لاوسون می پیوندد Comcast به عنوان SVP رئیس انطباق افسر


سابق فاکس exec خواهد شد به گزارش Comcast SEVP مشاور عمومی و دبیر تام رید

Comcast گفت: آن را به نام سابق 21st Century Fox اجرایی آب نبات لاوسون به عنوان معاون ارشد رئیس انطباق افسر ارشد و معاون مشاور. او خواهد شد به گزارش Comcast اجرایی ارشد و معاون رئیس جمهور, مشاور عمومی و دبیر تام رید.

در نقش جدید Lawson مسئول نظارت بر توسعه و اجرای سیاست های داخلی روش ها و انطباق با قوانین و مقررات و قراردادهای داخلی و بین المللی در سراسر Comcast NBCUniversal و آسمان است.

“آب نبات دارای یک رکورد چشمگیر ارائه استراتژیک انطباق و حقوقی خطر ارشاد به هیئت مدیره و مدیریت اجرایی تیم ها در شرکت های چند ملیتی,” رید گفت: در آزادی مطبوعات. “تجربه گسترده و تخصص او را به رهبر فوق العاده از ما قوی انطباق تیم است.”

لاوسون قبلا SVP معاون مشاور عمومی و رئیس انطباق افسر در 21st Century Fox و نقل مکان کرد به والت دیزنی Co. پس از خرید خود را از فاکس دارایی منجر به دیزنی بین المللی انطباق تیم. او به فاکس از اخبار Corp., که در آن او و معاونت و معاون مشاور عمومی و رئیس انطباق افسر EMEA و آسیا است. قبل از آن او بود و ضد فساد مشاور برای اروپا و خاورمیانه و آفریقا در مورگان استنلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>