آخرین coronavirus اخبار از تنسی: 376 در حال حاضر تست مثبت برای COVID-19 در Davidson County

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی از روز شنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است.

Davidson County موارد در حال حاضر در 376

Davidson County دارای 376 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از شنبه با توجه به دکتر الکس جهانگیر, صندلی شهری مدیره بهداشت و مترو Coronavirus نیروی کار.

تعداد موارد تایید شده است که افزایش 64 در 24 ساعت گذشته. دو نفر در Davidson County, درگذشت, 14 بیمارستان بستری 297 خود جدا و 63 بهبود با توجه به آمار های اخیر است.

آزمون اداره کل 4,185.

نشویل ارزیابی نشویل شهردار جان کوپر روز شنبه اعلام کرد که تنسی گارد ملی هوایی امن COVID-19 کیت های آزمایش که لازم است به جامعه ارزیابی مراکز به طور کامل عملیاتی است.

مرکز ارزیابی مکان در ورزشگاه نیسان و Meharry کالج پزشکی در 1005 Dr. D. B. تاد جونیور Blvd. و سابق Kmart در 2490 مورفریزبورو جاده ها است.

کوپر همچنین تشویق ساکنان به پیدا کردن راه هایی برای عبادت در خانه در روز یکشنبه بود و Rev. Becca استیونس, روحانی در سنت آگوستین اسقفی کلیسای کوچک و موسس و رئيس جمهور از خار و مزارع و اسقف Joseph W. Walker III, Mt. Zion Baptist Church کشیش ارشد در شهردار شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

تنسی موارد افزایش به 1,203

تنسی وزارت بهداشت می گوید تعداد کل COVID-19 موارد به 1,203 که از بعد از ظهر جمعه از 957 پنج شنبه.

آنها شامل شش مرگ و میر. دولت گزارش 103 بستری شدن در بیمارستان مربوط به موارد COVID-19 سراسر کشور.

این عدد نشان می دهد تعدادی از بیماران که تا کنون در بیمارستان بستری طول بیماری خود را نشان نمی دهد تعدادی از بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری TDH گفت.

در Davidson County, است که دارای بالاترین مقدار مورد تأیید هستند تا 216 با توجه به دولت است. این Shelby County منطقه 201 موارد است. ویلیامسون 91.

TDH شماره گزارش روزانه حدود 2 p. m. و ممکن است تاخیر در پشت مترو و محلی در بخش بهداشت و درمان گزارش آژانس نشان داد.

شهرستان تفکیک: در اینجا چیزی است که ما می دانیم و آنچه که ما اصلا در مورد کوروناویروس در تنسی

Williamson County مواد زائد جامد تغییرات در میان COVID-19 شیوع

Williamson County مواد زائد جامد تنها توان پذیرش زباله های خانگی و بازیافت کالاهای اساسی تا اطلاع ثانوی به دلیل COVID-19 شیوع.

عملیاتی تغییرات در تلاش برای اولویت بندی زباله های خانگی را بازیافت و در میان جامعه اثرات ویروس ها و رفتن به اثر در روز شنبه.

به راحتی مراکز دیگر نمی خواهد قبول کند:

• قلم مو

• فلز

• ساخت و ساز مواد.

به راحتی مراکز پذیرش:

• زباله های خانگی

• بازیافت.

مسکونی برس فلزی و مصالح ساختمانی پذیرفته می شود در محل های دفن زباله راحتی مرکز در 5750 پاینوود جاده فرانکلین همراه با زباله های خانگی.

ساکنان می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در williamsoncounty-tn.gov/1846/Convenience-Centers.

Ryman مهمان نوازی گسترش تعطیلی

Ryman مهمان نوازی خواص را گسترش تعطیلی در آن موفق مکانهای تفریحی و رستوران ها از طریق آوریل 26, بر اساس اعلام توسط این شرکت است.

این تعطیلی شامل:

Grand Ole Opry خانه زندگی می کنند را نشان می دهد و تورهای. مهمانان با بلیط این را نشان می دهد و تورهای دریافت اتوماتیک بازپرداخت ظرف مدت 7-14 روز.

Ryman سالن تورهای: Ticketholders برای نشان می دهد برنامه ریزی شده رخ می دهد در طول این زمان خواهد بود تماس با اطلاعات در مورد موکول تاریخ و یا استرداد وجه به عنوان محل همچنان به کار با هنرمندان و مروج خاص برای هر رویداد.

همه اوله قرمز مکان های بسته باقی می ماند از طریق مارس 26.

تمام فروشگاه های خرده فروشی بسته باقی می ماند از طریق مارس 26. مهمان هنوز هم می توانید فروشگاه

گراند اوله Opry خود را ادامه خواهد داد شنبه شب پخش بدون مخاطبان زندگی می کنند.

این شرکت تمام وقت و پاره وقت کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت حقوق و مزایا از طریق پایان ماه آوریل است.

اندرو جکسون گوشه عزلت به گسترش بسته شدن از طریق آوریل

اندرو جکسون هرمیتگ تمدید تاریخ آن بسته خواهد شد از طریق آوریل, بر اساس اعلام توسط موزه سایت برای هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده است.

“ما امیدواریم که برای بازگشایی در برخی از ظرفیت های ممکن است اما همچنان توجه به مشاوره و جهت از دولت ما رهبران و مقامات بهداشت و درمان” این اطلاعیه اعلام کرد.

اندرو جکسون هرمیتگ قبلا اعلام شده آن را خواهد دید طریق 31 مارس است.

رویدادهای برنامه ریزی شده نیز لغو طریق ممکن است.

اندرو جکسون هرمیتگ برنامه ای برای فعال نگه داشتن حضور آنلاین در طول بسته شدن اعلام این خبر اظهار داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار coronavirus محرک در نظر گرفته شده برای توقف بحران اقتصادی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2 تریلیون دلار آمریکا بسته محرک جمعه که در نظر گرفته شده است به آدرس تهدید فاجعه اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اندازه گیری — بزرگترین محرک در تاریخ ایالات متحده — در دفتر بیضی شکل ساعت پس از آن تصویب شد مجلس نمایندگان غیر منتظره ای سریع تصویب آن تأکید هشدار دادند از رکود اقتصادی به عنوان شرکت شروع به اخراج کارگران و مصرف کنندگان ایالات متحده ماندم, به در خانه های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بسته محرک اقتصادی ارائه خواهد شد $1,200 چک برای بسیاری از آمریکایی ها و بیشتر برای خانواده ها – در حالی که ساخت در دسترس صدها میلیارد دلار برای شرکت ها برای حفظ حقوق و دستمزد از طریق بحران است. آن را به طور قابل توجهی گسترش می یابد این کشور بیکاری ایمنی خالص و آن را هدایت یک تزریق پول نقد به بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

لی گفت: دولت به احتمال زیاد بین $2 میلیارد و 3 میلیارد دلار که بخشی از آن تحویل داده خواهد شد به طور مستقیم به دولت در شهرستانها بزرگ است. باقی مانده توزیع خواهد شد به جوامع توسط دولت است.

صلیب سرخ آمریکا خواستار جوان داوطلب سالم

بیش از 64 درصد از نیروی کار داوطلب برای صلیب سرخ آمریکا از ایالت تنسی است که بیش از سن 55, غیر انتفاعی, گزارش.

با نگرانی در مورد سلامت و رفاه شهروندان ارشد در طی این بیماری همه گیر وجود دارد یک فشار اضافه شده به تشویق سالم 18 تا 40 ساله داوطلبان درگیر در حوادث خدمات و به عنوان مجازی Caseworkers محلی برای حوادث.

“صلیب سرخ آمریکا موفق است چرا که ما داوطلب نیروی کار” گفت: Joel Sullivan منطقه ای, مدیر اجرایی, برای, تنسی منطقه در آزادی. “است که تغییر نکرده و در طول این زمان از عدم قطعیت و ما را دیده اند و داوطلبان ما در خدمت بسیاری در طول این بهار با آتش سوزی خانه و از طریق آخرین گردباد پاسخ در میانه تنسی. تلاش های خود را در حال انتقادی به ما ماموریت و به مردم ما خدمت می کنند.”

خون منابع کم هستند در سراسر کشور, به گزارش سازمان و کسانی که قادر هستند را تشویق به اهدای زمانی که آنها می توانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در نقش داوطلب بازدید RedCross.org/Volunteer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>