قانون و جرم و جنایت همچنان گسترش با راه اندازی در fuboTV

NEW YORK, NY – مارس 3, 2020 – Law&جرم پیشرو 24/7 واقعی جرم و جنایت و زنده آزمایشی شبکه امروز اعلام کرد آن را راه اندازی کرده است در محبوب زنده تلویزیون جریان پلت فرم fuboTV. قانون و جرم و جنایت می پیوندد fuboTV صف محلی و ملی, اخبار ورزشی و سرگرمی کانال های در دسترس در سراسر ایالات متحده است.

از امروز شروع fuboTV مشترکین زندگی می کنند دسترسی به قانون و جرم و جنایت را gavel-به-gavel محاکمه پوشش و کارشناس حقوقی تفسیر همراه با شبکه فهرستی از اصلی قانونی و واقعی جرم و جنایت از جمله برنامه های “روزانه اطلاعات کسب کردن” و “برایان راس به بررسی” میزبانی سابق ABC رئیس قانونی خبرنگار برایان راس. اخیرا شبکه ملی به رهبری پوشش Harvey Weinstein آزمایشی است و در حال حاضر در میان پوشش زنده و تجزیه و تحلیل روزانه در اطراف با مشخصات بالا Robert Durst محاکمه. VOD راه اندازی خواهد شد در هفته های آینده.

fuboTV مشتریان دریافت حقوق و جرم و جنایت هنگامی که آنها را به اشتراک اضافی کانال بسته است. این برنامه شامل بیش از 30 کانال های ورزشی, اخبار, سرگرمی, کودکان و نوجوانان, برنامه نویسی, fubo اضافی به برنامه نویسی برای تمام اعضای خانواده. فوق العاده است که در حال حاضر در دسترس به عنوان یک add-on ($5.99 / ماه) به fuboTV پایه بسته fubo استاندارد که شامل بیش از 100 ورزشی, اخبار و کانال های سرگرمی برای $54.99/ماه زیر یک رایگان هفت روز دادگاه.

“ما قانون و جرم و جنایت مخاطبان رشد است که در تمام زمان بالا به عنوان بینندگان همچنان درگیر با ما در عمق محاکمه پوشش و true crime برنامه نویسی” گفت: “الکس Kopacz سر از محتوای توزیع و صدور مجوز قانون و جرم است. “این fuboTV مشارکت بیشتر خواهد شد ما گسترش رسیدن به سراسر رشد OTT چشم انداز است.”

“اضافه کردن قانون و جرم و جنایت اجازه می دهد تا fubo به گسترش سرب ما به عنوان یک جریان زنده تلویزیون خدمات فراهم می کند که اکثر کانال ها و ارزش بیشتر به مشتریان گفت: Mihir شاه مدیر ارشد استراتژی محتوا و کسب fuboTV. “ما هیجان زده به شریک زندگی با یک, مدرن, زیرک, محتوا, شرکت مانند قانون و جرم و جنایت و خود را با کیفیت بالا و قانع کننده true crime برنامه نویسی به طناب برش.”

در ماه ژانویه قانون و جرم و جنایت تا به حال یک رکورد در ماه بیش از 80 میلیون کراس پلت فرم دقیقه مشاهده است و به طور متوسط دیده بان-زمان 30 دقیقه.

در مورد قانون و جرم و جنایت

از موارد بالا مشخصات به فوتی و فوری ترین محلی محاکمه و جرم پیشرو شبکه ارائه روزانه زندگی می کنند محاکمه پوشش و کارشناس حقوقی در تفسیر و تجزیه و تحلیل. ایجاد شده توسط تلویزیون حقوقی بالا مفسر و وکیل دن آبرامز, قانون و جرم و جنایت است که اختصاص داده شده به کاوش همیشه جذاب جهان از قانون در حالی که همچنین ارائه اصل واقعی جرم و جنایت داستان و حقوقی برنامه های گسترده چند پلت فرم مخاطبان است. قانون و جرم و جنایت در دسترس است در پیشرو در خدمات OTT از جمله fuboTV و زنجیر Philo, Vidgo, Xfinity, XUMO و تلویزیون به علاوه همراه با تعداد فزاینده ای از ارائه دهندگان کابل.

در مورد fuboTV

fuboTV در جهان است تنها ورزشی و اخبار متمرکز live TV streaming service با لیگ برتر و تیم به علاوه محبوب را نشان می دهد و فیلم برای تمام خانواده است. پایه آن بسته fubo استاندارد در دسترس است برای $54.99 در هر ماه و ویژگی های بیش از 100 کانال از جمله خط رو از کانال های ملی محلی پخش ایستگاه های منطقه ای و ورزشی شبکه (RSNs); personal Cloud DVR سازی; و دو جریان به طور همزمان – بدون قرارداد و یا مجموعه جعبه بالا مورد نیاز است. دریافت fubo.tv در وب سایت های محبوب در گوشی های تلفن همراه و قرص و متصل و تلویزیون های هوشمند.

که مقر آن در شهر نیویورک fuboTV به سرعت تکامل یافته به بالا مستقل مجازی MVPD در آمریکا و ورزشی, اخبار و سرگرمی کابل TV جایگزینی برای تمام اعضای خانواده در ابتدا پس از راه اندازی به عنوان یک جریان فوتبال خدمات در ماه ژانویه 2015. با راه اندازی fuboTV España در سال 2018 شد اولین متحده مجازی MVPD برای ورود به اروپا است. fubo شبکه ورزش زنده, رایگان-به-مصرف کننده شبکه تلویزیون به صورت پرشور طرفداران ورزش راه اندازی شد در سال 2019 با پوشش رویداد, اخبار, پشت صحنه و برنامه نویسی منحصر به فرد.

به نام فوربس’ بعدی میلیارد دلار راه اندازی لیست 2019, fuboTV مطرح شده بیش از $250 میلیون دلار بودجه برای تاریخ. سرمایه گذاران شامل AMC شبکه های DCM سرمایه گذاری, کشف, Inc., Goldman Sachs i2bf, LionTree شرکای Luminari سرمایه, مایکروسافت, Northzone والت دیزنی, شرکت ViacomCBS, Waverley سرمایه Edgar Bronfman جونیور (رئیس سابق و مدیر عامل شرکت Warner Music Group) و کریس Silbermann (موسس شریک ICM همکاران) در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>