طرح دعوی در دادگاه: سنت لوئیس’ پول نقد وثیقه سیستم ایجاد Coronavirus خطر

برای بزرگنمایی کلیک کنید Releasing people held on cash bail could slow the spread of COVID-19, advocates say. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • آزاد مردم برگزار پول نقد وثیقه می تواند سرعت گسترش COVID-19 طرفداران می گویند.

نگران بالقوه شیوع کروناویروس در زندان شهرستان یک گروه از طرفداران خواسته است یک قاضی فدرال برای بازگرداندن محدودیت های نقدی به قید وثیقه.

“زمانی که ویروس وارد St. Louis زندان امکانات آن را “گسترش مانند آتش سوزی’ بالقوه بسیار کشنده می گوید:” یک حرکت ظ روز دوشنبه توسط ArchCity مدافعان پیشرفت پروژه ملی, دفتر, حقوق مدنی, سپاه و جورج تاون قانون موسسه قانون اساسی برای حمایت و حفاظت است.

طرفداران ظ فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در ژانویه 2019 هدف قرار دادن شهر مدار قضات دادگاه کلانتر ورنون بتی و اصلاحات کمیسیون دیل شیشه ای. کت و شلوار استدلال پول نقد وثیقه سیستم نقض متهمان حقوق اساسی. یک قاضی فدرال در ماه ژوئن 2019 با صدور دستور موقت است که ممنوع تمرین نگه داشتن مردم برای هفته ها در زندان به سادگی زیرا آنها بیش از حد ضعیف به پرداخت نقدی به قید وثیقه.

حکم به شهرستان 48 ساعت به تازگی بازداشت مردم عادلانه وثیقه جلسات و یک هفته برای جلسات برای افرادی که در حال حاضر در زندان است. برخی از مردم شده بود قفل شده است و تا نزدیک به ده ماه در انتظار محاکمه است.

به عنوان یک نتیجه از دستور, 119 نفر آزاد شده از زندان شهرستان. اما یک دادگاه تجدید نظر فدرال به پایان رسید این دستور پس از فقط نه روز و طرفداران می گویند زندان و قضات بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. با گسترش COVID-19 طرفداران می گویند وضعیت تغییر کرده است و درخواست یک قاضی برای تمدید حکم.

“با گسترش این ویروس و منحصر به فرد بهداشت عمومی با تهدید زندان ها و زندان های آن است مهم تر از همیشه به اطمینان حاصل شود که هیچ کس در این منطقه است که آمریکا برای خود در فقر و بدون روند آنها به علت. متاسفانه ما می دانیم که بسیاری از آنها گفت:” بلیک Strode مدیر اجرایی ArchCity مدافعان در انتشار اخبار. “جوامع ما در خدمت هستند نامتناسب و منفی تحت تاثیر این بحران و ما باید مسئولیت را به انجام همه چیز را در قدرت ما برای کمک به کاهش آن آسیب برساند.”

به عنوان مردم در سنت لوئیس بزرگ و عصری برای ایالات متحده باقی می ماند تحت سفارشات برای جلوگیری از گروه های امید کاهش گسترش بيشتر است و تمرکز بیشتر بر زندانیان و زندانها که ممکن است مناطق خطر برای شیوع است. هفته گذشته سنت لوئیس مدار وکیل و منطقه مدافع سنت لوئیس دفتر دادگاه از میسوری مدافع عمومی اعلام کرد که آنها مشغول به کار بودند با هم برای شناسایی افراد باید منتشر شود به عنوان یک راه برای کاهش این تعداد از مردم در شهر زندان و مبارزه با گسترش.

“این است که بر خلاف قانون اساسی به بازداشت افراد قبل از محاکمه — در حالی که برائت — صرفا به این دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت پول وثیقه” مریم McCord حقوقی مدیر در ICAP و استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون گفت: در این انتشار است. “و آن را نامعقول در این جهانی بهداشت بحران به افشای unconstitutionally بازداشت افراد به افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ تنها دلیل آنها ضعیف است.”

حرکت می پرسد قاضی به سرعت حرکت می کند و مجموعه ای از یک مهلت آوریل 3 برای متهمان به پاسخ.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید