که تدریس این موضوع در دانشگاه تنسی به یاد می آورد که چگونه سریع ذهن Ventis به عنوان یکی از پیشاهنگان پسر در این گروه خواهد منجر به بسته بر روی افزایش تا پرتگاه کوه.

“او همیشه به شوخی تلنگر بقیه از ما به عجله” Wohlwend گفت. “و او همیشه مطمئن ساخته شده او وارد برای اولین بار ادعا نقطه خود را بر روی یک درخت که jutted از سمت کوه. از آنجا او را به خواندن ” کمی عزیزم,’ یک doo-wop لحن که محبوب بود در آن زمان. بدون مراجعه به داخل کابین بود رسمی تا زمانی که ما شنیده لری خشن و بی ادب نسخه از این آهنگ است.”

یک روز Saatkamp گفت: او و Ventis خندید خیلی سخت در کتابخانه دبیرستان که آنها اخراج و مجبور به پایان پایان نامه ارشد خود را در دانشگاه تنسی کتابخانه. Ventis به پایان رسید تا حضور در جایی که او مدرک دکترای خود را در روانشناسی در حالی که Saatkamp رفت و به کارسون-دانشگاه نیومن.

در سال 1969 Ventis در زمان کار در کالج ویلیام و مری در ویلیامزبرگ ، جایی که او باقی مانده تا بازنشستگی اش در سال 2016.

Ventis جاست تدریس یک کلاس به نام روانشناسی طنز; البته فروشگاه دانش آموزان هشدار داد “ممکن است هرگز دوباره خنده.” تحقیقات خود را با تمرکز بر استفاده از طنز تصاویر برای درمان فوبیا و همچنین به عنوان چگونه طنز را می توان در تبلیغات را به مشتریان در کمتر با احتیاط از محصولات خطرناک. او همچنین به مطالعه روانشناسی دین و توسعه یک آزمون برای ارزیابی ناخودآگاه نگرش مذهبی.

“به عنوان نشانه ای از احترام او را دریافت و در این زمینه خود او بوده است عضو هیئت اجرایی جامعه بین المللی برای طنز مطالعات برای 6 سال و عضو هیئت مدیره این کارگاه آموزشی کتابخانه در جهان طنز برای 13 سال” خواندن یک مقاله ارسال شده در کالج وب سایت هنگامی که Ventis بازنشسته شد. “او در حال حاضر رئیس جمهور برای جامعه بین المللی برای طنز مطالعات.”

با وجود جغرافیایی خود را با جدایی Ventis و Saatkamp باقی ماند و دید در طول این دهه است. Ventis خواهد به صورت دوره ای بازدید و او را به عنوان Saatkamp نقل مکان از جایی به جای دیگر و از جمله در خود سکونت در Smokies. کوه Saatkamp توضیح داد: در زمان که اهمیت ویژه ای برای دو مرد پس از بچگی افزایش بسیاری از سال پیش.

“هنگامی که من و همسرم در مورد ترتیبات نهایی درخواست من این بود که من باقی می ماند سوزانده و پراکنده در کوه” Saatkamp گفت. “آن را جذاب: من در بر داشت که هنگامی که لری آمد به دیدار ما در محل سکونت وی با اشاره به برنامه ریزی او برای انجام چیزی مشابه به همین.”

این طرح به نظر می رسد در برگزاری Saatkamp گفت: با توجه به همه گیر است که دوست خود را به زندگی است.

Ventis در بیمارستان بستری شد در ویرجینیا در ماه گذشته و آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

در مارس 23, او خوش در پاسخ به یکی از دوستان شوخی در Facebook wall مورد احتمالا نیاز به یک “Ventis-lator” به نفس; سپس او را در یکی گفته به پدر و نمی تواند پاسخ دهد. همه در همه ، او روز شنبه.

از آن پس خود را در Facebook صفحه بوده و آب گرفتگی با آب گرم و احترامات از جمله یکی از Andy Lau نوشت که طولانی پست ستایش استاد برای به چالش کشیدن او را به عنوان پایان نامه خود را نوشت.

“کار بر روی پایان نامه یکی از تعداد بسیار کمی از بار من تا به حال احساس واقعا انجام شده در زندگی من” لاو نوشت: “و من آن را مدیون دکتر Ventis چرا که او مطمئن ساخته شده من آن را به دست آورده در هر مرحله از راه.

“من می دانم, من, درهم و برهم و با تشکر از شما برای خواندن تا به این نقطه” او افزود: “اما من واقعا نمی خواهید عبور خود را برای رفتن به ابهام به عنوان یک COVID آمار در این بار تلاش.”

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>