به بیرون درز یادداشت نشان می دهد ناکسویل غرب مرکز شهر برنامه ریزی شده برای باز کردن جمعه

Simon Property Group قصد دارد به بازگشایی برخی از مراکز خرید از جمله شهرک غرب مرکز خرید در ناکسویل در روز جمعه با توجه به یک داخلی به بیرون درز یادداشت به دست آمده توسط CNBC.

این یادداشت لیست بازگشایی خرما برای 49 مراکز در سراسر 10 متحده است که شروع کرده اند و یا در حال وزن پس از بازگشایی اقتصاد خود را از زمین به توقف به دلیل گسترش رمان coronavirus.

با توجه به یادداشت سیمون برنامه ای برای بازگشایی مراکز بین جمعه و شنبه در تگزاس و اوکلاهما, گرجستان, ایندیانا, تنسی, آرکانزاس, آلاسکا, کارولینای جنوبی و میسوری.

روابط عمومی نمایندگی شهرک غرب بازار گفت: بازار هنوز اعلام بازگشایی برنامه.

این گزارش همچنین اشاره کرد که خواص بازگشایی خواهد با محدود ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روز دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 p.m در یکشنبه اجازه می دهد تا برای یک شبه نظافت و بهداشت. خریداران را تشویق به خود را در دماهای قبل از رفتن به مراکز. رایگان تست دما در دسترس خواهد بود در این مراکز و همچنین به عنوان ماسک و ضد عفونی کننده دست.

رستوران ها در سراسر بسیاری از تنسی در حال حاضر مجاز به فرد البته محدود ظرفیت ناهار خوری ارائه شده کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش. فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای شروع بازگشایی در روز شنبه با مشابه اقدامات بر اساس یک برنامه ریزی از رژیم صهیونیستی است. بیل لی.

دولت دستورالعمل همچنین توصیه کارکنان در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی تحت حرارت چک به محض ورود و یا قبل از گزارش به کار می کنند.

Knox County مجاز به تصمیم گیری های خود را در مورد آن کسب و کار و مکان می توانید باز از آنجا که شهرستان خود را در بخش بهداشت و درمان. ناکسویل و Knox County روز دوشنبه اعلام کرد یک طرح مشترک است که اجازه می دهد تا کسب و کار برای باز جمعه تحت اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>