رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر می گوید: FCC باید اقدام به عنوان هر چند پیشرفته ارتباطات از راه دور در حال اعزام به همه آمریکایی ها در مناسب و به موقع.

FCC تحت رئیس Ajit Pai معکوس زودتر FCC نتيجه در ثانیه. 706 گزارش ارتباطات استقرار این بود که نه معقول و منطقی و به موقع بود زیرا هنوز در دسترس برای همه آمریکایی ها است.

FCC به دنبال اظهار نظر در آن سال 2020 جمع آوری داده ها برای آینده ثانیه. 706 گزارش به کنگره است.”

Pai را FCC به این نتیجه رسیدند در دو گزارش قبلی که سه تا به حال ثابت شده است پیشرفت به سوی این هدف است که به معنای آن اعزام شد و در حال رسیدگی در حال انجام “مناسب و به موقع” مد.

پیدا کردن در منفی اجازه FCC برای تنظیم آن را به طوری. رهبری کنفرانس می گوید که مورد است و FCC باید “اتخاذ یارانه حمایت دیجیتال گنجاندن برنامه ها و تقویت قوی پهنای باند تاسیسات خدمات” را به عنوان راه هایی برای ایجاد آن است.

این کنفرانس می گوید: FCC باید درمان پهن باند تلفن همراه به عنوان یک مکمل و نه جایگزین برای ثابت; که در آن باید خود را با سرعت بالا تعریف برای پیشرفته مخابرات در حال حاضر از 25 Mbps upstream/3 Mbps downstream; و که آن را باید اندازه گیری استقرار از نظر قیمت و کیفیت خدمات و جذب توسط نژاد و دیگر دموی استفاده از داده ها و نرخ اشتراک و همچنین به عنوان سرعت که باید واقعی سرعت تبلیغ شده سرعت.

“در حالی که پهنای باند اعزام به unserved و مناطق محروم بهبود یافته در طول سال استفاده و تصویب همچنان در زیر سطح مطلوب” آن گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im