افسانه ای St. Louis Blues موسیقیدان بزرگ جورج براک درگذشت و در 88 سال

The legendary Big George Brock has passed away. - VIA LOU BOPP

  • از طریق نوارهای لو
  • افسانه ای بزرگ جورج براک در گذشت.

St. Louis blues موسیقیدان بزرگ جورج براک یک دیرین اصلی سنت لوئیس ” blues scene, در گذشت, در سن 88. علت مرگ در این زمان ناشناخته است.

متولد شده در می سی سی پی براک نقل مکان کرد و به سنت لوئیس در سال 1950 شد و انبوه با نفوذ بخشی از شهر, بلوز, جامعه, دوبله در برخی محافل به عنوان “پادشاه St. Louis Blues.” زندگی حرفه ای او را دیدم او را به انجام در کنار امثال همکار بلوز افسانه Howlin’ Wolf, Muddy Waters, آلبرت پادشاه کوچک میلتون و جیمی رید.

در سنت لوئیس براک زد باشگاه محبوب کاروان کلوپ شبانه در نزدیکی شمال پادگان و خیابان فرانکلین برای هجده سال در ’50s و 60s. اخیرا او در بخشی از این تلاش است که به زندگی به ارمغان آورد ملی بلوز موزه در مرکز شهر و در سال 2017 او با افتخار ویژه کنسرت در موزه. شناخته شده برای خود را زرق و برق دار لباس یکی از براک مرحله لباس است و حتی بر روی صفحه نمایش وجود دارد.

براک در ادامه به انجام به طور منظم در سالن در سراسر شهر و حتی یک حزب برای خود 87هفتم تولد در سفیر فقط در سال گذشته است.

او همچنین لقب “بهترین بلوز هنرمند” با انتشار این بار بیشتر از ما می توانید تعداد دفعات مشاهده شده اغلب در کنار خود گروه Houserockers.

در سال 2012 سابق RFT نویسنده دین C. Minderman تا به حال این را می گویند:

در حالی که او صرف بیش از نیم قرن در سنت لوئیس براک صدا باقی می ماند متصل به خود می سی سی پی ریشه با ضربان رانندگی و خشن گیتار است که التماس کردن به شادی هرج و مرج از یک بسته بندی juke joint در شب شنبه. همچنین شناخته شده برای خود کاریزماتیک مرحله شخصیت و sartorial شکوه و جلال خود را رنگ روشن, کت و شلوار-با-matching-کلاه لباس براک حیاتی مثال از ادامه قدرت پایین-صفحه اصلی, بلوز.

در سال 2011 ما منتشر شده این ادای احترام به انسان استعداد:

آیا این پایانی است St. Louis, شیکاگو ممفیس یا در جایی دیگر مسیر بلوز ناچار به نظر می رسد منجر به یک نقطه شروع در می سی سی پی. اگر چه او در سنت لوئیس برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را که در آن بزرگ جورج براک است و صداها از خانه اش دولت هنوز هم طنین انداز در هر توجه داشته باشید که او آواز می خواند و بازی می کند. یکی از رو به کاهش تعداد bluesmen از نسل او هنوز هم کار براک اشغال خود را در تو رفتگی در دیوار با صدای در هر دو ناهموار و بیشتر منحصر به فرد از بزرگ از جمله شیکاگو باند به عنوان Muddy Waters اما بیشتر جلا از مینیمالیستی juke-مشترک combos هنوز در جنوب عمیق.

و در سال 2009 ما تا به حال این را می گویند:

به عنوان یک نوازنده براک نیز یک مرد از ماده خود را برای بلوز به عنوان معتبر به عنوان شما می خواهید پیدا کنید در هر نقطه. تخصص او در خشن, هیجانی, ترکیب, گیتار, سازدهنی و درام است که هر دو تداعی می سی سی پی juke مفاصل و بزرگ-شهر barrooms همه صدر فرمانده خود را خواننده و scalding سازدهنی licks.

ما می توانید بروید اما نقطه ساخته شده است: بزرگ جورج براک یکی از بزرگترین بلوز هنرمندان این شهرستان تا به حال دیده و او را از دست رفته فوق العاده است.

استراحت در صلح و آرامش به درست St. Louis افسانه است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>