اسراف کتاب جشن Joe Cocker افسانه ای “Mad Dogs & انگلیسی” تور

یک بار وجود دارد یک شکوه سن, موسیقی, روزنامه نگاری گذشته یک دوره زمانی که جادویی اتفاق می افتد. زمانی که مصاحبه با ستاره های موسیقی راک نیست 15 دقیقه phoners با یک روزنامه نگار گوش دادن و یا کنسرت تصاویر محدود به-سه-آهنگ-تنها-هیچ-فلش.

برای آن استعداد و شانس و moxie ترکیب می تواند به یک جوجه نویسنده یا عکاس تقریبا مشهور-مانند تجربه در جاده واقعی برای زنده گروه موسیقی راک اند رول و همه آن را همراه فوق العاده الهام بخش و سرگرم کننده و منحط سیرک مظاهر.

Linda Wolf, self-portrait, 1970.

لیندا ولف, self-portrait, 1970.

عکس لیندا ولف

که آنچه اتفاق افتاده در سال 1970 برای 19 ساله لیندا ولف. او تا به حال مشغول به کار در صنعت موسیقی در لس آنجلس کشت و روابط شخصی با تعدادی از نوازندگان و تولید کنندگان است.

هنگامی که یک نوازنده از دوستان خواسته برای سوار شدن به یک استودیو به تمرین برای یک تور که شروع شد فقط در شش روز گرگ رفت و در امتداد پیدا تور تولید کننده دنی کوردل و با قاطعیت خواسته به آمده است همراه.

زمانی که کوردل خواسته آنچه او می تواند انجام گرگ جواب داد: او می تواند این عکاس مستند است. قرض گرفتن یک دوربین او به سرعت در زمان برخی از عکس های آزمون به حال آنها را توسعه داده و به آنها نشان داد به Cordell چند ساعت بعد. حکم? “بله, شما می آیند.”

بیش از دو ماه آینده Wolf بخشی از رایگان فرم محل شناخته شده به عنوان Joe Cocker را Mad Dogs & انگلیسی, تور, که تبدیل به یکی از سنگ های افسانه ای ترین jaunts. این ragtag گروه از بالا به 50 نفر شامل اعضای گروه مدیران خدمه فیلم همسران/دوست دختر/دوستان سه کودک و یک سگ که هیچ کس نمی دانست باردار بود در آن زمان. آنها همچنین 54 را نشان می دهد در 48 شهر و این باعث موفقیت دو آلبوم و فیلم مستند.

در حالی که همه گرگ شد کلیک دور مصرف بیش از 8000 تصاویر روی صحنه, پشت صحنه, در اتوبوس و در اتاق های هتل ها و رستوران ها. گاهی اوقات او حتی می خواهم به رقص در حالی که کاکر رهبر گروه/خواننده/کیبورد لئون راسل و نزدیک به دو دوجین دیگر نوازندگان ایستاده بود در تنگ proscenium. این یک راه طولانی از یک دهه قبل از زمانی که به عنوان یک کودک, گرگ شروع به آزمایش با پدرش کداک یکجور دوربین عکاسی دوربین.

برای جشن سالگرد 50 از تور گرگ جمع آوری کرده است صدها نفر از کسانی که تصاویر در زرق و برق دار کتاب میز قهوه ادای احترام: کاکر قدرت (338,,, صفحات, $75 بینش نسخه). “کاکر قدرت” بود نام مزین در کنار تور اختصاصی هواپیما. او همچنین میزبان ویژه آنلاین livestream رویداد در مارس 26 با جانبازان که از تور و همچنین 2015 ادای احترام/مراسم کنسرت.

این پروژه در اصل به عنوان یک سوغات عکس جزوه که گرگ به دور کسانی که درگیر با 2015 نشان می دهد. اما با علاقه و حمایت مالی از طریق یک حامی دامنه رشد داشته است. و خوشبختانه گرگ پدر و مادر برگزار شد به خیلی از کار اصلی در شکل اصلی خود را منفی.

“آنها انداخت دور من سنگ نورد امضا اما نگهداری آنها منفی!” گرگ می خندد. ظهور عکاسی دیجیتال و مرمت نیز یک مزیت بزرگ در الک را از طریق مواد و کنار هم قرار دادن این کتاب. او حتی کشف تصاویری که او نمی دانند وجود همه شات با اصل دسترسی نامحدود به مردم و حوادث.

Leon Russell, Derek Trucks, and Susan Tedeschi at the 2015 Mad Dogs & Englishmen Tribute Show at the Lock'n Festival.گسترش

لئون راسل, Derek کامیون و سوزان Tedeschi در 2015 Mad Dogs & انگلیسی ادای احترام نشان می دهد در قفل ‘ n جشنواره است.

عکس لیندا ولف

گرگ احساس می کند که نوازندگان و مخاطبان خود و روزنامه نگاران را از دست داده اند و بسیاری با نگه داشتن برخی از این شیوه است. “این خیلی در مورد پول و ستاره-ماشین آلات ساخت و آن را یک اشتباه پارادایم. این کتاب [نقد] نه فقط نوازندگان اما مخاطبان رانندگان کامیون کارکنان…این ایده قرار دادن ستاره در پایه آن را دردناک برای من که برای دیدن و آن را مضر برای هنر” او را ارائه می دهد. “و جو نمی خواهم که کل قسمت در مورد راک و رول مزخرف. او از آن متنفر بودم.”

یکی از جنبه های جالب در مورد این سفر است در حالی که جو کاکر شد headliner آن لئون راسل که در واقع قرار دادن همه چیز با هم و دست آورد خود را به اشتراک گذاری از کانون توجه است. خسته از قبلی تور و در یک ضعف عمومی در مورد کسب و کار کاکر خوشحال بود که به نوبه خود قدرت بیش از راسل…حداقل در ابتدا.

Linda Wolf today.

لیندا ولف امروز.

عکس از هدر Wolf

“جو گفته شد توسط مدیر خود او تا به حال برای رفتن بر روی تور یا او می خواهم لگد خارج [از کشور]. با توجه به دنی او در یک اتصال واقعی هنگامی که او به لئون. و لئون, در درخشندگی خود را فقط آغاز شده و قرار دادن آن در خارج وجود دارد و مردم شروع به ورود” گرگ می گوید. “این فقط رشد کرد و بزرگ شد اما من فکر می کنم جو شروع به احساس کاهش یافته است. نه در مرحله اما احساس تحت الشعاع قرار توسط Leon. اما لئون تا به حال هیچ چاره ای اما به هادی.”

عنوان تور رفت و در گرگ می گوید که کاکر شروع به عقب نشینی به خود ناامنی بود که در پایان یک رابطه عاشقانه و زیاده روی در مصرف مواد مخدر و الکل که منفی تحت تاثیر قرار زندگی خود و زندگی حرفه ای.

“جو تا به حال به این واقعی احساسات انسانی به عنوان یک انسان و نه به عنوان یک هنرمند و او تا به حال به نوعی از دست رفته خود را تا پایان تور” گرگ می گوید.

و هنگامی که دیوانه سگ و انگلیسی بازی نهایی خود را توجه داشته باشید راسل شروع به سفید داغ, از خود راضی حرفه ای و با مشخصات بالا همکاری در حالی که کاکر floundered سال تا نهایی باز گشت.

شگفت آور, گرگ بود و بار دوم در اطراف در همان انتساب زمانی که او خواسته شد که عکاس رسمی برای 2015 ادای احترام به Mad Dogs & انگلیسی در 2015 Lockn’ جشنواره است. پیشگام توسط گیتاریست درک کامیون و همسرش, خواننده/گیتاریست سوزان Tedeschi (که خود Tedeschi کامیون گروه امروز زیادی طول می کشد با الهام از این MD&E مدل) آن را در اصل قرار است به ویژگی های کاکر خود را تا زمانی که او در گذشت در سال 2014.

این زن و شوهر پس از آن تبدیل به لئون راسل به بازی و به عنوان یک زندگی پیوند به تور و به زودی برگزار شد تلاش برای قرار دادن هر جانباز از سال 1970 تور زنده و قادر به شرکت.

در نهایت خوانندگان از جمله Rita Coolidge, کلودیا Linnear پاملا Polland و Matthew Moore و طبل چاک بلکول و بابی تورس پیوست دیو میسون و شاگردان این Tedeschi Tucks گروه Warren Haynes, دویل Bramhall دوم و کریس رابینسون به صورت ویژه نشان می دهد. ادای احترام: کاکر قدرت ویژگی های بسیاری از عکس ها از نشان می دهد. گرگ نیز به همراه دخترش همراه است.

“درک و سوزان دو مهربان ترین بخشنده شیرین دل غیر خودخواه است که من تا کنون ملاقات کرد. تا به زمین واقعی و درخشان و با استعداد” گرگ ارائه می دهد. “سوزان فقط به من نوشت: متن روز دیگر در مورد چقدر مهم این کتاب و هنر در عصر امروز از سردرگمی و غم و اندوه و ترس در مورد دانستن آینده است. و چگونه ما باید به هنر و محبت به یکدیگر است.”

در خارج از سنگ photography, Wolf طولانی مدت و هنوز پر رونق حرفه ای در عکاسی و متخصص در جهانی پرتره از زنان و مردمان بومی. او همچنین از بنیانگذاران دختران خواهر پروژه و موسس غیر انتفاعی حمایت و سازمان آموزشی, نوجوانان صحبت کردن در محافل.

گرگ هیجان زده در مورد مارس 26 livestream از بحث و موسیقی و یک Q&A, اما او در محافل بازگشت به این ایده از هنر و موسیقی و آنچه در آن به معنی در عصر Coronavirus و ما انزوا.

“این سخت است برای بسیاری از مردم در حال حاضر است که خود را از دست داده و اعضای خانواده شغل خود را از آنها بوده است و بیمار آنها نگران آینده است. من یک دختر که یک پرستار و یک مادر که 93 و من نگران. ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد,” او می گوید.

“و من تعجب می کنم اگر این کتاب این است که حتی این مهم در حال حاضر است. اما من به این نتیجه رسید که روح ما و روح و روان نیاز به این. ما نیاز به قرار دادن بر روی موسیقی و رقص و راک اند رول می شود و روح از طریق بدن است. این کمک می کند تا ما را به می دانم که ما می تواند در نگه داشتن نگه دارید. آن را به ما می دهد یک درک واقعی از جمعی انسان و ارزش هایی که ساخته شده در سال 1960 به طوری فوق العاده است.”

برای اطلاعات بیشتر در ادای احترام: کاکر قدرتآوریل 26 livestream و لیندا ولف لطفا CockerPowerBook.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>