آخرین coronavirus اخبار در تنسی: در حال حاضر 154 موارد ایالت

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

چهارشنبه پرش به حداقل 154 افراد آلوده به ویروس coronavirus ایالت به ارمغان آورد با آن بسته شدن موقت از Smyrna را نیسان گیاه به عنوان عمده خودروسازان در سراسر کشور درهای خود را بسته.

شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا coronavirus اضطراری بسته کمک خواهد کرد که اعطای مرخصی استعلاجی به کارگران که بیمار قرار می گیرند.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در تنسی هستند و منحصر به فرد قرار است برای پیگیری اثرات کروناویروس در آمریکا به عنوان آنها در سراسر دولت است.

تنسی موارد تا 154

تنسی وزارت بهداشت در پنج شنبه بعد از ظهر اعلام کرد که در حال حاضر تعداد 154 مورد از COVID-19 ایالت از 98 روز چهارشنبه.

از آنها اکثریت را گزارش کردند دیویدسون و ویلیامسون شهرستانهای استان است.

اکثریت کسانی که تست شده (121) در محل تجاری و یا آزمایشگاه های خصوصی. باقی مانده آزمون (33) در محل وزارت امور خارجه بهداشت عمومی آزمایشگاه.

فولکس واگن Chattanooga تعلیق تولید

شروع شنبه در 3:45 صبح فولکس واگن چاتانوگا را تعلیق تولید برای یک هفته در پاسخ به شیوع فعلی برنامه ای برای از سرگیری تولید در تاریخ 29 مارس در 10 p. m.

فولکس واگن ارائه خواهد شد پرداخت کامل در طول دوره خاموش برای همه اعضای تیم در کارخانه. کارکنان که قادر به telework مانند اتاق کار کارکنان انجام خواهد شد.

“ما در حال درخواست از تمام کارکنان خود به قرنطینه و حفظ اجتماعی فاصله به عنوان کارگردان سی دی” شرکت خواهد شد. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و را هر و همه مراحل اضافی به عنوان تبدیل شدن آنها لازم در برقراری ارتباط به روز رسانی به عنوان آنها در دسترس هستند.”

Davidson County sheriff برنامه ای برای کاهش تعداد زندانیان

Nashville-Davidson County Sheriff Daron هال پنج شنبه اعلام کرد او قصد دارد به منظور کاهش تعداد زندانیان در کلانتر را بازداشت کرده است.

این زندانیان شامل گسترش پیش از محاکمه انتشار معیار و حذف از انتشار کار برنامه. پیش از محاکمه آزاد از شرکت کنندگان انتظار می رود به بیش از چند روز آینده و همه کار آزادی زندانیان هستند که furloughed بلافاصله سالن گفت.

“علاوه بر این من با رئیس مدافع Martesha جانسون توسط او ارائه لیست های پزشکی در معرض خطر افرادی که ممکن است واجد شرایط برای آزادی از جمله حامله زندانیان” هال گفت. “به عنوان کلانتر من کار به کاهش تعداد افراد در بازداشت و ضروری است همه عدالت کیفری رهبران همان را انجام دهید.”

در حالی که بسیاری در سیستم کار نسبت به انتشار بزه بازداشت افزایش یافته است بیش از دو هفته گذشته. سالن گفت: با توجه به بی سابقه ای در برابر او باید اقدام و این سیستم می تواند به کار خود ادامه تحت یک “کسب و کار به طور معمول” طرز فکر.

“همانطور که در هفته گذشته ما به طور کامل انتظار می رود به COVID-19 موارد مثبت در امکانات ما. این مهم ما را کاهش دهد اهل بیت جمعیت در حال حاضر. به عنوان عدالت کیفری رهبران ما نیاز به اقدام به دلیل تاثیر جدی این ویروس را در کلانتر, کارکنان و زندانیان.” هال گفت.

دو تایید موارد گزارش شده در شهرستان دیر

دایر شهرستان در روز پنج شنبه گزارش دو مورد مثبت از coronavirus با توجه به دایر شهرستان شهردار کریس جوان است.

این اولین مورد تأیید در غرب تنسی خارج از شلبی کانتی.

یک مورد تایید شده است یک نوجوان که در حال جدا شده در صفحه اصلی. تنسی وزارت بهداشت آغاز شده است به نگاه به تماس با این نوجوانان ممکن است تا به حال.

جوان گفت: او آگاه نیست اگر اطفال شده بود و به هر مدرسه محلی قبل از تبدیل شدن به بیمار است.

COVID-19 موارد پرش به 10 در شلبی کانتی

شلبی شهرستان تعداد COVID-19 مورد رسیده است 10 با توجه به Shelby County Health Department.

نتایج شش آزمون گزارش شده به وزارت بهداشت شنبه شب.

“افزایش سریع در مواردی است که مطرح است که جامعه انتقال ممکن است اتفاق می افتد” وزارت بهداشت نوشت: در یک ایمیل. “در حال حاضر زمان برای پایبندی به وزارت بهداشت اجتماعی-فاصله توصیه.”

روز چهارشنبه تعداد ایستاده بود در چهار Shelby County است.

مترو راحتی مراکز به طور موقت نزدیک

مترو, عمومی آثار در روز پنج شنبه اعلام کرد که در تلاش برای کند کردن گسترش COVID19 همه مترو راحتی مراکز به طور موقت به روی عموم بسته شده تا اطلاع ثانوی.

کارکنان ارزیابی چگونه برای به حداقل رساندن تماس با مردم و بازگشایی مراکز در اسرع وقت مترو بخش توییتی.

Chattanooga دستور شهردار تمام میله, رستوران ها برای پایان دادن به ناهار خوردن در خدمات

Chattanooga شهردار اندی Berke یک فرمان اجرایی را امضا شنبه صبح الزامی است که تمام رستوران ها و کافه ها در این شهر پایان ناهار خوردن در خدمات به محافظت در برابر گسترش ویروس Times Free Press گزارش شده است.

Berke همچنین دستور داد که تمام ورزشگاه در شهرستان باید موثر پنج شنبه. او به Chattanooga, اداره پلیس آتش مارشال و ساخت رسمی قدرت به هر کسب و کار عامل در خارج از این پارامترها با توجه به سفارش.

این تصمیم در شهرستان ساخت یک غیرقابل اجرا, توصیه برای رستوران ها به سوئیچ به تحویل از طریق رانندگی و یا انجام در روز چهارشنبه که County شهردار جیم Coppinger گفت: کافی بود اقدام پس او اعتماد مردم را به انجام کار درست.

تعداد موارد را افزایش می دهد به 60

مترو نشویل رهبران در روز پنج شنبه اعلام کرد که شهر را در آخرین به روز رسانی در گسترش COVID-19 شیوع به عنوان شهر حرکت می کند از طریق یک وضعیت اضطراری است.

دکتر الکس جهانگیر, صندلی شهری مدیره بهداشت و مترو Coronavirus نیروی کار گفت: از اواسط روز شنبه صبح وجود دارد 60 موارد گزارش شده در Davidson County, افزایش 14 بیش از 24 ساعت گذشته.

بیماران مبتلا به طیف وسیعی از 11 تا 73 سال و دو نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند.

دیگر 58 بودند خود قرنطینه در خانه با خفیف به کنترل علائم.

جهانگیر خاطر نشان کرد مردم را به شستن دست به طور منظم در خانه بمانند اگر آنها بیمار هستند و تمیز کاری سطوح و زمینه های مشترک و تمرین سخت اجتماعی فاصله.

شهردار جان کوپر همچنین اعلام کرد پنجشنبه فرست پایه و اساس ساخت 1 میلیون دلار کمک مالی به نشویل جدید COVID-19 پاسخ صندوق.

“ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که شما باید از این منابع است که شما نیاز دارید” کوپر گفت.

بیشتر: کوپر ایران راه اندازی COVID-19 پاسخ صندوق به منظور کمک به کارگران

مترو, Nashville, مدارس دولتی, مدیر دکتر آدرین نبرد گفت: مدارس بسته باقی می ماند از طریق آوریل 3.

“در طی دو هفته آینده ما با دفتر شهردار و وزارت بهداشت برای نظارت مداوم تهدید از coronavirus را تعیین می کند در هنگام مدارس ممکن است بازگشایی” نبرد گفت.

تا آن زمان او خواسته خانواده ها برای تعامل با دانش آموزان در یادگیری مولد فعالیت است.

مترو مدارس وارد یک راهنمای منابع متشکل از ابزار دیجیتال برای دانش آموزان و خانواده ها در حالی که مدارس هستند. برای اطلاعات بیشتر https://www.mnps.org/digitaltools.

با مدارس خارج MNPS ارائه شده رایگان دانشجویی وعده های غذایی همراه با مواد غذایی جعبه در چندین مدرسه در سراسر Davidson County است.

نبرد گفت: هفته آینده وعده های غذایی را دوباره در دسترس خواهد بود به کودکان در Davidson County زیر سن 18. او همچنین گفت رهبران منطقه به دنبال راه هایی برای کمک به خانواده های نیازمند.

کوپر به یاد ساکنان به بازدید از وب سایت: Covid19.nashville.gov برای آخرین در این بیماری است. او همراه با وزارت بهداشت رهبران و دیگر مقامات برگزار خواهد شد روزانه جلسات در پاسخ به COVID-19 شیوع در سراسر کشور.

تنسی سفارشات صدها هواکش

دولت هیت مقامات دستور داده اند 570 جدید هواکش آنها به عنوان بریس برای این احتمال که افزایش تعداد موارد مثبت برای coronavirus ترجمه می تواند به موجی از افراد آلوده نیاز به بستری و مراقبت.

تنسی کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لیزا Piercey گفت: در حوزه بهداشت و درمان جلسه با رژیم صهیونیستی است. بیل لی که دولت سلامت رهبران در حال کار برای نگه جدید هواکش مرکزی برای استقرار استراتژیک برای استان ها بر اساس اولویت است.

تعداد موجود هواکش مکانیکی تنفس ماشین آلات مورد نیاز برای نگه داشتن افراد مبتلا به نارسایی تنفسی زنده — در دولت و به صورت محلی ارائه نمی شد به Tennessean چهارشنبه.

تعداد کسانی که نوسان می گوید: “بر اساس عرضه و تقاضا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کروناویروس کمک های اضطراری بسته

شنبه شب رئیس جمهور تهمت امضا coronavirus اضطراری بسته کمک خواهد کرد که اعطای مرخصی استعلاجی به کارگران که بیمار قرار می گیرند.

پرداخت مرخصی بهره مند خواهد شد ارائه آمریکایی که در قرنطینه کمک به یک عضو خانواده است که با آلوده coronavirus و یا کودکانی که مدارس بسته اند به عنوان یک نتیجه از وقوع.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کمک های اضطراری بسته

ثبت نام برای خبرنامه ما: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

این لایحه نیز ارائه می دهد رایگان تست برای coronavirus و افزایش بیمه بیکاری, مواد غذایی و کمک های بودجه فدرال برای پزشکی به عنوان بخشی از تلاش مداوم توسط واشنگتن برای مبارزه با گسترش سریع این بیماری همه گیر.

شهردار اعلام فوری وضعیت اضطراری در Davidson County

کوپر یک فرمان اجرایی را امضا شنبه اعلام فوری وضعیت اضطراری در سراسر Davidson County است که باعث افزایش مترو دولت توانایی برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

دفتر شهردار در مترو, عمومی, وزارت بهداشت و درمان و مترو Coronavirus نیروی کار همچنان به همکاری نزدیک با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, تنسی, وزارت بهداشت, و منطقه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دقت نظارت و پاسخ به این ویروس کوپر گفت.

“فقط به عنوان دولت فدرال فرماندار و محلی در بخش بهداشت و درمان اعلام کرده اند متحده اضطراری برای جلوگیری از گسترش این ویروس و کمک به کسانی که مبتلا شده Nashville باید با استفاده از این اعلامیه به عنوان یک ابزار ارزشمند برای محافظت از همه ما ساکنان” کوپر منتشر شد, در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>